Doğumu haziran temmuz ağustos 2008 olan anneler neredesiniz

Başlatan mavili, 24 Mart , 2008, 23:25:12

« önceki - sonraki »

mavili

sagol canım

ama ben öyle bişey duymadım ilaç yani doktorda bişey söylemedi bakalım cumartesiyi iple çekiyorum

emoş demek yarın nst çektireceksin çok güzel yaz ama ben merak ederim ben geçen hafta iş yerimde öylesine çektirmiştim biraz sıkıntılı çıkmıştı ama ebe arkadaş önemsenecek bişey olmadıgını yorgun oldugumdan öyle çıktıgını söylemişti doktorda bebegin suyu azalmış deyince sebebini buna baglamıştım bende yine uykusuzluk başladı hiç uykum yok yine

32 haftalık olduk biz bakalım 36 haftalıkken akciger gelişimi tamamlanıyor ozamana kadar dayansa başka bişey istemiyorum artık hayırlısı ne yapalım ben elimden geleni yapıyorum gerçekten bari biraz kendi kendime içimi rahatlatayım ;)

emosum

canım tabiki sen elinden geleni yapıyorsunn  bebegin için herseye katlanıyosun..bence eloşta zamanında önce dogmayacak annesi naz yapıyo bizee :opucuk:

oozge

gunaydın kızlarrrrr ben geldımm

inanın acayıp yrgunm ve uykusuzum 2gundur 2-3 saat uykuyla duruyorummmmm berbat bı durumdayım suann bıde yanıyorummmmmmmmmm :BangHead:
uykusuzluk ve uzerıne yorgunlukk cok cok kotu yapıo ınsanı bunye alısık fln durumuda yalann yok öle bısı yanı uykusuzluga kmse dayanamaz hele bıde yrgnsaaaaaa

kızım sna söluom gelınım sen anla lafı varya mavişe gelıo bu lafımmmm

mavişim okudum ve ınan kahroldum burdaaa...hakkında hayırlısı nasılsa öle olsun canımcımm elaa fazla ösledı sızı anlasılan ben bıras sorundaha yasatayımda şu annemde otursun artık dıo bnce bak ordn bıle snı dusunuooo heeeeeeeeeee :caca:

çalışma artık çalışmaaaaaaaaaa :director: mavişş sölemesı kolay gelıo bize belkı ama unutma sen hamilesin cnmm hıcbı ınsan bukdr yrgunlugu kaldıramaz ve bıyerden mutlaka bı sklde patlak verır lutfen calısma artık şu gunlerını dınlenerek gecır
bak kendınde soylemışssın hemm cok zor gectı hamılelıgım cok skntı stres yasadım dıyee senın ıcın en onemlı  sey ELA  suandaaa sglklı bı dogum olmasını ıstıosannn kafandakı hrsyı at stres yapma ve dktorunu ck ıyı dınle cnmcımm  dedıgı gbı bol bol su ıc te kontrolden dondugunde bıze mutlu haberlerını ılet :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

emoşumm cnmm ne gusell bı haber buu böle hıckırık seslerı flnnn hele bı son haftaya bı gırde bak ne heyecanlar yasıcann ız ozamannn
maşallahh bebişlerinize yaaaaaaa denizin rahatı ıyı sabırlı da ela  sabırsız hemenck cıkmak ıstıo anlaşılann :ehi: :ehi:
buarada inşallahhh dogumunda bellı olurda rht edersın cnmm

öpuyorum hepinizi cancaaazzzzlarımm
:opucuk: :love9: :flowers:

tubis

herkese günydın kıslar..

mavilicim geçmiş olsun canım.umarım görüp göreceğin bu kadar olur. bebeğin sağlıklı gelir dünyya. ama bencede kısların da dediği gibi artık biraz daha kendine ve bebeğine vakit ayırmaya dinlenmeye çalış. maaşsız izin alamıyormusun, bari o şekilde değerleindir günlerini.

bende gün içerisinde çok fzla su içemiyorum, ihtiyacımdan fazlasını almıyorum mesela.başlangıçta da acaba çok su içmek gerekir mi bunu sormak istiyorum sizlere.

emoşum deniz bebeğimiz iyi maşşallah annesine tık tık hıçkırıyor  ;D ;D ;D ;D 

ösgecim sen neden uykusuzsun tatlım.  ;D hergece  ;Drda gönlüm hovarda mı yoksa :toothy10: :toothy10: :toothy10: hııııııııııııııııııııı anlayalım.. :k06: :k06: :k06:

oozge

ilahi tubişşşşşşş :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:aynen o dedıgınden işde nasılda uydu yawww :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
gece cok gec geldım ızmıre ve duş fln derken2 oldu saat 6 da uyandım yne uykusuzummmmmmmmm :y25: :y25: :y25: :sleepy1: :sleepy1: :sleepy1: :sleepy1: :sleepy1: :sleepy1: :sleepy1: :sleepy1: :icon_pale: :icon_pale: :icon_pale: :icon_pale:

๑۩۞۩๑duyguseli๑۩۞۩๑

özgemiz bu hafta çok gezmiş bol bol yüzmüş uykusuz kalmış ohhhhh sür sefanı arkidişimmmmm bizim yerimizede sür ben de bu hafta gidicem sen gör bak yeter artık açıcam sezonu valla
HTML • Ezboard • PseudoHTML, UBBCode and BB Code

oozge

yakısır bnm tulınımeeeeeeeee hemde en ıyısı yakısır wllaaaaa çalış çalış nereye kdr cnm ya ınsann cok ıstıo böle eglenmeyı dınlenmeyı.
gercı bnmkıde ne dınlenme ne dınlenme sorma gıtsın yaniiiiii :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

tubis

evet eğitim amannn tatil şart arkadaşlar.. bizde gidmeyi planlıyorduk bu hafta. ama bkalım doktor izin vercek mi :y25: :y25: :y25:

mavili

merhabalar  nasılsınız ben iyi sayılırım evdeyim aklım eloşta takmayım diyorum ama olmuyor pazar gün son kez çalışcam inşallah ogünde fazla yogun olmaz olsa bile çalışmayıp oturacagım

su içmekten kendimi yürüyen damacana gibi hissetmeye başladım herşey nasip kısmet işi ne yaparsak yapalım olacagın önüne geçemiyoruz malesef benim de kaderim buymuş zorlu bir gebelik Allah kişye taşıyamayacagı yükler yüklemezmiş demekki çok dayanıklıyım ben kızım şu ara bol bol hareket ederek beni üzmemek için elinden geleni yapıyor evde olmanın tadını çıkarıyorum şuan oh ne rahat

ösgecim döndün demek sevindim bol bol eglenmişsin ne güzel özledik seni ama

tubişcim sagol canım gebeligin ilk dönemlerinden itibaren bol bol su içmeye alıştırırsan kendini sonradan benim gibi su içme konusunda zorluk yaşamazsın ben en fazla 2litre içiyordum o da evdeyken iş yerimde sık sık lavaboya gidemeyecegimden az içiyordum ama şuan 3 lt zorluyor beni gerçekten alıştırmak gerekiyor bünyeyi

amniyon mayi sonuçta bebek tarafından hem içilir hem idrarını yapar belki benim kızım bol bol içti ama tuvaletini yapmadıgı için az göründü tuvaletini yapıncada dengelendi belki amam bilmiyorum bu benim tesellim

daha kötüsünü aklıma getirmek istemiyorum böbrekleri yada mesanesinde sorun olabilecegini düşünmek bile istemiyorum artık güzel haberler almayı haketmiyormuyuz bu kadar sıkıntı yeter artık ya

kızım yine yüzünü göstermedi bize baş geliş pozisyonunda dedi doktor zaten hep öyle durdu ne  zamandır

cumartesi günü gelmek bilmiyor biran önce kızımı görmek iyi oldugunu duymak için çok sabırsızlanıyorum

emoş canım sen şuan belkide nst çektiriyorsun dönünce yaz bize canım kızım arkadaşını merak etmesin :k06:

emosum

kızlar hepiniz hosgeldinizz  özgede dönmüş ohh   şimdi tamamlandık :k06:

özgecim hafta sonu tatilden sonra işe aynı sabah baslamasını bilirim gecen senede bşiz eşimle 2 günlüğüne altınoluga gitmiştik uykusuzlukkk  mahvetti bizi ama tatiilk yinede güzeldi sadece tatilden sonra işe baslamak biraz gıcık olur :k06: :k06:

tubişcim canım benim gereginden faza su içmene gerek yok ki ben normalde su içmiyorumki o kadar fazla ama bi sorun yasamadım şimdiye kadar ama su yerine meyve suları da yada acık cay içiyorum ve ben cok meyve yiyorum sizde öyle yapın..zaten vücud yeteri kadar suyu almış oluyo bu durumlarda

tülincim sende gez arkadasım vallahi yazın tadını cıkarın  ;)

tubiş sende dr izin vermesse sakın gitme :caca: :caca:  kalkar yoksa benden sana sopalar :k06:

emosum

mavişim demek evdesin sen bugun sevindim senin adına bol bol dinlen kızınla :muzz: :muzz: :muzz:
iyi şeyler düşün mesela eloşa sarkı söyle bugun bak ozaman hareketleri dahada artıyor onunla ilgilenirsen  ;)

aklına sakın kötüşeyler getirme hersey düzelicekk  eloş iyi annesi bence içti suların hepsi içinde o yuzden suyu az göründü ;) annesine şaka yapmak istedi
bak yüzünüde göstermiyomuş bu kızın cok yaramaz olucak anlaşılann :nazar: :nazar:

canım cumartesiye az kaldı sabret biraz daha gecerr  zamannn  bak pazartesi bitti bilee :opucuk:

bana  gelince biraz önce eve geldk dısarı sıcaktı vallahi kendimi zor attım eve...kızım iyi teyzeleri size ve arkadaslarına bol bol öpücük yolladııııı    :love9: :love9: :love9:
nst cektirdik bugun dr hersey yolunda gidiyor dedi bebegin hareketleride kalp atımlarıda iyi dedi ultrasondada baktık bizim yaramz cok tekmeliyo..nst baglanınca karnım sinir oluyo galiba tekmeleri savuruyo annesine :k06: :k06:
dogm seklim normal olabilir cünkü bebişimin kilo alması düzene girmiş dr dedi bu hafta az kilo almıs yani önceki haftalara göre 2 680 gr boyuda 44 cm olmus normal dedi dr ve benim dogum sürecim 15 temmuzda baslıyo artık her pazartesi doktodayım dr  her hafta gelmemi ,istiyo 

bu arada kızlar ben süt içmiyorum coktandır ama simdi sabah akşam bir bardak süt içicem mavişim sende içmiyosan iç cünkü cok onemli onlarin gelişimi için

yeşil

benim hamileyken mide problemim oldu o yüzden hiç süt içemedim başka şeylerle takviye ettim

tubis

oy oy oyyyy yemiş teyzesiii deniz bebeği  bide onu çok öptük  :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

kıslarrrr ben sütü hiç sevmiyorummm. yoğurt yesek olmaz mı  :dontknow: :dontknow: :dontknow: :dontknow:

emosum

evet yeşilcim benimde mide problemimden dolayı ilk aylarad hep sütten tiksindim yani içemiyodum
ama yogurt ayran peynir cok tükettim sende öyle yap tubişim içemiyosan
ama şimdi süte nesquik katıp içebilirim sanırsam :-\

tubis

günlük yoğurt tüketmeye çalışıyorum zaten. cacık yapıyorum, ayran yapıyorum, bazen rus salatası yapıyorum çeşit yapıp tükemye çalışıyorum öyle daha iyi olur. hem çabukda bıkmam.

bide süte nesquick katılarak içilebilir mi ben içndeki vitaminleri yok ediyor diye  biliyorumda. eger katılıyosa bende öyle içebilirim.