Doğumu haziran temmuz ağustos 2008 olan anneler neredesiniz

Başlatan mavili, 24 Mart , 2008, 23:25:12

« önceki - sonraki »

mavili

ayak numaram 34 dü şimdi ise ödem felan sanırım 35 oldu ayfercim 35 numara da her modelde yok mantar topuklu ayakkabılar istiyorum ayakkabının büyük oldugu her halinden belli oluyor ayagımda komik duruyor

benimde eşim yeni geldi yemek felan yeni girebildim nete

çocukda tam söylenecek lafı söylemiş yani benim eşimin göbegi benimkinden kat kat büyük oldugu için ben onun yanında göbeksiz kalıyorum hatta doktorun yanındaki hemşire eşime eeee  ercan bey siz nezaman doguruyorsunuz demezmi başladık gülmeye eşimde benimki ikiz uzun sürecek biraz demezmi koptum sanki ikiz bebek olunca 9 ay degilde daha uzun zamanda doguyor ikiz kadar büyük benim karnım demek istedi sanırım

yürüyüş iyi oluyor da eşim hergün çalışıyor sabah gidip akşam geliyor ben de onsuz gezmek istemiyorum akşam da yorgun oluyor ama yinede ısrarla çıkarıyorum bazen yürümeyi çok severim ben zaten akşama dek gezerim de ıh demem valla

emoş yok tubiş dügünde muhtemelen ösge yazlıkta yada zuhalde  berrin zaten unuttu burayı gamze arda kızıyla ilgileniyor yada görümcesimi eltisimi tatilden dönüyormuş onun yanındadır ah gamze ah tülin nerede ee hafta sonu pazar ya gezmededir kocişiyle bir ben birde ayfer takılmışız bugün buraya

kıslar sorarım ben size yarın :caca: :caca: :caca: :caca: :caca: :caca:

emosum

kızlar iyi geceler yoksunuz ama yazayım dedim cünkü ben ancak gece fırsat buluyyom foruma girmek için ama sizide özlüyorum yani alıştıgım için :love9: :love9: :love9:

hep aklımın bi köşesindesiniz

tubişim yazmadan edemicem ya bizimde komsu var burda sivaslı her haftasonu bi düğünleri varya sizde sivaslısınız
acaba sivaslıların hiç düğünü bitmiyomu kız :k06: onlarada öyle diyorum sizdee maşallah düğün var ya mavişin yazdıgı gibi hiç bitmiyo düğünleriniz ;)

ayfercim ve selmacım dualarınız için saolun calarım hep biliyorum zaten dualarınızın benimle oldugunu bende aynı şekilde canım sizinle :opucuk:

ve  catı muayanesindede bak hersey yolunda gidecek inşallah istediğin gibi normal dogum yaparsın :amin: :amin: :amin:

bu arada dogru bildin vallahiben yanlardan kilo aldım kabak gibi acıldı yanlar :toothy10: :toothy10: göbüş fazla yok
annemde buyuzden hala kilo aldıgımı kabullenmiyo galiba..selmacım sende o cekemeyenleri boşver zaten aynıları burdada var banada öyle diyen cok oldu  :nazar:
ayfercim sende gülenlere aldırma canım vallahi ben hamileliğimle hava bile atıyom cekemeyenlere :toothy10: :toothy10: :toothy10:

emosum

kızlar böyle parca parca yazıdm kusura bakmayın ya

ayfercim dediğin gibi ben şafak sayfasındada gezdim :toothy10: :toothy10:
bu arada şafak sayfasına gidin bakın bakalım benim şafak kaç kalmış :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

gamze ve özge yok tubişte yok tülinde yok berrinde herkes geziyor ohhh  biz forum bekçileriyiz :k06:

mavişim sen sayfamıza ugramayanların hakkından gelirsin ben yokken  :toothy10: :toothy10:  oklavaları eksik etme

bide mavişime ben yokken en cok ona iyi bakın
onu burda yalnız bırakmayın vallahi gelir oklavalar benden size :caca: :caca:

kızlar bu arada ben yarında bir fırsat bulursam girerim gece kuşu olup girerim yine :k06:

ve bütün anne olmak isteyenler için dua ediyorum inşallah benim dogumdan sonra buraya geldiğimde tülinimin iyi haberlerini okurum ki zaten inanaıyorum bu kez olcak diye tülincim :amin: :amin:

şimdilik hoscakalın kızlar hepinizi cok seviyorum yarında ugrarım son kez
hepinizi cok cok öptüm :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

:love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:
ve hepinize iyi dilekleriniz için cok teşekkür ederim kızlar son anıma kadar yanımda oldunuz iyiki varsınız :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:

mavili

ilk defa sabah sabah geldim belki emoşum erkenden kimse kalkamadan girebilir diye ama yok emoşum duy sesimi senin için erken kalktım

günaydın günaydın herkese

emoşum ya   sonkez felan aglayacagım şimdi hamiş olarak sonkez bu  gece gireceksin yani canım aklım hep sende inşallah canım çok rahat geçirirsin deniz tosunumuz annesini üzmez

emoşum foruma ugramayanları cezalandıracagım merak etme sen şimdi sende giremeyeceksin bayagı bir foruma ne yaparım ben ya bu kıslar hep gezmede baksana

en iyisi hamileligin tadını çıkarmak için hava atmak son günün bugün senin at atabildigin kadar kim tutar seni

hiç uyku tutmuyor beni şimdi emoşun heyecanı sardı beni emoşum seviniyorum senin adına artık 9 ay boyunca karnında taşıdıgın melegin kollarında olacak canım ben şimdiden çok özledim seni fırsat bulunca gel tamammı foruma

eloşla güzel haberlerini bekleyecegiz hep dua edecegiz sana kolay bir dogum için

yarın sabah 9 gibi gidecektin degilmi inşallah çok beklemezsin beklemek çok kötü olur birde aç olman gerektiginden inşallah zorlanmazsın  hadi bakalım canım son hamiş günün kutlu olsun :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06:

-GAMZE-

yok kıslar ne arda olumla ılgılenıom nede gorumcemle evde tıkılmanın acısını cıkarıom carsı carsıı gezıom artık napimmm  fazla gıremıom evde durmuomkı gırım emoşum allah kolay sancısız acısız dogum versın güzelim deniz olumuzu  dogur hemen getır forma   :toothy10: :toothy10: merakta bıraka canım haber ver mutlaka gorusemessek kendıne cok yıı bak opuyorum senıı bıtanem  :opucuk:

mavili

gez bakalım çıkar acısını bu arada arda kızımıza kim bakıyor annesi elekçi misali gezerken :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

:k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06:

Ecrin57

gunaydinnnnnnnn kizimizla bizde yarimsaat once uyandikk cok uykucuyuzz vallaa acikmamis bile benimkizim hicc emoss son gunu ya saka maka  seni terfiiiiiiiiii ediyoruz :k06:hadi hayirlisi canim kendini iyi hisettigin zaman denizi uyutunca gel bizee yaz tamammi merakta birakma bizlerii  nasil gectigini paylas bizimle dualar senin icin bu gece  yarin kizimla biz uyanana kadarr denizz annesinin kucaginda geriniyorr olurr topik topikkkk  hayirlisiyla insallah merak etme canimm mavise iyi bakicaz biz :opucuk:

mavisim bol yuru canim normal dogum istiyorsun ya cok iyi iyiymis ona gore her aksam cikmaya bak son haftalarr seninde artik saymaya baslayacagiz :(
senin arkandan ben gelicemm :occasion5:  :occasion5:  :occasion5:  :occasion5:

bu arada biz kizimla birseyler yiyelimmm

daha beni bekleyen bir suru utu varr burasida cok sicakk yani evimde cok sicak birazcik is yapicaz sonra kizimla  anne kiz o bana yardim edicekk birbirimizi yormadan temislik yapicazz

kocaman optuk sizi biz yemek yiyelim simdik gobisleri sisirelim kizimla :hello:  :hello:  :hello:

mavili

afiyet olsun ayfercim ben bugün saat 7 de kalktım ve daha uyumadım emoşu bekledim gelmedi yarına dek bende uyuyamayacagım sanırım onun heyecanından

evde vakit geçiremeyince dışarı çıktım kahvaltıyı dışarda yaptım zaten pek iştahım yok bu ara kızım için yiyorum yoksa agzıma lokma koymazdım

şimdid evdeyim ve canım sıkılıyor kızlarda yok biraz uzanıp televizyon izliyecegim akşama yemek felanda yapmayacagım bu sıcakta hiçbişey yapmak istemiyor canım

ayrıca dün aldıgım 2. terlik ayagımı vurdu ayagım acıyor şimdi hain satıcı geri götürürdüm ama o satıcı ile karşılaşmak istemiyorum bu da gitti :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

oozge

heyyyyyyyyyyyyyyyyyy ahaliiiiiiiiiiiiiii ben geldımmmmmmmmmmmm :director: :director:

mavili

hoşgeldin ösgecim nasılsın bakim herkes kayboldu haftasonu ya çok sıkıldım ben  :(

eeee  nasıl geçti haftasonun bakalım şimdi senin sayfana dogru kayıyorum belki yazmışsındır oraya

emosum

kızlar merhaba cok heycanlıyım  :-[ ya hem korkuyorumm birazcık hem heycanlıyım hem üzgünüm ay bilmiyorum bende ne yaptıgımı ya ama en cok mutlulyum tabi
ama cevremde kimseye korktumu belli etmiyom size bile :toothy10: :toothy10:

mavişim melisam gamzem hepinize cok teşekkür ederim iyi dilekleriniz ve dualarınız için  :opucuk: :opucuk: :opucuk:

selmacım benim için erken kalktıgını yazmıssın cok duygulandım gercekten ya :-[ :-[  sağol canım ya seni cok seviyorum :opucuk:
özgecim sende hosgeldin
kızlar bende bu gece nasıl uyuyacagım bilmiyorum heycandan ya ;)
yarın benim için nasıl birgün olcak acaba cok merak ediyorum
tabi ben kendime geleyim ilk fırsatta sizinle paylaşmak olucak burda yasadıklarım
hepiniizi cok öptüm
gece şafak yazmaya gelirim :toothy10: :toothy10: :toothy10:

Ecrin57

osgecim hos geldin ama o kadarcikmi girdin ya bir gorunup bir dulunmusunnnnnnnnnnn  :director:  :director:  :director:

mavisim cokmu sikildin ya kusura bakma  seni yanliz biraktik bu ara ama sende yoksun simdi nerdesin hadi kizlarr gelin ya :director:  :director:  :director:  :director:  kimse yokmu  :director:  :director:  :director:  :director:

buralar terk edilmis gibi olmus ;D  ;D

bu arada mavisim amniosentez sonuclari temiz cikti canim doktorum aradi  allah asukur :hello2:  :hello2:
canim sen merak etme biz burdayiz ben seni birakmam emosada yazdim ama bu ara dinlendim hep ondan oldu kiyamam sanaaaaaaaaaa  ya o terlikciyi doverim bennn heeee uzulme sen  ne bu ya :violent1:  :violent1:  :violent1:

emosun  son bu gun sonrada senin gunlwerini sayicazz sirayla canim uzulme o gidiyor diye bence sevin sirada sana geliyor cunkuu sonrada banaaaaaaaaaaaaa :k06:  :k06:  :k06:  :k06:  :k06:  :k06:

benimde ayaklarim sisti bu gun biraz oturamadim dogru yukarida kaldirmadim hic ondan oldu galiba

cok komik olmuslar kemiklerim kaybolmusssssssssss parmaklarimda zapzayifffffffff kamis komik bir goruntu yani resmini cektimmmmm ayaklariminnnnnnnnnnnnn :ehi:  :ehi:  :ehi:  :ehi:  :ehi:bu tarihi ani olumsuzlestirdimmmmm

Ecrin57

emoscum canim bende sana bir seyler yazayim tanistigimiza cok sevindim canim cok guzel anlar ve duygulu anlar yasadik burda ailemizden cok burda sizlerle paylastik herseyi ve kisa zamanda olsa cok alismistik yani ben cok alistim size o yuzden gercekten zor olacak senin eksikliginde burda cokta belli olacak 

sonucta sen gene firsat buldukca aramiza geleceksin tabi dimi canim herseyin sonu olmayacak bence burdaki dostluklar burda kalmaz zaten tabi sizin mavisle durum daha farkli kardes gibi olmussunuz artik oda cok uzuluyor ya hep yansitiyor cok guzel dostluklar olmus burda buda bir   guzellik bence

iyiki burda vardin ve iyi ki tanistik ve birseyler paylastik canim ben cok memnunum :nazar:

anidan hatiradanda ote bir yazdigin destekle bir espiriyle ve paylastigimiz o huzunlu konularlada olsa hep aklimin bir kosesinde olacaksin inan kotu zamanlarimda sizden cok destek moral aldim bunlari asla unutmam canim

hele denizi hic unutmam ama hep ismini duyduk onu resmini gormeyide cok isterim  insallah goruruz :amin:

denizi ve annesi emosu hic unutmayacagim ben  alah gonlune gore versin canim hayatta hersey gonlunce olsun

veda gibi oldu ama hayat zalim genede bunlari yazmak lazim  yoksa tabi burdan iyi haberlerini alicam

seni ve dostlugunu unutmayacagim  dnizimize iyi bak annesi sende bizleri unutma olurmuuu :(  :(

bu nazarlarda simdiden kizimizla sanaaaaa

seni kocaman opuyorummmmmmmmmmmmm allah acil sifalar versin canim agrisiz sizisizzz

:nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar:   :nazar:   :nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar:   :nazar: :nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar:   :nazar:  :nazar:   :nazar:  :nazar:  :nazar:   :nazar:  :nazar:   :nazar:  :nazar:  :nazar:   :nazar:   :nazar:   :nazar:   :nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar:   :nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar:   :nazar:  :nazar:  :nazar:   :nazar:   :nazar:  :nazar:   :nazar:   :nazar:   :nazar:   :nazar:   :nazar:  :nazar:

:nazar:

mavili

ben geldim ben geldim

oooo emoşum hoşgelmişsin kaynar su yokmu ayakalarına dökelim(ne alaka bilmem ama uzun zamandır gelmeyen ama çok sevilen gelmedigi için özlenen kimseler gelince söylenir)

eh emoşum kısmet bu kadarmış bakalım deniz tosunumuz anne karnındaki son gecesinde annesini uyutacakmı denizcim bırak annen uyusun yarın gece zaten uyuyamayacak canım benim

öyle heyecanlıyım ki ya emoşum yarın sabah erkenden gideceksin şimdi canım dualarım hep seninle olacak aklım kalbim hep yanında olacak ben burada seni bekliyor olacagım

emoşum sen rahat ol hiç korkma inan korktugun gibi olmayacak öyle olsaydı ben hamileligimin başından beri sezeryan istemezdim ama şimdi mecburum normal doguma inşallah dogru karar vermişimdir

düşünsene emoş yarın deniz karnında degil kollarında olacak ne güzel Allahım bana da yaşat bu duyguyu

canım inan içim içime sıgmıyor uyku tutmuyor aklımdan çıkmıyorsun hiç hep seni düşünüyorum sabah erkenden uyanırım bende gece yazdıklarını okumak için

canım seni çok seviyorum kendini toparla öyle gel canım foruma ama arayı da çok uzatma ben çok özleyecegim seni :( :( :( :( :( :(

melisam haklısın canım ya kardeşim gibi oldu emoş kıyamıyorum ona onun yanında olmak isterdim yarın ona destek olmak yardım etmek isterdim ama uzagız çok uzak emoş canım bu gece iyi dinlenmene bak desemde uyuyamayacaksın biliyorum ben bile uyuyamazken

ayfercim sen nasılsın ya bu arada tahlil sonuçlarının iyi olmasına sevindim canım tehlike geçti artık foruma gelmende sakınca yok  :toothy10: :toothy10: :toothy10:

ösge bugün bir göründü bir kayboldu anlamadım bende yarın gelirse sorarım ben ona

garip kalıyoruz bu ara sayfalarda

ayfercim sanırım senle benden başka kimse kalmayacak bu sayfada en sonunda

doktora ne zaman gideceksin ayfer kontrolün varmı bu ara ben cumartesiyi bekliyorum yine

akşam yürüyüş yaptım ama sabah da yürüdügüm için yorulmuşum bugün toplam 4 saat oldu yürüyüşüm abarttım yani evde duramıyorum ki aklım hep emoşta yarın bir olsa atlatsak yarını rahatlayacagım bende

az önce emoşun yazdıklarını okurken neredeyse aglayacaktım ne kadar alışmışım meger ona inşallah en kısa zamanda döner aramıza canım arkadaşım :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06:

Ecrin57

canim benim ya anliyorum seni kolay degil siz nezamandir buradaydiniz emosla ama uzulme gidisi huzunlu ama donusu muhtesem olacak denizle donecek yegeniinle gelecek teyzesi :amin: insallah

cumartesiye az kaldi bu haftada cabuk gececek sank bu gun hemen aksam oldu bana gore ya hayirlisiyla seninde kontroller siklasti artik her hafta oluyo dimi canim artik insallah sorun cikmaz canim cati kontrolunde falan merakla bekliyicez bundan sonrada seni bekliyocem merakla

benim 14 08 de kontrolum nasipse aksam 6da o gun nasil gelicek bilmiyorum ya gecmiyo

doktorum tatile cikti onun icin uzun terminim biraz

selmacim senin tam ne zamana geliyor dogumun nasipse canim
merakettim 20 08 demi oyle hatirliorum sankii