Doğumu haziran temmuz ağustos 2008 olan anneler neredesiniz

Başlatan mavili, 24 Mart , 2008, 23:25:12

« önceki - sonraki »

mavili

günaydın kızlar nasılsınız baktım da bugün forumda pek bir  hareketlilik yok ne oluyor bakim sıcaklarmı mayıştırdı yoksa

emoş nerdesin kız  kuaförü rehinmi aldın manikür pedikür amma uzun sürdü ya

ösgem günaydın nasılsın

eeee  bu kadarmıyız bugün :dontknow:

şu karikatür aynı bana benziyor :toothy10:

oozge

Alıntı yapılan: melisam - 24 Temmuz , 2008, 19:48:25
canlarim bennnn geldimmmmmmmmmmmmmmmm :director: :director:  :director:  :director:

hadi size anlaticaklarim var ben cok mutluyum bu gun kizimi gordum eli ayagi duzgun ve artik ben en kotusunun iyisini duymak icin dua ediyordumki oyle oldi bebegim iyama genede 2 ameliyat sart ama sonra daha iyi olabilicek ve ben onu emzirebilicem cok sevincliyim

ve sezeryanim icin mavisim 36 degil dahada uzadi bebegim mucadele ediyor demistim ya evet benim kizim normal dogum termininden sadece 10 gun once sezeryan olacak yani normal kilosunda ve zamaninda bu da cok iyi haberdi bu gun bizim icin ya ni dokuzuncu ayin 10nunda bebegim kollarimda sezeryan gunu kesinlesti insallah aksilik cikmazsa

ve melisam benim minik yavrum bir bucuk kiloda anne babasi minyon tipli oldugu icin doktor iyi dedi 

ve kizimin fotosu var bende tombik yanakli opuyorum geleli onu cok seviyorum

kizlar birde doktorum karnimdan su aldi ve ben kabul ettim kizim icin  herseyi goze aldim  zarali degil dedi doktorum onerdi  buraya kadar grldik ondanda emin olalim yapalim dedi  hazirlikli oluruz ddi   onun icin eve geleli biraz uzandim dinlendim

ama bu gun istirat etmem lazimmi s ateslenirsen hastraneye gitmem lazimmis ama doktorum sanmiyorum olmaz dedi 32 haftamizda oldugumuz icin 

canlarim cok mutluyum ya bu gun kizimi opup duruyoruzz babasiyla kiristirdikk canim resmi yaaa

osgecim paylastigin icin sagol canim hayirlisi insallah seni kacirirsa uzulur  dualarim seninle hayirlisi  canim bu arada adim ayfer  canim tekrar memnun oldum 

ben bu gun uzulmeden paylasmak istiyordum zaten ve aldigim haberlerle dahada iyi oldum inannin ve kizimin gununda dogmasi dahada sevindirici oldu yoksa kiyamiyordum  kucucuk beneniyle o ameliyatlari kaldiramaz diye
39cu haftaya baslarken  kizimi sezeryanla alicaklarr super ya allahima sukurler olsunnn
bu guzellikleri bana duydurdugu icin be bebegime sutumu verebilicem  cok guzell

gercekten dualarim karsiliksiz cikmadi sukurler olsun

insallah amniosentez sonuclarida iyi cikar  mri  lerde iyi umdugumuzdan yani kotusunden iyi tam saglikli olmasada sukurler olsun ben bunada raziyim 

:amin:  :amin:  :amin: :amin:  :amin:dua ediyorumm yavrularimiz icin ve osge senin icin   ya cok uzattim sanirim ama napiyimm

cenem durmuyoo icimden gecenleri bir bilsenizz bu bir anne adayinin mutlulugu bu gun bunuda sizinle paylasmazsam kimle paylascam canlarim her kahrimi siz cekmedinizmi
:flowers:

insallah karnimdan su aldi doktorum sonuclar 2 hafta surermis ama onu bile goze aldim artik  napiyim cok caresizdim

insallah yan etki ummadigimiz aksilikler olmaz canlarim   sizii seviyorumm :hello2: :hello2:

mutlu olmayi coook ozlemisim coooooooook :hello2:

ya bu ne super bi haberrrrrr ınanamıyorummm wallaaaaa gunlerdır uzuluyodun dua edıoduk fln bıanda nsl bak mutlu oldun bebısın senı ve babasını uzmucek ısteeeeeeeee gordunmuuuuuuu bakkkkkkk
herseyde bı hayır vardır sabret uzulmek yok dıe surklı konusuyoruz burda sna dgl sadece herkeseeeee ve dualarımızda kabul oluyo dedıgımızde cıkıyoooooooooooo
Allahımmm super gusel bı haberrrrrrrrrrr cok mutlu oldummmmmmmmmm

hadi melısa babak goreyım senıııııııııı al kılolarıda tam gununde doğğğ ve o amelıyattann sapasağlam çıkkkkkkk :amin: :amin: :amin: :amin:

canımmm bebekler dha direnclııı ve guclu bn buna ınanıyorumm sakın hıcbıseyde kotu olumsuz dusunme dunden berı cok mutlusun ve hıckımse mutlulugmu bozamıcakkkkkkkkkk dıye tatmin et kendınııııııııııııııııı dogru olan bu.hıckımse senden onemlı degılllllllllll sen mutluysan bebısınde ıyı olucak bunada ınannnn

dualara devammmmmmmmmmm
Allahım hepımız  mutlu olalım herzamannn.hiç kotu bırsey yaşamayalımmmmmmmmm :amin: :amin:

bna ettıgın dualar ıcınde ayrıca ve ayrıca cokkkkkkkk teşekkur ederım o temız yuregıne agzına saglık canımmmmmmmm :flowers:

oozge

Alıntı yapılan: mavili - 25 Temmuz , 2008, 13:19:31
günaydın kızlar nasılsınız baktım da bugün forumda pek bir  hareketlilik yok ne oluyor bakim sıcaklarmı mayıştırdı yoksa

emoş nerdesin kız  kuaförü rehinmi aldın manikür pedikür amma uzun sürdü ya

ösgem günaydın nasılsın

eeee  bu kadarmıyız bugün :dontknow:

şu karikatür aynı bana benziyor :toothy10:

emoş kuafordemııı allaaa aksma kdr cıkmaz artık ordannn  :k06: :k06:

mavışımmm cnmmmm cok ıyıyımm sen nasılsınnnnnnn

onu bılerek koydum bu lafı sölıcgnı bıldgm ıcınnnnn :k06:

mavili

emoş salı doguma gidecek ya podyuma çıkacakmış gibi hazırlıklara başladı :toothy10: :toothy10:

haklı ama ben neler yapcam bilmiyorum tabi benim aniden olursa o yaş  işte deniz annesini bakımlı görmeli degilmi gerçi benim arkadaşım her haliyle güzeldir ama

o kuaföre acımaya başladım yandı bugün emoşun elinden

çok duramaz emoş orada deniz acıkır tekmelemeye başlar emoş yemek yemeye çıkar

oozge

haklısn mavısımmm podyuma cıkcakk bu kız sanırsammm yaaa :k06:

cnm sn nyepıcan konsmustuk ya aaaaaaaaa dogumhaneye gelıck kuafor snınkı dgdugu andada hemen saç makyaj ole gecıcek odayaaaaaa :laughing7: :laughing7:

heheh kuafore bnde acıyorum ne yalan sölimmmm :k06: :k06: :k06:

ddgn gbı ölmustr smdı o aclıktann ;D ;D
kız emoşşşşşşşş mola molaaaaaaaaaaaaa deniz acıkmışşşşşşşşşşşşşş öle dıoooooo

mavili

benim kuaför kapıda hazır bekleyecek hem dogum sırasında terlersem felan koşarak gelecek terden silinen pudrayı fondoteni tamamlayacak oy oy bakalım eloş çıkınca fön çektirecekmiş öyle diyo balyaj da attırsammı diye sordu seyircilerin karşısına çıkacagız heyecanlıyız ikimizde ben ıkınırken arada durun durun makyajım aktı mola  mola dermişim   

emoş gelmedi bak akşama anlatsın bize neler yaptıgını yarın da annesi gelecekmiş heyecanlıdır şimdi o uzun zaman oldu görmeyeli annesi belkide emoşu hamile haliyle ilk kez görecek

oozge

:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:
ölduruon benı gulmekten sennnn yaaaaaaaaaaaa
allh dhada guldursun hepımızı ınşllhh yaaa alemsin sen mavişimmmmmm :k06: :k06:
mola mola derken gozumun önunde canlandırdımdaaaaa cok komıkk of offfffff :toothy10: :toothy10:

dgru dıon ya emoşun annesı ılk kez gorcek bnceee gorusemıolardı cnku hıc belkı msnde krdslrıyle fln konusuodur camda yada ne bılım bı sklde gormuslerdır mutlaka yaaa :icon_scratch: :icon_scratch:

๑۩۞۩๑duyguseli๑۩۞۩๑

kızlar kaynatmışsınız bakıyorum selma çok güldüm ilahi valla ne güzel espiriler yapıyorsun valla sabahdan beri giremedim hastaneydim bende bugün yumurta takibi vardı 15 olmuş yumurtlarım  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:
HTML • Ezboard • PseudoHTML, UBBCode and BB Code

emosum

selam kızlar :director:

geldim

evet ya kuafördeydim ama bu kadar saatirli orda deildim yaf :k06:
dogumdan sonraya bişey bırakmayam dedim :k06: ne de olsa kızımdan ayrılıp hiçbiyere gitmem ben :hello2: :hello2:

kızlar evet yarın annem geliyo cokmutyluyum annem beni nette görüyo hergün camda konusuyoz ama tabi o yetmiyo bana ;)

๑۩۞۩๑duyguseli๑۩۞۩๑

hoşgeldin emoşum neler yaptın anlat bakalım süslendin dimeeeeeeeeeeeeeeeeeeee  pek de tatlı olmuşsundur sen şimdi amanda aman kocişinde gelir akşam dışarda yersiniz artık ben kuaföre gittigim zaman genelde kociş geldigi zaman hemen anlar bu gece dışardamı yiycez der bende nerden bildim derim  :ehi: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

mavili

tülincim oh oh çok sevindim hadi hayırlısı olacak olacak bu kez ben inanıyorum kesin bu ay   son

emoşum hele şükür ya nerelerdeydin işin uzun sürdü ya anladım ama ben neyse sadece kuaför işi degildi bu sankim

ösgecim neşemi yerime getiren sizsiniz siz olmasanız ben neşelenememki  sizin sayenizde canım  :toothy10: :toothy10: :toothy10:

emosum

oozge

TULINN YAAAAAAAAAAAAA KOPTUM SANADA BUGN BEKKK MUZURSUNUZ SIZZ MAŞALLAHHH HEP BÖLE GULDURUN BENİİ YAAAAAAA :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

HOSGELDN EMOŞŞŞ KUAFORDE YATIYA KALCAN SANDIYDIM BIANDA HEEEE :suclu: :suclu: :suclu
:

emosum

hosbulduk canı m

bu arada maviş kayboldu
na nananana selana mı basladı ne yoksa :k06:

๑۩۞۩๑duyguseli๑۩۞۩๑

maviş selenayımı isliyor naaaaaaaaaaaaa naaaaaaaaaaa selana bende çok severim ama ben en çok bez bebegi seviyorum ama benim kociş benimle dalga geçiyor ya sen çocukmusun böyle diziler izliyon diyor bende üzülüyorum sonra ama ben yinede çok seviyorum