Doğumu haziran temmuz ağustos 2008 olan anneler neredesiniz

Başlatan mavili, 24 Mart , 2008, 23:25:12

« önceki - sonraki »

mavili

helencim hoşgeldin sayfamıza canım ne güzel emoşumun dedigi gibi keşke benimde son hfatam olsa da biran önce kızımı görsem

temizlik konusunda bende aynıyım hergün temizlik yapıyorum ve öyle yoruluyorum ki ayda bir kadın gelip genel temizlik yapıyor ama ben kendi yaptıgımın dışında temizlikleri pek  begenemiyorum

emoşum canım ne güzel artık tatlı telaşlarla ugraşmaya başladın Allah yardımcın olsun canım ben ayın sonunda alıcam beşigi felan bugün nöbetten geldim ve çok yorgunum belim aşırı agrıyor karnımın alt kısmında da tuhaf bir agrı var anlamadım agırlaştım artık sanırım zporlanıyorum eski selma nerde kuş gibi asla yorulmak nedir bilmez enerji küpü hareketli performansı ile herkesi şaşırtan ben kedi gibi masumlaştım

ösgecim bizi yalnız bırakma bitanem hep gel böyle buraya yazılarınızı okuyunca çok mutlu oluyorum

sıcaklar ve artan yük beni artık zorlasada çalışmayada devam ediyorum hala 31 hafta oldum artık sonunda bu zamanlara da gelebildim daha 5 haftalık oldugu günleri hatırlıyorum dün gibi sayfamızı oluştururkende 19 haftalıkmışım mesela

helencim seni çok iyi anlıyorum bende sanırım dogumdan sonra en çok karnımdaki kıpırtıları özleyecegim öyle alıştımki elim hep karnımda ve hareket etmesini bekliyorum

neyse dışarı çıkacagım şimdi hepinizi çok seviyorum ve herkesi öpüyorum bebişlere vede kendinize iyi bakın

emosum

Alıntı yapılan: helen20 - 13 Haziran , 2008, 13:33:05
meraba kıslar cook yoruldum ya temizlik yaptım bugün ama şimdi en azından içim rahat bendenim yorgun ya neyse

ewet sadece 1 hafta kaldı allahım herkese nasip etsin cok heyecan verici dediğim gibi biraz da içim buruk gece gündüz hastaneye gideceğim anı kızımı ilk göreceğim anı düşünüyorum

allahım hepimizin yardımcısı olsun

canım son günlerinde bence kendini fazla yorma...temizlik felan ugrasıpp..ama anladıgım kadarıyla evde sana yardımcı olucak kimse yok galiba ondan...ama yinede dikkat et tuanamızıda yormaa  ;)
vallahi hastane yi dogumu doktorumu kızımı ben hep rüyamda görüyorum dogum zamanımı..olsun ama bunlar tatlı heycanlar :muzz:

emosum

Alıntı yapılan: [[[QSq€€]]] - 13 Haziran , 2008, 14:02:30
emoşummm yorma kendınııııı ayakların fılan şişmiş yaaaaaaaa  ben bılem goruom burdannn kocamannnnnn olmuş ayaklar aaaaaaaaaaa :-ooo :toothy10: :toothy10: :toothy10:
kıyamam snaaaa smdı utu faslı var heee ay negusell yaaa cabucak bıter onlr zatennn mınık mınıkk :k06:
ama utuleme olayı sna bezgınlık getırcekk emınımmm
yıgenmde ceylının camasrlarnı utulerken baya söylenıoo :ehi: :ehi:
ee gunde 2 makıına camasır kolay degıll tabiii bebıs bunlr surklı kıyafet dgsıo kusuyo terlıyo felann :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

özgecim vallahi ayaklarım 2 gündür şiş hemde nasıl  :( :( :(  ama kızımı düşünürken yapmaktanda zevk alıyorum yani yaparken agrı sızı hissetmiyorum cünkü bebişimle ilgili planlar yapıyorum cünkü ondan :tongue3:zevkli geliyo ama aksam oldumu ayaklarım fena agrıyooo.napalım artık idare edicezz...cok şükür ütüyü bitirdimm  zaten minik minik yap yap bitmiyodu ama corabına kadar ütüledim.ben  de o konuda coık titiz oldugum için bebişimin için daha titiz davranıyorumm...

emosum

mavişim sende temizlik yapıp eloşumu yorma yaa :caca: :caca: zaten tüm gün ayaktasın calışıyosun bide eve gelip yorulma hergün yapma sanki haftada 1 kez yahp bu halinle gercekten dikkat etmen lazım canım yormamaya bak kendini..

canım evet cok güzel birsey ya bebişe oda hazırlamak neyse artık sende beşiğini alırsan hazırlarsın yatagınıı..eger bebegine yorgan almayı düşünüyosan yatastan al biz ordan aldık cok güzel yorganı..almadıysan sanada tavsiye ederim hem fiyatıda cok uygun 56 ytl.  arkadas tavsiyesi sana :tongue3:
benimde sag tarafımda hep agrı oluyo ya bebiş oraya gecerse agrısından duramıyom..sendede öyle oluyomu yaa  sol tarafımda oldugu zaman agrımıyoda sag taraffımda agrıyo genelde oıraya gectiğinde :-\

helen20

ewet kızlar son 7 günüm aslında halen inanamıyorum ne kadar da hızlı gecmiş zaman haftaya bugün allahın izni ile kızım meleğim kucagımda olacak

bugün bir tanıdıktan kızıma bir sürü hediye geldi herseyi olmasına ragmen cok hosuma gitti kızımın onları giyeceğini hayal ettim ve ewet dedim ben kızımı istiyorum ona tamamen hazırım seni cok seviyorum canım kızım :love7:

allahım herkese bu güzel duyguyu nasip etsin kızlar öpüldünüz

tubis

merhaba kıslarrr. ne güsel gün dolduruyorsunuz.Artık son hazırlıklar tamamlanmaya başlamış.çok az kaldı helede helen' eçok çok az kalmış.Allah hayırlı doğumlar versin canım.kendinize dikkat edin, bebişlere iyi bakın.öpüyorum koccaman  :opucuk: :opucuk: :opucuk:   

:love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:

ayşengin

Merhaba arkadaşlar,
Benim doğumum temmuz sonuna geliyor.Sıcak havalara kaldık Allah hepimizin yardımcısı olsun. :sunny:

adasu

Selam Kızlar bende aranıza yeni katıldım gec oldu biraz kabul edersiniz ummarım benide aranıza :hello:

ben temmuz annesi olucam 4 temmuz görünüyor dogumum ama plesentamızda sorun var bebegin gelişimi geriden geliyor kilosu az ve suyumuzda cok az oldugu icin haftaya sezeryanla kızıma kavuşma ihtimalim var tabi ki herşeyin hayırlısı bende hayır dualarınızı bekliyorum..
cuma günü nst sonuclarından sonra hayırlısıyla herşey belli olucak sezeryan veya normal dogum haberlerimi iletirim size tabi isterseniz  :flowers:

oozge

gunaydın herkese hayırlı haftalar dıleyeyım bıde bebişlerın hepçisinide öptum kokulu kokulu kocmannnnnnnnnn annelere yok öpucuk fln  :toothy10:

emoşumm cnm hamişimmm şukur bıtmıs utulerın tıtız dvranmakta yarar var bunlr senı gun gelcek yorcak belkı ama yapabıldgn kdr en tıtızını yapp blıorumm ztn anneler ah annelerrr sbha kdr uyumaz yıne dedıgını yapar :k06: yorma KENDINI lutfennn amaaaaaaaaaa kızıcam artıkkk yaaa yapma iş fln bırakkk dınlen uzat ayaklarınıııı yapıcan tabı şaka bıyana ama işlerı bölll az az yap. tamammı cnm cım :love9: :flowers:

mavişimmmmcnm benımmm ben bırakırmıyım sızı hıc yaaaa hep gelıorum gelıcemdeee gıtmem bıyerlere benn burdaymm :k06: hem dha durun teyse olccammm yawww nere gıdıomm bennn aaaaaaaaaa :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: iyisin demı cnmmm bı sorun yktur umarım elammm nasılll göbişindeee tepiniyomu  :k06:

