Doğumu haziran temmuz ağustos 2008 olan anneler neredesiniz

Başlatan mavili, 24 Mart , 2008, 23:25:12

« önceki - sonraki »

Ecrin57

bende geldim arkadaslar emosum gozun aydin cok sevindim senin icin allah tamamina erdirsin canim deniz kocaman olmusssss masallahhh ona bu nazar boncuklari :nazar: :nazar: :nazar:

surda saliya ne kalmis son gunlerinizi iyi degerlendirin anne kizz bol foto cekininn

hilalcim hosgeldin sende gecer guzelim gunler merak etme her ay ayri bir guzel oluyor insallah seninde hayirli haberlerini burda aliriz

bu arada benim kontrolum hissettigim gibi gecti iyi bir haber alamadim kizimin sagligi ayni  anne olmak demek boyle bir sey hissediyor insan sikintisi icimdeydi zaten allahtan suyu az degilmis erken tehlikesi yok ve doktorum izine ayriliyormus 4 hafta daha cok ondan konustuk ne yapicamla ilgili baska doktora yonlendirecek beni  :honk:

birde yarinki kontrolum var o daha onemli orda herseyi sorabilirim kizimla ilgili aglamaktan konusabilirsem tabi :(

emosum cok sanslisin canim mutlu haberlerle dondun bize dualarim seninle sona an kadar

ama iste olmayincada olmuyor demekki ben iyi  haberlerle gelemiyorum mavisimide cok iyi anliyorum

iste bende boyle hamilelik geciriyorum bu moralle ne kadar bebegimi uzemem biemiyorum hic birinizin bunlari yasamasini da istemem :amin:

simdik biraz uzanicam sonra gene gorusuruz esimde cok uzgun biraz birbirimizin destegine ihtiyacimiz var  kendimi iyi hissettigimde girerim opuyorum sizi

emosum

teşekkürler özgecimmm

tülincim ben hep dua ediyorum merak etme sen :opucuk:

oozge

Alıntı yapılan: misirli-gelin - 23 Temmuz , 2008, 17:25:23
ismim hilal ösgecim bir kac gün önce iki kez falan yazistik senin dogum nezaman  canim

hılalcım memnun oldm tekrardann.ben bekarım canım hamiş dglm keşke olsamda sızle beraber gun saysammmmm :amin: :amin: :amin:

Alıntı yapılan: duyguseli_25 - 23 Temmuz , 2008, 17:31:09
emoşcum canım benim çok sevindim şimdi aldıgım ikinci mutlu haber eşimde iş buldu daha dogrusu eski işiyle anlaştı gibi sabah 9 da beklıyorlar kısmetse melegim gelemeden bir kez daha yüzümü güldürdü emoş çok mutluyum  :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:

tulınım ınanamıyorummm ya şaka gıbıııııııı bak uzulmeye degmedı para ısıde hallolmus esının ısıde olucaktır ınşallahhhhhhhhhhh allaaaaaaaaaaaa bugun ne gusel bı gun yaaaaaaaaaaaa :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

bnde cok mutluyummm bugun nıkotınsızımmmmmmmmmmmm tam tamına 5.ci gunumdeyım 84 gunluk bı takvımım var bugn kendınzı ödullendırın dıodu gıttım kendıme sevmem ama dondurma aldımm iştahm kapandııı yersem sıgara ıster cnm dıe korkuomm  :sad1: :sad1:
onun harıcınde bnm tekırdaglıyla goruscem bugn ck mutluym cokkkkkkkkkkkk :love9: :love9: :love9:

:muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

bugun guzel haberler günüüüüüüüüüüüüü yaşasınnnnn

emosum

:-[ :-[  melisacım canım ya cok üzüldüm ya ama elimizden dua etmekten baska bişey gelmiyor keşke seninde mavişinde yanında olabilsem ama hepimiz birbirimize cok uzagız
ama sen üzülme yinede  ben bebeginin iyi oldugunu düşünüyorum sende öyle düşün herzaman
hiçbirzaman umudunu kaybetme kötü düşünme ve sakın isyan etme canım..

oozge

Alıntı yapılan: melisam - 23 Temmuz , 2008, 17:39:37
bende geldim arkadaslar emosum gozun aydin cok sevindim senin icin allah tamamina erdirsin canim deniz kocaman olmusssss masallahhh ona bu nazar boncuklari :nazar: :nazar: :nazar:

surda saliya ne kalmis son gunlerinizi iyi degerlendirin anne kizz bol foto cekininn

hilalcim hosgeldin sende gecer guzelim gunler merak etme her ay ayri bir guzel oluyor insallah seninde hayirli haberlerini burda aliriz

bu arada benim kontrolum hissettigim gibi gecti iyi bir haber alamadim kizimin sagligi ayni  anne olmak demek boyle bir sey hissediyor insan sikintisi icimdeydi zaten allahtan suyu az degilmis erken tehlikesi yok ve doktorum izine ayriliyormus 4 hafta daha cok ondan konustuk ne yapicamla ilgili baska doktora yonlendirecek beni  :honk:

birde yarinki kontrolum var o daha onemli orda herseyi sorabilirim kizimla ilgili aglamaktan konusabilirsem tabi :(

emosum cok sanslisin canim mutlu haberlerle dondun bize dualarim seninle sona an kadar

ama iste olmayincada olmuyor demekki ben iyi  haberlerle gelemiyorum mavisimide cok iyi anliyorum

iste bende boyle hamilelik geciriyorum bu moralle ne kadar bebegimi uzemem biemiyorum hic birinizin bunlari yasamasini da istemem :amin:

simdik biraz uzanicam sonra gene gorusuruz esimde cok uzgun biraz birbirimizin destegine ihtiyacimiz var  kendimi iyi hissettigimde girerim opuyorum sizi

melısammmm yaaaaaaa :sad1: :sad1: :-\ :-\
üzüldüm bak şimcikkkkkkk okdr dua ettımmm
hayırlısı buymus cnm demek sıkntılı bı hamıslık gecırıosun mavışımmm gıbı Allahm bıranonce kurtarsın sızı dertsız kedersız cnmm yaaaa.şöle bı sağ salim kucagınıza alsanız ozmn bska bısı ıstemıcenız bılıyorum.
dktorununda ızne ayrılması kotu yaaa bska dktra nsl anlatıcan hrsyıni sıl bastan doktorun gelene kdr.kendı dktrn gbı olmas ama  ıdare edıcenıs artk cnm

hadı kocişinin yanına bakalm bıraz moral depolayınn toparlanınn.uzme o tatlı canınıııı sen lutfennn Allahım beterınden saklasınn herzmannn :amin: :amin: :amin:

helen20

kızlar meraba epey uzak kaldım sizden

melisaya ne oldu kızlar yazın tamam mı allahım hepimizin bebişlerini bize bagıslasın

kocam geldi cıkmalıyım öpüldünüüz

mavili

merhabalar nasılsınız biz geldik oy oy oy oy

sayfamız şenlenmiş mısırlı gelinimiz hilal hoşgeldin canım Allah tamamına erdirsin sag salim kucagına almayı nasip etsin inşallah bebişini

emoşum canım benim deniz tosun son çarşambasını geçirdi anne karnında demek hayırlısı ile dogumunu da okuyacagız buradan inşallah  kilosu boyu çok iyi maşallah  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

melisam canım benim seni çok iyi anlıyorum inan doktordan gelince neti unutuyorum girmek bile istemiyorum yazmak istemiyorum canım sıkılıyor aradan zaman geçincede anlatıp biraz rahatlamak yanlız olmadıgımı bilmek istiyorum canım kolay degil  bu durum ama bunun Allahtan geldigine ve mutlaka bir amacı olduguna inanmak lazım artık ben daha huzurluyum çünkü benim yapabilecegim bişey degildi herşey Allah vergisi senin bir hatan ihmalin yok canım nasipte alnının yazısında bu varmış kadere inanmak lazım birazda ama ben herşeyin yoluna girecegine inanıyorum bebişin dogunca düzelecek merak etme doktorlar ellerinden geleni yapacaktır onun için tıp çok ilerledi nelerin çaresi bulundu ne mucizeler oluyor dua et canım herşey yoluna girsin güzel günler gelsin diye bende çok edicem herkese ve sana ayrıca emoşa kolay dogumlar agrısız acısız sezeryanlar için dua edicem kızım için dua edicem sonra kendim için aksilik çıkmasında normal dogum yapabileyim diye çok çok istiyorum bunu kızım için

tubişim sende gelince yaz hemen neler  oldugunu bebişinin durumunu

kıslar annem gitti bugün kardeşim daha fazla duramadı  burası çok sıcak hasta olacak diye korktum ve sıkıldı evde çocuk daha 7 yaşında arkadaşlarını arıyor dogal olarak duramadı işte

bugün benim evlilik yıldönümümdü 2 yılı devirdik kocişimle koskoca 2 yıl geçmiş geri dönüp bakıyorumda ne kadar çabuk geçmiş kısacık bir zaman dilimi gebelik de öyle bakın 36 haftadayım ve anlamadım zamanın nasıl geçtigini daha hamile oldugumu ögrendigim gün gözümün önünde dün gibi

zuhalcim sevdacım sizde çok sagolun ben yokken de ismimin anılması çok hoşuma gitti herkese teşekkürler

helencim bebişin nasıl bakalım artık fırsat bulabiliyorsun sanırım bayagı oldu dogalı zaten kızımız 1 ayı geçti

ösgecim merak etme  lülen sadece çok nazlı olacak anlaşıldı

emosum

mavişim merhaba tekrar forumda görmek ne güzel seni canım arkadasım :opucuk:

demek bugun evlilik yıldönmünüz sağlıkla huzrla nice senelere canım  :flowers:

Ecrin57

mavili hos geldin canim iyi olmana cok sevindim ve evlilik yildonumunmus allah nice seneler saglikli huzurlu ve mutlu etsin sizi canim yuvanizda elosla insallahh

ben iste bir iyiyim bir kotu bir toparlaniyorum bir devriliyorum her sey allahtan kaderin onune gcilmiyor ama bir umudum var hala bebegimi gorucem ve o ana kadar hersey yalan benim icin  onu gozlerimle gorucem anca oyle inanicam ve ben inanmak istiyorum buna insallah herkezi yanilticak bebegim 

esimle konustuk uzun uzun iyiki var yoksa yanliz dasil katlanilir bilemiyorum aslinda oda kendini zor tutuyor ama  bu gun artik tutamadik ikimizde biraz bosaldikk  tek yapabildigim aglamak zaten ama esimi hic boyle gormemistim ve esim sigaraya basladi yeni yasadigimiz bu sikintilardan dolayi

askim bana azcik musade et icmesem deliricem dedi bana ve ben onada cok uzuluyorum cunku asla icmezdi agzina surmezdi allah yardimcimiz olsun nereye ilerliyoruz bilmiyorum keske bunlar bir ruya olsa yana yalan ciksa geride kalsa,

caresizlik cok kotu ya   :amin:dua ediyorum hepimiz icin meleklerimiz icin

arkadaslar tubisten bir aber yokmu  merak ettim onuda umarim guzel haberlerle doner

bu arada beni dinleyip destekleriniz icin tesekkurler kahrimi cektiginiz icin insallah icinizi karartmiyorumdur arkadaslar

iyiki varsiniz sagolun

emosum

melisacım ne demek içinizi karartmıyorum duymamayım lütfen bidaha öyle kelimeler..biz burda arkadasız hepimiz ve hepimiz birbirimizden destek alıyoruz
yani sendelütfen böyle düşünme

yazdıkların dan cok duygulandım ya :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:
dualarım seninle canım :amin: :amin: :amin:

mavili

cumartesiye dek kesintisiz buradayım inşallah bu kez iyi haberler alırımda uzak kalmam forumdan hep inşallah inşallah diyerek gidiyorum aglayarak geliyorum ya neyseki çabuk toparlanıyorum

melisam canım lütfen sende aglayıp ne kendini ne bebişini nede eşini üzme sen saglam dur ayakta dur zor bir durum ama çaresiz degil hiçbişey canım eşinin senin destegine çok ihtiyacı var o da çok üzülüyor eminim senin üzülmen onun üzüntüsünü kat kat arttırıyor emin ol erkekler duygularını çok belli edemezler bizim gibi senin anlayışlı olman lazım canım hep onlardan destek beklemek yanlış sonuçta onlarda insan ve onlarında kalbi var canım ben senin çok güçlü oldugunu biliyorum ve bebişinin senin gücüne ihtiyacı var anne karnındaki son günlerini bırak da mutlu geçirsin aglayan bir anne baba ile dünyaya gelmesin aglamak çözüm olsaydı inan senin için bende aglardımhep beraber aglayalım derdim ama malesef sadece iç sıkıntısı oluşturmaktan başka bişey yapmıyor Allahıma güveniyorum kimseye taşıyacagından daha fazla sorumluluk vermez sen bunun üstesinden gelebilecek kadar güçlüsün ben bunu biliyorum sakın isyan etme Allah herşeyin iyisini bilir canım

hem ne o kahrımı çekiyosunuz felan lütfen canım biz birbirimize destek olarak bugüne geldik ve sıkıntılarımızı hafiflettik herzaman yanındayız unutma herşey yoluna girecek bak canım iyi geceler eeeeee     ne koyacaksın adını kesin melisa mı olacak o zaman melisamı üzme deyim tamammı annesi  :k06: :k06: :k06:

emoşum son günlerin nasıl geçiyor heyecanın arttımı

bu arada iyi dilekleriniz ve kutlamalarınız için çok teşekkür ederim sagolun :flowers:

-GAMZE-

emoşum nbr canım uyumuosun hayırdır uykumu tutumuo deniz paşamı uyutmuo :ehi:

emosum

gamzecim vallahi deniz uyutmuyo ya
göbeğimin cevresi agrıyo hemde nasıl

emosum

mavişim eloş sonuna kadar gidicek zaten dayanıcak erken felan gelmişcek hem bak 37 haftasına giriyo artık oda koccaman kız oldu

canım son haftada heycan artıyo tabi hemde nasıl

emosum