28 Nisan , 2024, 10:58:28

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

fitil kullananlar...

Başlatan ) SaMiRa (, 10 Mayıs , 2010, 20:54:17

« önceki - sonraki »

) SaMiRa (

kızlar fudayl ı doktora götürdüğümde 3 günü geçince gliserinli fitil ver başka bişey kullanma dedi bende evde var diye almadım fitil bugün öğlende attım fitili bekle bekle yapmıyo çocuk meğer benim verdiğim ateş düşürücü fitilmiş :sad1: :sad1:  :BangHead:  yarım saat önce farkettim prespektüsünüde kullnmadan önce kaç kere okudum bilmem.. şimdi eşim fitil almaya gitti onu versem bi sorun olurmu acaba yardımcı olun lütfen.. bbu arada diğer fitilin bi zararı olurmu görünürde bişey yok şimdilik ama :dontknow: :dontknow: :dontknow: ???

< ESLAL >

olmaz canım rahatlatmıştır daha çok  :) diğerinide verebilirsin verdiğin gibi kaka yapacak zaten  ;) bizim doktorumuzda fitil önermiyorum 4 günü geçerse dereycey uyar demişti bi kaç kez öyle yaptım ve herkes buna alışır kendi yapmaz demişti ama hilal benim yaptırdığım saatte hergün kendi yapmaya başladı  :icon_thumright:

DER!N

nasıl uyardıysan çocuğu  :k06: korkusundan saatini bile öğrenmiş  :k06:

:nazar:

) SaMiRa (

ya kızlar ben saat 9 da fitil verdim kaka yapsın diye hala yapmadı neden acaba yaa  ??? :dontknow: :dontknow:  kısa sürede yapması gerekmiyormuydu.. yapmadığında bende derece kullanmıştım zeytinyağıda sürüyordum ama bi işe yaramamıştı içirince yapıyo kakasını.. fitili yarım verdim tammı vermem gerekiyordu acaba yaaa off deli olcam.. bide galiba şampuan kaçtı yavrumun boğazına  :sad1: :sad1:

Demet_dk

DAHA ÖNCE BENDE KULLANMIŞTIM GLİSERİN FİTİLİ VERDİKTEN HEMEN SONRA YAPMIŞTI 6 GÜNÜN BİRİKİMİYLE  :k06:
BEN TAM VERMİŞTİM  :icon_thumright:

< ESLAL >

Alıntı yapılan: DER!N - 10 Mayıs , 2010, 22:14:05

:k06: :k06: hee çok fena uyardım çok şükür şimdi yapıyor hergün önceden bezini açıp beklerdim yapsın die  :sad1:

2 gündür ferroyu veriyorum siyah yapıyo ya çok kötü görünüyor  :igrenc: yvrum zor içiyor zaten birde gülferim ben 2 gündür veriyorum ferroyu dün bi kaç sivilce gibi şey vardı hilalin kukusunda bugün yine verdim sabahtan akşam üstü bi açtım pişik olmuş çok kötü değil ama var baya ferrodanmı oldu acaba  ???
farklı bi besin vermedim,bezini,mendilinide değiştirmedim ilk kez oldu yaa
bezini bi beden büyük aldım bugün her açtığımda yıkadım ve hametan sürdüm baya kösüldü
sende demiştin ya piştik die o geldi aklıma sanırım ferro yaptı pis ferro kızımın kukusunu pişirdi  :caca:

< ESLAL >

Alıntı yapılan: fudayl - 10 Mayıs , 2010, 23:10:56
ya kızlar ben saat 9 da fitil verdim kaka yapsın diye hala yapmadı neden acaba yaa  ??? :dontknow: :dontknow:  kısa sürede yapması gerekmiyormuydu.. yapmadığında bende derece kullanmıştım zeytinyağıda sürüyordum ama bi işe yaramamıştı içirince yapıyo kakasını.. fitili yarım verdim tammı vermem gerekiyordu acaba yaaa off deli olcam.. bide galiba şampuan kaçtı yavrumun boğazına  :sad1: :sad1:

canım dereyle yaptır ozaman fitil erimiştir zaten demekki etkili olmamış dereceyi zeytin yağına batır popişine sok aşağı yukarı hareket ettir iç güdüsel olarak yapacaktır mutlaka zaten sen hareket ettirirken ıkınmaya başlar hiç hoş bir durum değil ama mecbur kalınca yapıyosun  :sad1: çok şükür hilalin düzeldi bu sorunu  :amin: :amin:

DER!N

Alıntı yapılan: < ESLAL > - 10 Mayıs , 2010, 23:28:20
Alıntı yapılan: DER!N - 10 Mayıs , 2010, 22:14:05

:k06: :k06: hee çok fena uyardım çok şükür şimdi yapıyor hergün önceden bezini açıp beklerdim yapsın die  :sad1:

2 gündür ferroyu veriyorum siyah yapıyo ya çok kötü görünüyor  :igrenc: yvrum zor içiyor zaten birde gülferim ben 2 gündür veriyorum ferroyu dün bi kaç sivilce gibi şey vardı hilalin kukusunda bugün yine verdim sabahtan akşam üstü bi açtım pişik olmuş çok kötü değil ama var baya ferrodanmı oldu acaba  ???
farklı bi besin vermedim,bezini,mendilinide değiştirmedim ilk kez oldu yaa
bezini bi beden büyük aldım bugün her açtığımda yıkadım ve hametan sürdüm baya kösüldü
sende demiştin ya piştik die o geldi aklıma sanırım ferro yaptı pis ferro kızımın kukusunu pişirdi  :caca:

Ferro pişik yapar mı bilmiyorum tatlım ben veriyordum zaten pişikten de önce,
yedikleri değiştiği için idrarının asit oranı artıyormuş ek gıda döneminde sık rastlanırmış.
Hatta Hilalin idrarırın geldiği yerleri aç bak,
ben ecişin sadece poposunda zannediyordum havalandırmak için açtım pişik hep.
2 günde geçti hamd olsun epey coşmuştu.

zelis

ya kizlar ferro nedir , neden veriyorsunuz , doktor mu tavisye ediyor yoksa siz kendiniz mi veriyorsunuz ? biraz bilgilendirimisiniz beni , ben hollandada yasiyorum burdaki doktorlar kolay kolay ilac, vitamin  bi sey vermezlerde....

) SaMiRa (

CANIM FERRO KAN DAMLASI DOKTORLAR VERİYOR GENELDE... AMA BİZ DAHA KULLANMIYORUZ SANIRIM 4. AYDA BAŞLANIYOR. İNŞALLAH DOĞRU BİLİYORUMDUR ???

AککORTįє

evt 4. ayda veriliyor. bizede p.tesi aşı için gittiğimizde sağlık ocağından verecekler

) SaMiRa (

kızlar fudayl kaka yapmıyorrr  :'(  salı sabahı fitille yaptı o fitilide akşamdan atmıştım ???  dün dereceyle birazcık yaptı zeytinyağıda sürmüştüm bugün de zeytinyağını içirdim bir çay kaşığı önceden bi iki kere vermiştim yapmıştı şimdi yapmıyo neden acaba yaaa  ??? :sad1:  canım sıkılıdı üzülüyorum yaa sıkınıp duruyo cocuk gazda çıkarıyoo..

Demet_dk

KAÇ GÜNDÜR YAPAMIYO KAKASINI
BİDE SADEE ANNE SÜTÜMÜ ALIYO

) SaMiRa (

salı sabahı yaptı bide dün birazcık o kadar anne sütü veriyorm ama çarşamba-perşembe mama verdim biraz

Demet_dk

canım belki senin yediklerinle de alakası olabilir
ben mesela çikolata gofret bisküvi bu tarz şeyleri yediğimde Doruk kabız olurdu
onun için sordum sadece anne sütümü veriyosun diye

rezene içirmeyi denedinmi rezenede rahatlatır belki