adasu hoşgeldın cnm aramızaaaaaa  gec olmadııı bence tam zamanında geldın burda bıcok konu var eger kafana takılan bısıler olursa okursun burdakı arkadaslık bambaskaaaaadırrr bazen aıle gibi bile oluo yaniii ıyıkı geldın sendeee bı bebısımız dha eklenıcek forumaaa bıde guseller guselı biirr annee ;)
ayrıcaaaaaa hayırlısı olsn dıyım cok cok az kalmıs artıkk Allah analı babalı buyutsunn  bıranonce sağ salim yaprsın  dogumunu inşallahh cnm bebısın adıda adasu olucakk sanırsammm wlla bn ada ısmını cok severımm ne yalan diim ;Diyi bı terch olmş yanii

ama böle haberlerımı ıletılırm ıstersenıs fılan deme bız burda 4 gözle beklıoruz arkdslrla knusalım bısıler paylasalım dıye :laughing7: hem bak forumda bıtane oklava varrrr  anlatmassannnn ozmnnn gorursunn cnmm :caca: :caca:

;D ;D
:love9:tekrar hoşgeldınnnnnnnn :love9:

adasu

sagol cnm :) kızımın adı adasu olmıycak benim ikinci adım adasu kızımın adı hayırlısıyla dilem olucak inş.

evet cok az kaldı kızıma kavuşmama kavuştugum zaman dogum hikayemide sizlerle paylaşıcam  :hieyt:

emosum

yeni gelen arkadaslar hosgeldinizz :flowers: :flowers: :flowers:  ne güzel hamişler cogaldı son günlerimizde

emosum

herkese selam 2-3 gündür ugrayamıyorum forumaaa  mavişimde ugramamıs benim gibi :tongue3:

helencim vallahi senin günlerin azaldıkça bendede heycan basladı canım inş..hayırlısıyla alırsın bebeğini kucagınaa...son dr kontrolune gittinmi ne dedi bizi merakta bırakma :opucuk:

tubişcim hosgeldin canım senide burada görmek güzel umarım iyisindirrr..sende kendine ii bakk

ayseengin   sende hosgeldin sayfamızaa  demek seninde temmuzun son haftasına denk geliyo benimde öylee  demek aynı zamanda dogum yapıcaz :tongue3: bakalım önce kimin bebegi gelicek :k06:  bu arada senin bebeginin cinsiyeti ne canım

adasu merhaba ya ben diyodum bu sayfada dogum sırası bendee helenden sonraa  vallahi benden önce simdi bide sen varsın heralde herkesin dogum hikayesini dinleyip doguma gidicem :k06: demek seninde bebegin kız olcak vallahi bu sayfada o kadar cok cogaldıki kız bebeklerr :D
hayırlısyla sende bebegini kucagına alırsın inş.bize yazmayı unutmaaa sakın

özgecimm  kaç gündür bebegin odasıyla felan ugrastım sonunda bitti hersey perdeside geldi oda hazır sadece kızımı bekliyoz ve zamnaın gcemesin,i :tongue3:  odayı büyük bir zevkle hzırladım her ne kadar ayaklarım şişsede odayı hazırlarken hayal kurmak bile yorgunlugumu alıyodu ;)

dehlizeeee  bugun dehlizcim doguma gidecektiii umarım herşey yolundadır canım bizi unutma haberlerini bekliyoz

hepinizi öpüyorum kendinize bide bebişlerinize iyi bakın

adasu

sagol emosum hayırlısıyla kavuşuruz inş. bebişlerimize  :amin:

oozge

CANIMMM EMOŞUMM BİTMİŞ SANIRIM ODA YERLESTIRME FASLIII ŞÜKÜR HADİİİİ HAZIR DENIZIN ODASI SENDE RHT RHT İŞLERİNİ YAPAR DINLENIRSIN BOYLELIKLE
GUSEL OLMAZMI CNM YA KENDINI DUSUNMUON TABE AYAKLAR ŞİŞMİŞMİ ŞİŞMEMİŞMİİİ O HEYECANLA HIRSLA BEBISININ ODASINI HAZIRLIONNN, EKSIK BISI KALDIMI CANIMM ÇANTAN FILAN HAZIRDI DEMİİİİ OHHH BEEEE AZ DA KALDI ZTNN SMDIKKK SIRADAKİİİİİİ NEEEEEEEEE TABIKIDE DENİZ BEBİŞŞŞŞŞŞŞ GELSIN ARTIK BIRANONCE COK MRAK EDIOM BENNN MINIKKK FISTIGII YAAAAAAA :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :love9: :love9: