Doğumu haziran temmuz ağustos 2008 olan anneler neredesiniz

Başlatan mavili, 24 Mart , 2008, 23:25:12

« önceki - sonraki »

mavili

21 agustos canım normal dogum tarihim ama bakalım eloş hanım ne zaman teşrif edecekler

bu akşam burada serdar ortaç konseri vardı yıkıldı ortalık mutfaktan dinledim biraz bende anca susuyor sesleri  bu ne gürültğydü ya ama süperdi  ben serdar ortaçın şarkılarını severim ama keşke yakınından dinleseydim hamiş halimle biri ezer diye gitmeye korktum

Ecrin57

ayy selmacim alemsin ya hamis halinle ezerler demissinde deli gibi guldum evde ya esimde uynmiss ne olsu diyo obur odadan demek baya sesli gulmusum :toothy10:  :toothy10:  :toothy10:  :toothy10:

allahda  seni guldursun canim bende severim keratayi ama ne guzel canli canli dinlemissin gene

bende muzigi cok seviyorum slowda olursa allahhhhhhhhhhhhhhhhhhhh derim yani

acilarin kadiniyim ya

elosumuzun gelmesinide dort gozle bekleyicez canim insallah ayin biri bir geldimmi gerisi zaten gelicek ne zaman isterse gelsin o herse hazir nasilsa allah korusun onu ve tum bebeklerimizi :amin:

mavili

eşime dedim gidelim diye bari oradan eksik kal yani dedi daha önce demet akalın gelmişti onu izlemeye gittim yaklaşık bir ay önce gittigime gidecegime bende eşimde pişman olduk izdiham kalabalık ayagımdaki terligin tekini kaybettim orada kalabalıkta egilip arayamazsınki tek ayakkabıyla beni görmeliydin hamile halimle eşim kızar bana gelmeyelim  dedim dinlemedin ders olsun bu sana felan bir de su şişeleri fırlatmaya başladılar saga sola eşim bir korktu bana isabet edecek diye oradan resmen kaçtım  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

bende yerine göre müzik dinlerim bazen slov bazen hareketli ama bu saatlerde genelde slov parçalar sakin şarkılar dinlendiriyor beni

Ecrin57

ay cok guldum  ya gene selmaaaaaaaa dogurtucan beni heeeeeee :caca:  :caca:

su terlik meselesi ne olucak ya bir sansin yok su terliklerden senin  bu asrada bir terliktir gidiyo ya komigime gitti ya

ay yerim senin terliklerini bennnn kiyamammmmmmmmmmm terligimi kaybolmus mavisiminnnnnnnn : :ehi:  :ehi:  :ehi:

mavili

ayaklarımdan çekmedigim kalmadı ya yazık oldu terligime zaten zor bulmuştum ayagıma göresini yenilerde de hayır yok kaldım yine yaz günü ayakkabıda giyilmiyorki spor ayakkabıların ucuna pamuk dolduruyorum iyi geliyor ama yazın giyilmiyorki ama konserde beni görsen gülmekten dogururdun kesin herkes demet demet diye bagırıyor ben ercan terligim kayboldu baksana arayalım diyorum zor bulmuşum ayak numarama göre kaybetmek çok zoruma gitmişti eşimde gülsemi kızsamı şaşırdı ben yaramaz çocuklar gibi herzaman her aksilik gelip bana çatıyor

mavili

eskiden kıyafettede sorun yaşardım zayıf oldugum için bulamazdım 34 beden bile büyük gelirdi ama şimdi o konuda rahatım terlikle başım belada kaldı bu yaz :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

mavili

emoş gelemedi benimde artık çıkmam lazım işi varmış nette ona verecegim belki ondan alırım daha sonra olmasa sabah görüşürüz sohbet için teşekkürler ayfercim iyi geceler sana melisamıza da iyi geceler bu arada acıktım galiba hazır daha 3 haftam varken bişeyler yiyim emoş yiyemez şimdi sabah aç olması gerek ya o yüzden

gelse de ses verse iyiydi ama annesi geldi onu da anlamak lazım ta malatyadan geldiler emoş için onlarla ilgilenmesi lazım zaten son gece emoş ne yaptıgının bile farkında degildir şuan heyecandan

emoşum canım benim belki bedenen degil ama kalbimle hep yanındayım canım

ayfercim canım yarın yine burada buluşalım biz en iyisi emoşu çekiştiririz hazır yokken :toothy10:

Ecrin57

tamam canim hayirli geceler bende cikiyorum uykum geldi yarin yazisiriz devam

emosum

Ecrin57

hosgeldin tam sana birseyler yazip cikacaktim emoscum

Ecrin57

ya maviste cikmisti tam cok uzulecek ya tam kil payi oldu ya

emosum

ya kızlar siz niye böyle şelker yazdınız vallahi cok duygulandım ya ben bugun daha bi duygusalım ya sanki her an biri dokunsa aglıcam :( :( :( :( :( :( :( :y25: :y25: :y25: :y25: :y25: :y25:

bende sizleri cok seviyorum ve biliyorumki dualarınız üstümde buna kalpten inanıyorum sizinle herne kadar yüzyüze görüşemesekte benim için gercekten cok iyi dostlarsınız  :-[

emosum

emosum

ayfercim benim uykum yok ama herkes beni bir taraftan uyutma cabası içindeler uyu yarın biz deil sen dogum agireceksin diyolar dinlen diyolar bugun hiç uyumadım sabah bile erkenden kalkmıstım
cok acayip heycanlıyım anlatamam

Ecrin57

haklisin duygulanmakta canim ya son saatler artik aslinda uzansan iyi olur vucudun dinlenir yarin vucudun gucsuz kalacak ve rahat uyuyamayacaksin  bu gece dinlen canim bencede herkesi dinle sen

denizde dinlensin soluna uzan biz zaten heyecanla bekleyecegiz