Doğumu haziran temmuz ağustos 2008 olan anneler neredesiniz

Başlatan mavili, 24 Mart , 2008, 23:25:12

« önceki - sonraki »

mavili

MERHABA BEN SİZLERİ NASIL UNUTABİLİRİM CANIM BENİM HERKESİ ÇOK ÖZLÜYORUM BEN OKADAR YOGUN ÇALIŞIYORUMKİ ŞUANDADA HASTANEDEYİM ZATEN GÜNAŞIRI NÖBET TUTUYORUM VE ÇOK YORULUYORUM

EMOŞUM BENDEN ÖNCE GİDİYORSUN KONTROLE BAKALIM DENİZİMİZ NE KADAR OLDU BENDE ÇOK MERAK EDİYORUM BEN CUMARTESİ GİDECEGİM İNŞALLAH

AYRICA DENİZİN ODASINI DA ÇOK MERAK EDİYORUM BİRAN ÖNCE RESMİNİ KOYARSAN KIZIMLA BENİ DE MERAKTAN KURTARIRSIN :opucuk:

BENDE 2 GÜN ÖNCE KIZIMA BEŞİK KOMODİN FELAN ALDIM BENİM EVİM ÇOK KÜÇÜK VE BEBEK ODASI YOK BU YÜZDEN KÜÇÜK BEŞİKLERDEN ALMAK ZORUNDA KALDIM BAMBU SEPET ALDIM AMA ÇOK GÜZEL KIZIMIN İÇİNDE YATACAGINI DÜŞÜNÜNCE DAHADA HEYECANLANIYORUM

KOMODİN ALDIM AMA KIYAFETLERİNİ KOYMAYA YER OLMADIGINDAN NEREYE SIKIŞTIRACAGIMI DÜŞÜNÜYORUM BİRAZ SABRETSİN KIZIM 2 YIL SONRA YENİ EVE GEÇİNCE ONA EN GÜZELİNDEN BİR ODA HAZIRLAYACAGIM EVLENİRKEN AKLIMA BEBEK ODASI İÇİN ODA AYIRMAK GELMEDİ MİSAFİR ODASI OTURMA ODASI HEP AYRI AYRI ALDIM EVİM ZATEN KÜÇÜK ŞİMDİDE SIKIŞTIRIP DURUYORUM EŞYALARI

SON HAZIRLIKLAR KALDI ARTIK EMOŞ

EMOŞUM HAMİLEYİZ BİZ TABİ KİLO ALACAGIZ BİZ ALMAYALIM DA KİM ALSIN DURUP DURURKEN ALMADIK DEMİ SONUÇTA VERİRİZ NE OLACAK YA BEN LİSE DÖNEMİNDE ÇOK KİLO ALMIŞTIM ÜNİVERSİTEDE ABARTMIŞTIM AMA İŞE BAŞLAYINCA TAM 17 KİLO VERDİM ZOR DEGİL SADECE AZİMLİ OLMAK GEREKTİGİNE İNANIYORUM

ÖSGECİM SEN NASILSIN BU ARADA BEN İYİYİM İŞ YOGUNLUGU HARİCİNDE BİR SORUNUM YOK KIZIMDA İDARE EDİYOR BENİ ALLAHTAN KİLO YU SORMUŞSUN BEN 31 HAFTALIK OLDUM VE 8 KİLO ALDIM BU YOGUNLUKTA ANCA BU KADAR OLUYOR BAKALIM KIZIM NE KADAR OLDU ONU MERAK EDİYORUM DOKTORA GİDELİMDE CUMARTESİ GÜNÜ YAZARIZ

BENİM DÜN DİŞİM KIRILDI YARISI PARÇALANARAK AĞZIMA DOLDU VE ÇOK ACI VERDİ VE MECBUREN DOLGU YAPTIRMAK ZORUNDA KALDIM KIZIMA BİŞEY OLUR DİYE ÇOK KORKTUM AMA DİŞİMİN AGRISINA DA DAYANAMADIM VE DAHA KÖTÜ ETKİLRENİR BENİM ÇEKTİGİM ACIDAN DİYE DOLGU YAPTIRDIM DİŞÇİM EŞİMDİ VE HİÇ ACITMADI TABİ LOKAL ANESTEZİ UYGULAMAK ZORUNDA KALDI BU DİŞ 2 HAFTA ÖNCE ÇÜRÜMEYE BAŞLADI VE BİRDEN KIRILDI 2 HAFTA ÖNCE DOGUMA KADAR DAYANIR  DİYE DÜŞÜNÜYORDUK AMA SABRETMEDİ ANESTEZİNİN ETKİSİ GEÇİNCE 3 SAAT BOYUNCA BENİ AGLATACAK DERECE AGRIDI VE BEN NÖBETTEYDİM O HALDE ÇALIŞIYORDUM 

YA BÖYLE İŞTE KIZLAR SIK SIK GİRİP YAZMAK İSTİYORUM AMA İNANIN FIRSATIM OLMUYOR

DEHLİZ DOGUM YAPMIŞTIR DEGİLMİ 18 İNDE SEZERYAN OLACAKTI SANIRIM ÇOK MERAK EDİYORUM GELSEDE BİR YAZSA BİZE NELER YAŞADIGINI UMARIM HERŞEY YOLUNDADIR VE MUTLUDUR

BEN BU HAFTA ARTIK HASTANE ÇANTAMI HAZIRLAMAYA BAŞLAYACAGIM GECELİK PİJAMA FELAN ALACAGIM BAKALIM OKADAR HEYECANLIYIMKİ ÇOK AZKALDI

BU DA BİTTİ GİBİ BİŞEY ARTIK DAHA İLK HAMİLE OLDUGUMU ÖGRENDİGİM GÜN GÖZÜMÜN ÖNÜNDE ZAMAN NEDE ÇABUK GEÇMİŞ YAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

oozge

OH BEEEEEEEEEEEEEEE MAVİŞİMDE GELDİİİİİİİİİİİİ OLEYYYYYYYYY :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

MERAK EDIORM CNM SENI CALISIOSUN YOGUNSUN HEM SNI ÖZLUOM HEM ELA BEBISI MERK EDIOM WLLA NE YALAN SÖLEYIMM..
COK GECMS OLSN BUARADA CNM DİŞİN KIRILMIŞŞ AHH AHHHH COK KÖTU BISI O DİŞ SORUNU O KOLTUGA OTURMAKK CK IYI BILRM CNM ACIMASADA ACIR O KOLTUGA OTURUNCA AMA ŞUKUR ATLATMIŞSINNN BEBISEDE BISICIK OLMAMISTIR SADCE SNIN CNININ ACIDGINI HISSETMSTIR  USULMUSTUR ORDA BELKİİİ CNMM :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[

ESYALARA GELNCEDE OLDGU KDR ARTK CNM SINIRLARI ZORLAMANIN BI ANLAMI YOK YANİ 2 YIL SNR TASINCAZ DIOSN OZMNN EN KRALINDAN DÖŞERSIN HEM SMDIK MİNNACIK OLCK Z TN O ODA ONUNMU DGLMI HIC BILMICEK BILE AMA ADET ISTEEE BASTAN AYARLANSINN ISTENIO DOGAL OLRK SN BEŞİĞİNİ FLN ALMISSINN BIRAS IDARE EDERSNS CNMMM BENMM

HADİ ARTK YAWWWW SIZDEN ÖNCE BEN DOGURCAM MERAKTAN HEEEEEEEEEE DOĞURUN ARTIKIN BEEEEEEE :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

OPUYORM CNM SENI VE ELA BEBISIMII   :opucuk:
KENDINISE COK CİCİ BAKINN  :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:
BISIDE MERAKTA BIRAKMAYINNNN  :caca:

mavili

ÖSGECİM İNAN ARTIK BENDE ÇOK HEYECANLIYIM VE BİRAN ÖNCE ZAMANIN DOLMASINI BEKLİYORUM VE KIZIMI KUCAGIMA ALMAK İSTİYORUM ONU ÇOK MERAK EDİYORUM CUMARTESİ DOKTORA GİDECEGİM VE TAM BİR AY OLACAK SON KONTROLÜMDEN BU YANA VE ARTIK KIZIMI ÇOK ÖZLEDİM BUNDAN SONRA DOKTOR 2 HAFTADA BİR ÇAGIRACAK DAHA İYİ OLACAK BENDE KIZIMI MERAK ETMEMİŞ OLURUM BÖYLECE

ARTIK BİR ŞEKİLDE 2 YIL İDARE EDECEGİZ SONRA DEDİGİN GİBİ GÜZEL BİR ODAYI HAKEDİYOR OLUR YENİ EVDE

SEN NASILSIN BU ARADA NELER YAPIYORSUN PATRONUNLA ARANIZ NASIL EN SON HATIRLADIGIM SANA GÜZEL BİR JEST GEÇMİŞTİ SANIRIM SEN SEVİLMEYECEK BİRİ DEGİLSİNKİ O DA ANLAMIŞTIR BUNU

tubis

emoşum merak etme sen verirsin aldıgın kiloları. zatn deniz bebek seni koşuşturacak durma bir. o araa verirsin canım üzülme:)

mavilicim çok geçmiş olsun canım.umarım şimdi iyisindir. çok yogun çalışmak sana yaramaz canım ya şimdi nasıl dayanıyorsun??? izin felan alma imkanın yokmu, nöbete felan kalman şartmı yazık sana yaaaaaaaaa.  :y25: :y25: :y25: :y25: 

oozge

MAVİŞİMMM  :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:CUMRTSI BEBISI GORCN DMK HEEE OLEYYYY :hello2: :hello2: :hello2:

2HFTADA BIR OLMASI BNCEDE COK IYI OLUCAKK CNMMM ÖZLUCEN AMA SMDIKI KDR OZLEYEMEDEN GÖRCN 2HFTADA BIR :hieyt:

BN IYIYIM CNM BILDGN GBI KOŞUŞTURMACA DEVAMMM  ARAMIZ BELLI OLMUO PTRONLA BI IYI BI KOTU BUARA GERCEKTEN IYI DVRANIYO AMA YRN HUZURSUZ OLABILIRIM CNKU ALMAM GEREKEN BI PARA VAR VE ONU VERICEKTI VERMEZSE KONUSUCAM DOGAL OLRK HFTSNU IZMIRDE DGLM CNKU ALMAM LZM ONU BU BAHANEYLEEE
HEP GÖRMEMEZLIKTEN GELIYOOOO YA ONA SİNİR OLUOM  :cussing: ONUN HARICINDE IYI DVRANIO BEN PEK TAKMIOM O AYRII ;D

mavili

tubiş canım teşekkür ederim sagol

dogum öncesi 8 haftalık izin var ama ben son 3 haftaya dek çalışacagım 5 haftalık iznimi dogum sonuna aktaracagım daha çok ihtiyacım olacak diye düşünüyorum aslını sorarsan zor oluyor nöbet ama dayanıyorum yorsada şuan kızım karnımda ve yanımda ama dogumdan sonra onu eve bırakıp işe gelecegim ve 24 saat göremeyecegim bu yüzden dogum sonuna aktarmak daha mantıklı geldi bana benim nöbetlerim 24 saat sürüyor sabah 8 den diger sabah 8e kadar

ösgecim canım sen işini bilirsin sana güveniyorum hakkından  gelirsin onun umarım işlerin istedigin gibi gider

marmarise mi gidiyorsun bu arada 1 gün kaldı felan yazmışsın merak ettim hayırlısı bakalım gez toz canım bu günlerin tadını çıkar geriye dönüp baktıgında keşke deme hiçbişeye herşeyin her olayın ayrı tadı güzelligi var bol bol yaşa canım

nöbet tutmak zorundayım çünkü nöbet tutmazsam hergün gelmek zorundayım ve yol beni çok yoruyor arabayla 45 dakika sürüyor en azından nöbet tutunca 2 gün boşlugum oluyor bir gün uykuyla geçiyor zaten diger günüde kızım ve kendim için alışverişe ayırıyorum

tubis

hmm anladım canım.Allah kolaylık versin. tabi doğum snrası daha önemli senin için. bebeğinini sana daha fazla ihtiyacı olucak.

emosum

kızlar merhabaaaaaaaaaaa   ben geldimmmmmmm  mavişimde gelmiş hosgeldinizz :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:

bilin bakalım ben nerden geliyorum
tabiki hastaneden :k06: :k06:  cumayı beklemdim bugunden gittim kızımı gördümmmmm  cok mutluyum yaaaaaa :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

dayanamadım gördüm bugun bebeişimi hemde ayaklarımın şişmesini söledim hersey yolunda nst cektik bebegiin kalp atısları iyi ve hareketleride iyi biz cok iyiyiz :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

dr hersey yolunda dedi ve artık 1 haftada bir kontrole gidiorum bu pazartesi yine gidicem dr gel dedii :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:

bebişim tahmin ettiğim gibi 2.5 kilo

cok mutlu oldum bugun yine yaaaaaaa

tubis

ohh ohhhhhh. daanamadın gittin haaa  :love7: :love7: :love7: :love7:  çok sevindim canım denizimiz iyi maşşallah  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

Allah nazardan saklasın.  kendine iyi bak canım :opucuk: :opucuk: :opucuk:

emosum

mavişim canım benim ya nöbet tuttugunu biliyorum yogun oldugunuda  :-[ :-[ :-[ :-[  cok yoruluyosundur şimdi  canım biraz daha sabret ama biz cok özlüyoruz seni gelmediğin zamanlar yaaaa..
cuma günü eloştan bize de haber vermeyi unutma...bu arda aldıkların hayırlı olsun canım olsun yeni eve gectiğinizde daha güzel olur hersey şimdilik idare eder artık annesi...

tubişcimmm    ben kilo alıyorum   ama bebegimde alıyo buyuzden fazla takmıyorum bebişim zayıf olsa takardımda şimdi takmıyorum ya o iyi olsunda ben yüz kilo olayım :k06: :k06:  bu arada senide yakında aramıza alıcaz tombişşler kervanına :k06: :k06: :k06:

oo  özge tatile haaa   oh ne güzel gez eğlen bu günlerin tadını cıkar sonra hamiş olursan tatili zor görürsün

hepinizi öpüyorum

emosum

evet tubişim dayanamadım gittim dedim yarın gidecegime bugun gideyim :k06: :k06:  saol canımmm  benim :opucuk: :opucuk: :opucuk:

tubis

anneler işte bebeklerinden başka hiçbirşey önemli değildir onalr  için.onlar sağlıklı olsunda hiç önemli deil canım. evet bende inşallah katılıcam tombişler kervanına  :k06: :k06: :k06: :k06:  ayyy nasıl olurum acaba o zamn? kendimi çok merak ettim  :-[ :-[ :-[ :-[

emosum

canım benim sende cok tatlı bi hamiş ve anne olucaksın :opucuk:

oozge

kızlar ben geldımmmmmmmmmmm
kaynamıs bu syfa yne oh ohhh anca okudum wllaaaaaaa

MAVİŞİMMMM facebookta gordun demıııı hıcbısı kaçmamış gozundendee heee :k06: evet cnmm yrn gıdıorumm marmarıse pzr gnu gelıcem tura katıldımm annemle ona suprıs yaptımm bırascık cok bunaldı cunku bnde tek gıdemezdım ztnnn :-\ dedıgın cok dogru ılerde keske demek ıstemıorum gezıp eglenmek ıstıorm hep ıcımde bısı kalmasın ıstıorum ama hepsı olmuo tabıkı yınede mutluyum hayatımdannn memnunummm ınsan bazen elındekılerde yetınebılmelı dıye dusunuorum(bu lafımı annem duysa bayılırdı kesın ınanamazdı bnm soledgme) :ehi: :ehi: smdı yasadım yaşadım yasıyamadım evlenınce zor olucak cnku ozmnkı sorumluluk dha frklı smdıkı ozgurlugm ıse cok cok farklı tabıkı
ozmnlr ınsallh aramam bugunlerımııı :amin:

EMOŞUMMMM  meraklı kızım bnm sen kaç ay dayanabıldn annenın karnında yawwwwww 1 gun bekleyemedı catladı gıttı dktra wllaaaaa :ehi: :ehi: :ehi: oh ıyı yapmısın şaka bıyanaaa ıcınde rht tabı denız kızımız gayet saglıklıııı oleyyyyyyyyyyyy :hieyt: :hieyt: :hieyt:

cnm evet marmarıse gıdıorum 2 gunlugune gelınce anlatırım yaptklrmı.ya öle ddgn dgru ama ozmnlrıda özluorum bu foruma geldkcee bnde hamiş olmk ıstıom yaaa :-\ama evlılık ıstemıom o nsl olck hcbılmıom :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

TUBİŞİMMMM  kılo almaya musaıtmısın yksa zayıf yapılımısın, ben zayıfım ama balık etlıyımm mesela bıraz fzla kacırayım anlarım kılo aldgmııı ama eskısı kdr alamıorm artıkta hamıs olunca duba gbı olcam emınımm :k06: senın nslll??? boğazına ck duskunmusn bdeee,
aman dert ettgmz sey kılo olsn yawww bebısın olsndaa tombıs tombıs elbet verırsın kılolarını

buaradaaa emoş kaç kılo aldıgını saklıyo sölemıyooooooooooooooooo :director: :director: :director: :director: :director: :director: :director: :director:

tubis

zayıf yapılıyım ben..kiloya müsait bir vücudum var ama çok kolay kio alabilen biri değilim...amaann ne olursa olsun dünyanın en tatlı şe,ne sahip olmucakmıyız snunda. hecdee önemli döğül. değmii emoşum::):): en kaç kilo aldın bakem niye saklıyon aaaaa biz yabancımıyız. :k06: :k06: :k06: :k06: