29 Nisan , 2024, 12:51:24

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

PARA KAZANMAK İSTEYEN ARKADASLAR...

Başlatan mgmci, 10 Mayıs , 2010, 21:07:58

« önceki - sonraki »

mgmci

merhaba arkadaslar:
evde oturup canımız sıkılıyor kendımıze bazen sureklı ugrastıgımız seylerden farklı bıseyler bulmaya calısıyoruz degılmı?
size mutlaka duymus oldugunuz ORİFLAME fırsatlarını anlatmak isterım :love3:
gıttıgınız yere sadece katologunuzu goturerek satıs yapıyor yada kendı ıhtıyaclarınızı karsılıyor buaradada sırketın sıze sundugu hedıyelerden kazanıyorsunuz  :hello2:
bu ısın ılk kısmı ıkıncısı
kendı grubunuzu olusturup sevıye atlıyorsunuz ve sadece alt grubunuzu yonetmek ve kahve/cayınızı yudumlamak kalıyor sıze
elınızde urunler kalmıyor ıade edebılıyorsunuz yada benle degıstırıyorsunuz
*** buarada grubuyla bırlıkte gecmek ısteyenler veya dırektor degısıklıgı ısteyenlere özel
haberler imkanlar ****
ilgilenen arkadasları beklıyoruzz :love9:

Demet_dk

KAZANMAK İSTİYORUM HEMDE ÇOOOOOK PARA KAZANMAK İSTİYORUM  :k06:

mgmci

:laughing7: O ZAman hiç bekleme arkadasım hemen uye yapıyım senı ve gercekten farkına var kazancının
gercekten getırısı olmasa bukadar reklamı olmaz artı avon gıbı ıcersınde cenın hucresı falanda :igrenc: kullanılmıyor %100dogal
hadı senıde aramıza beklıyoruz  :flowers:

semra polat

bende katılmak isterim şu an çalışıyorum ama ek gelir iyi olur

esra18

ya bu işte satıs yapamazsan bı kaybın oluormu..kota fln koyuyorlarmı acaba

tweety0555

arkadasım bence daha detaylı yazmalısın cunkı ben boyle gırdım sonrasında hem musterıye karsı zor durumda kaldım hemde denıldıgı kadarda ıı paralar kazanılmıyor cazıp gosterıldıgı kadarda olmuyor.bence herseyı kotayı urun gelmmedıgınde ne oldugunu vs vs ıyı anlatın arkadasların zor durumda kalmasını ıstemem...

esra18

saol canım ya bende guvenemıorumda belkı bı ıhtımal dıe baktım ama sanırım bı sure daha bole sıkılcam evde :(