Doğumu haziran temmuz ağustos 2008 olan anneler neredesiniz

Başlatan mavili, 24 Mart , 2008, 23:25:12

« önceki - sonraki »

mavili

emoş canım ben bebek çikolatası yaptırmaya gitcem şimdi dünakşam biraz baktım dolaşırken sepetler çikolata ve şekerler harika ama çok pahalılar ne yapalım artık eloş için herşeyin en iyisini yapmaya söz verdim kendime bir sepet hastane için bir sepet de ev için hazırlatmayı düşünüyorum gelince hemen verirlerse resimlerini çeker koyarım

emosum

emosum

maviş gittinmi neeee :director: :director: :director: :director:

gelince haber verirsin artık bende carsamba ayarlarım artık cünkü tek basına dısarı cıkmak istemiyorum bide sıcak :sunny: :sunny: :sunny:

tubis

encan bebeğin kaç kilo ki. acaba kaç kiloya kadar normal doğum yapılabilir? bunun bir ölçüsü var mıdır hep merak etmişimdir? :dontknow: :dontknow:

oozge

mavışımm cok gusel oldgna emınımmm super bı fkır dusunmussun evet ddgn gıbı cok pahalı oluyo onlar
bızm bebıstede dogum sekerlerı yapıldı nıkah sekerı gıbı :k06:hala saklıyoruz kokulu kokuluuu

emoşumm tek basına cıkma crsmbayı bekle snde madem cnm bı sorarsın kafana yatarsa yaptırırsın cnm snde ıstıosan ;) ;)

tubısımm cnm bn tahmınımı soyleyımm 3,5kıloyu gecen cocukları alabılıolar gıbıme gelıyo ama 3,800 fln olan bbıslerıde normal yapıolar doktora baglı sanırım buu

emosum

Alıntı yapılan: tubis - 14 Temmuz , 2008, 18:59:17
encan bebeğin kaç kilo ki. acaba kaç kiloya kadar normal doğum yapılabilir? bunun bir ölçüsü var mıdır hep merak etmişimdir? :dontknow: :dontknow:

canım özgenin dediği gibi dr dan dr fark ediyo 4000- 4500 gr dan sonrası normalde sezeryan ama düşünüyüyorum da ben dogdugumda 4500 gr mısım annem normal dogum yapmıs sanki eskiden sezeryanmı vardı..
ama genelde bide bebek iri oldugundan kilosu 3800 olan bebekler annenin catı darlıgıyla karsılasıyo benim gibi :-[ :-[

tubis

hıımmmm desenize 4,5 5 kiloya kadar yolu var  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

dr un becerikli olması gerek yani  hııımmmmmmmmmmmmm.

emoşum sen neymişsin yaaa ölee.  maşşallah 4,5 kilo. demek ki bebeişinde sana çekmiş. annesi gibi tosuncuk doğacak  .tosuncuk olmadı ama ya  o erkek çocuklarına denirdir. kız bebeklerinin kilolusuna ne deniyor acaba  :icon_scratch: :icon_scratch: :icon_scratch:

emosum

ya evet annemde bana diyo kızın sana cekmiş galiba ama deniz 3800 felan dogar tahminim ama saglıklı olsunda kızım

vallahi bilmiyom kız cocuklarına ne deniyor ama babası sıpa diye seviyo daha simdiden kızımı :D
gerci benim babamda hala beni sıpa diye seviyo :k06: :k06: :k06:

mavili

hmmmm    anlaşıldı denizin niye tombik oldugu anne tombik dogmuş sonuçta benim gibi cılız dogmamış bende cılızmış zorla yemek yiyen mızmız benim kızım bana mı çekti ne öyle olmasın ya iştahlı olsun yesin yesin dursun

emoşum sepetini 30 ytl çikolatasını da kilosu 85 ytl ye ayarladık yaklaşık 43 tane giriyor bir kiloya ama o kadar hoş ki ne çeşitler var bir bilsen bayıldım bayıldım anahtarlık şeklinde olanından tut da bebek arabası beşigi şeklinde olan uyuyan bebek şeklinde olan çok güzel di elime geçmedigi için resim koyamıyorum

sıcaklarda çıkma canım bilmiyorum bana sıcakmı geçti nazar mı degdi ne midem geldigimden beri canıma okuyor

emosum

ya iyi bende baktım internetten fiyatlar o civardaydı carsamba hallederim ben kocişle cünkü dısarı cıkmayı hiç gözüm kesmiyo
ama benim yerimede yersiniz eloşun sekerinden  eminim canım aldıklarının cok güzel olduguna ;)

bunlar sana ve eloşuma  nazar felan degmesin  :opucuk: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

mavili

yeriz merak etme canım bizde bu iştah olduktan sonra çikolataların hepsini ben yerim diye korkuyorum :toothy10: :toothy10:

ben hiç çikolata sevmem aksi gibi ama senin için yerim emoşum canım benim :opucuk:

emosum

asıl sen dua etki yanında deilim yoksa eloş dogana kadar ben yerdim kimseciklere felan kalmazdı :k06: :k06:

oozge

yok artıkkkkkkkkkkk eloşun bıdamlacık cocugun cıkolatalarınıda yıcek bıtırcekkkk
mavıs emoşu yannız bırkmya gelmes he
bakmıssın sbh gobek şişmış mıde kırampı gecırmıs sekılde yanında onlarca yemek pisliği kırıntısı ama emoş hala yemek yıooooooooooo gozler faltaşı gbııı sulumsuyo  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:düşünebılıonmu ne komık olurdu :k06: :k06:

emosum

:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: gıcık özge :k06: :k06: 
yannız bırakmaya gelmiyo haaa al sana :caca:
ama dogru diyon beni yalnız bırakmayın denizin mamasını felanda yerim vallahi :toothy10: :toothy10:
bide danette  muzludan vazgecemiyom :toothy10:

tubis

ayyyy canım çikolataaa çektiiiiiiiiiiiii.  çiikolatayı seven ben ne zamandır yemiyordum ilk defa böle canım çekti valla.  :muzz: :muzz: :muzz: :occasion5: :occasion5: