Doğumu haziran temmuz ağustos 2008 olan anneler neredesiniz

Başlatan mavili, 24 Mart , 2008, 23:25:12

« önceki - sonraki »

mavili

bende ayda bir gidiyordum ama son kontrolümde kızımın suyu biraz azaldıgı için haftada bir çagırdı doktorum eger bu seviyede devam eder daha azalmazsa sorun yok ama azalmaya devam ederse bebegimi erken alacaklar bundan korkuyorum

emosum

selmacım bence sen hiç korkma bence bu sorun devam etmiyo  düzeldi  eloşun suyu o yuzden erken felan olmucak iyi düşünki  iyi olsun hersey :opucuk:

mavili

sagol emoşum şu bir gün çabuk geçsede biran önce kızımla görüşsek :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:

Annesinin_bitanesi...

sen sulari içmeyi hiç ihmal etme mavisim bol bol iç yarasin kizina...insallah duzelecek suyuda bak gununu doldurup oyle gelecek kizin hayirlisiyla...

emosum dedigin gibi insanin aklina bin turlu sey geliyor bilmedigimiz için ilk oldugu için ama bu zamana kadar geldik hayirlisiyla dogumuda atlatiriz ALLAH IN izniyle....

mavili

su içmekten gerçekten yürüyen damacana oldum portatif tuvalet taşıycam yanımda dışarı çıkamıyorum sık sık lavabo ihtiyacı yüzünden  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

inşallah herşey yoluna girerde çok az  zamanımız kaldı emoşumla da konuştuk gerçi bizden sonra gelenler tıkır tıkır dogurdu maşallah bizde hala buradayız taaaaaa gebeligin başından beri burada olunca böyle oluyor galibem :toothy10:

emosum

evet kızlar 9 ay boyunca biz bebeklerimizin herseyine katlandık ve 1 günlük dogum agrısına mı dayanamıcaz :tongue3:

emosum

Annesinin_bitanesi...

kapatir gozumuzu doguguruz kizz emoss..... :toothy10: :toothy10: ayy soylemesi ne kolayda ....dogumdan sonra nasil anlatcaz bakalim :toothy10: :toothy10: :toothy10:

Annesinin_bitanesi...

emosum

:k06: :k06: :k06: :k06: ilahi ya güldürdün yine :k06: :k06:  bakalım gözü acık mı dogurcaz kapalımı :k06: :k06:ben senden olacagım için önce gözümü ben kapatırım :toothy10: :toothy10:

emosum

merhabalar....
mavişim bugun dr gidecektin gelmedin galiba daha merak ettim canım gelince mutlaka yaz umarım hersey yolundadır...doktor yanılmıştır :opucuk:

oozge

slm kızlar nasılsınız?
bebişler nsl :ehi:
hamişlik nsll :ehi:

emoşşş iyisin demi şafak 35 oldu artıkımm demirbaş emoş :k06:
mavişşş beklıorum sabırsızlıkla cnm gel hadi gusel haberler ver bızeeeeee.kötu dusunmek ıstemıorumm ama ıyı olsan gelırdın hemen moralın dhamı cok bozuldu cnmm nolur gel hemennnnnnnnnnnn :y25: :y25: :y25: :y25:

emosum

merhaba canım sagol ben iyiyim bebegimde iyi sabah gittim hastaneye hersey yolunda bebegimde iyi :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
nst cektik kalp atısları ve hareketleride normal cıktı
ama ben yinede doktorumda ayrıntılı doopler istedim carsamba günü 10 da gidip cektiricem benden bu kadar siz napıyosunuz fıstıklar hepinizi öpüyorum :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:

Annesinin_bitanesi...

selamm kizlar...
emos yinemi gordun geldin kiz prensesini...her seyin iyi olmasina sevindim canimm..

mavis ten hala bir haber yokmu ya merak ettim dogrusu iyi haberlerle gelir insallah...

bende bu ara sicaktan iyice bunaldim evden disari adim atasim gelmiyor...hafta sonu biraz gezdim piknige felan gittik ama yorgunlugunu atamadim bu kez ustumden...Allah yardimcimiz olsun artik bunlarida atlatiriz insallah...hepinizden guzel haberler almak dilegiyle gorusuruz kizlar  :opucuk: :opucuk:

emosum

evet canım artık sık sık görüyorum cünkü yaklastım doguma yavas yavas o yuzden dr sık sık gitmwmi istiyo...

mavişle ben konustum gecen gün iyi kızlar..ama calıştıgı için bize yazamay fırsat bulamıyo

demek orasıda öyle sıcak burada öyle..bizde dün piknikteydik ama beni yoruyo piknik hiçbişey yapmasam bile :tongue3: