Doğumu haziran temmuz ağustos 2008 olan anneler neredesiniz

Başlatan mavili, 24 Mart , 2008, 23:25:12

« önceki - sonraki »

oozge

Alıntı yapılan: zuhaluysal - 21 Temmuz , 2008, 18:02:27
OSKİMMM ZATEN SIRF CEYLİNE İZİN VAR CANIM BAŞKASI OLSA ÇOK FENA BOZUŞURDUKK HAAAA ŞİNDİ ANNEM ARADI CEYLİNE AYAKKABI ALMIŞSIN HEM DE SPOR AYAKKABI  :opucuk:  :opucuk:  :opucuk:  :opucuk ÇOK SAĞOL Bİ TANEMM AMA Bİ DE ONLARI KENDİN GETİRSEN SÜPER OLACAK HEM SENLE KAYNATÇAĞIM ÇOK ŞEY VAR UNUTMAAAAAA.... :k06:  :k06:

yaaaaa sen baaaar zaten hep banaaaaaaa :y25: :y25: :y25: :y25:

bnm ayakkabıların teysoşta ne işi var yawwwwwwww annemmı vermıs ona sız gıtmedınzmı buhfta zuhale ver demıstım ama senle gorusemedıler sanırsam wlla kendım vercektm 2hftadır evde ayakkabılr snada dıodum ya suprısım var dıe hatırlamıosundur gercı sennnnnnnn :caca: :caca: :caca:
e artık buhfta bıgun kesın gelcem ayakkabıları ozmna kdr al teysemdennn gorcem ayagnda kızımınnnnn
wlla musterıden gelıodum bıanda gordum gırdım aldım cıktım :k06: :k06: :k06: :k06:

babam bıle begendı ama kızdı bunu bbek gıyemes tasıyamaz dıe ddm 1yasnda gıycekk :k06:

tubis

emosum

ozge ve zuzu size özeniyorum vallahi ya benim burda ne kardeşim ne annem nede kuzenim var hepsine cok uzagım :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

emosum

tubişim ben bunları ezbere biliyorum canım hepsinide   biz bu yollardan gectik :k06: :k06:

sıra sende

tabi senin hamileliğin cok cabuk geciyo valla benimkinde tık yok daha :k06: :k06:

oozge

Alıntı yapılan: emosum - 21 Temmuz , 2008, 18:25:09
ozge ve zuzu size özeniyorum vallahi ya benim burda ne kardeşim ne annem nede kuzenim var hepsine cok uzagım :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

emoşummmmmmmmmm canım bnmmm aglama lutfen yaaaaaaaaa :sad1: :sad1: :sad1:
bız yakınızda noluyo hedıye aldım 1 aydır vercem hala goruscezde vercemmmmmmm
bolesı dha kotuu ınan banaaaaa
sureklı sen gıt gtı nereye kdr ama demıııııııııııı zuzu gelmeyınceeeeeee delırıyommmmmmmmmmmmmmmm ama hıc gonul koymayız bırbırımıze o yönumuzu cok sevıom

canım snde kavuscaksın annene hemm  cok az kaldııııııııı bolbol hasret gıderıceksınnnn hem denıızın hasretı hem annenın hasretıııııııııııı  ogun yuzundekı mutlulugu gormek ısterdım :-[

tubis

biliyorum şekerim ben paylaşmak istedim sadece.

sen şafağı uzattın bizden öncesin genede merak etme 1 hafta çabuk geçer anlamazsın bile. bizim telaşemiz vardı ya ben ondan anlamadım hiç nasıl geçtiğini günlerin.

emosum

saol canım teşk..
ama o videoları izleyince insan cok mutlu oluyo dimi bebegini düşünüyo bide öyle ;)

evet anlıyorum bende iş yerindeyken cabuk geciyodu zaman ama eve geldiğimde gecmedi zaten yoksa coktan bitmişti günlerim

tubis

evet bebeğinin hafta hafta aşamalarını o videolardan takip edebiliyorsun . en azından bu ay böleymiş şuay şöleymiş felan diyosun. çok heyecan verici :hieyt: :hieyt:

emosum

KIZLAR SİZE BİŞEY SORCAM YA
sesimi duyunnnnnnnnnnnnn :director: :director: :director: :director:

dün gece hiç uyuyamadım ya ilk defa..böyle oldum
umarım aynı sorunu bu gecede yasamam

sol tarafıma yatıyorum..zaten hep sola yattm
ama bacaklarıma bi kramp girdi bi uysma oldu anlatamam :crybaby2: kaburgalarımda etlerime batıyo sanki ya bebişim de hareketleri yatarken hele hiç durmak bilmiyo ayakları kaburgalarımı eziyo sanki ya cok acıyo sanki iç kısmım bugun yara gibi öyle bi agrılar varki
sizce normalmi ya sizdede oluyomuydu kızlarrrrr  şimdi bile karnımın üst kısmı yaraymış gibi sızlıyor duramıyorum agrısından,
şimdiye kadar böyle bişey olmadı benim yaramaz kızım son haftasında annesini rahat bırakmıcak galiba :-[ :-[

tubis

canım ben bilmiyorum bu knuda bir fikrim yok ama son haftalarda olabilir böle sıkışmalar sanırım. telaş etme. masaj iyi gelebilir bak eşine masaj yaptır rahatlarsın.

emosum

saol canım ya ben kendim masaj yapıyorum şimdi bidaha duş alcam bugun 4.duş almam olcak ya hemde sıcak insan bunalıyo
bide benim kocişim daha işten gelemedi uzamış işleri ya :crybaby2: :crybaby2:
canım sıkıldı benimde
neyse dus alıp geliyorum tubişim :opucuk:

tubis

tamam canım ferahla biraz.  benim kocişte işte hala. bugün 12 yi geçer dedi. misafirlerde çarşıya çıkmıştı kayınvalideme geçmişler. kociş onlarıda alıp gelcek. evde yalnızım yanee senin gibi  :'( :'( :'( :'(

emosum

geldimm

demek seninde kocişin geç gelcek bugun ya biizmkiler depo tasıdı oyuzden işleri uzamıs
12 ye kadar ancak biter dedi ama
zaten iş yeri karsıda 40 dakikada gelemsi bulur
ben sendende yalnızım tubiş :

tubis

:-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[

çok deil ama 40 dk cık...

bizimkide artık ağustosa kadar böle geç gelir.işler baya aksadı çünkü... o zaman da ben senden daha da yalnız olcam..  :tongue3: :tongue3:

emosum

üzülme ben varım :k06: :k06:
kocişinin yerini tutmam ama yalnızda bırakmam seni
hem biz yalnız deiliz yaf unuttunmu meleklerimiz karnımızda ;)