Rüyalarınızda Bebeğinizin Cinsiyetini Ne Olarak Gördünüz, Sonuç Ne Oldu?

Başlatan Emir@Havin, 10 Mayıs , 2010, 20:09:28

« önceki - sonraki »

Emir@Havin

Merhabalar,

Ben ruyamda hep kizimin olacagini gorurdum ama oglumuz olacakmis...ve ruya tabirine gore erkek bebek diye cikti ama bazi tabircilere gore kiz.

Esimde oglumuz olacagini gordu, ve ruya tabirine gore esi hamileyse ''erkek bebek dogurdugunu gorurse'' erkek doguracagi anlamini geliyormus...

Merak ediyorum boyle ruyalar goren varmi ve sonucu ne oldu?

Sevgilerle Sebahat
EMiR HAViN ve YUSUF

AY LAV YU...

°o.O євяυ O.o°

ben görüorum cnm hep oğlan görüorum haftaya gtcez bakalım belli olcak geçen ay erkeğe bnzio dedi ama bu ay kesnleşck

:love9:  :love9:   :love9:  :love9:

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

ben hep erkek bebişimin olacagını gördüm rüyamda ve erkek olucakmıs bebişimm  :laughing7: :laughing7:
ALLAH IM BANA VERMİŞ OLDUGUN EMANETlerini BANA BAGISLA YA RABBİM

serra_emine

ben bır kez gördum ruyamda hamıle ıken
onuda erkek gordum ama kız imiş..
yınede ne gorsekte hayırlısı demek lazım
O MİNİCİK ELLER O MINICIK BEDEN GÜN BEGÜN BÜYÜYOR BEBEGİM BENİM..AMA SEN HEP BIZIM MİNİCİK BEBEGIMIZSIN TATLIM..

Demet_dk

ilk evlendiğim zaman bi kızım olduğunu görmüştüm adınıda tuna koymuştum ilerde kızım olurda adı hazır yani
daha sonralarda erkek bebek gördüm anne diyip sarıldığını gördüm şimdi yaşıyorum  :love9:

cumbba

günaydınnn herkese

bende hep erkek görüyordum rüyamda, ve erkek olacağını öğrendim :wave:

mavigece

bende üç kere gördüm rüyamda erkek ti hep, ama içime hep kız doğuyordu, ama erkekmişşş...

gülfer

bende rüyamda hep maviler giymiş erkek bebek görüyordum ya altını değiştirdiğimi yada onu sevip emzirdiğimi görüyodum ve erkek olacağını öğrendim

.:.Zamansız.:.

bugünde olmak üzere hep erkek çocuk gördüm, görüyorum...ama kızım oluyor :D

elif35

ben hamileymişim bilmiyordum bir rüya gördüm doğum yapmışım ama bebek benden 1 gün sonra gelcekmiş eve ben ağlıyorum ama annemle kuzenim gülüyor diyorum ben ağlıyorum siz gülüyorsunuz diye kızıoyrum onlara sonra kuzenim beni elimden tutup giriş kapısının oraya götürüyorlar bir bakıyorum bütün kuzenlerim abim görümcem eniştem hepsi kapıda kuzenimin kucağında pembe bir battaniyeye sarılı bir kız bebek bana uzatıyor ve al artık bu senin diyor bana halamın kızıda diyorki bak boşuna ağladın gördün mü Rabbim sana da bir evlat nasip etti diyor bebeğim kucağımda uyandım 3-4 gün sonra test yaptım hamile olduğumu öğrendim ve kızım olucak Rabbim nasip ederse inşallah

fıstık

ben kızıma hamileyken rüyamda karnımdan çıkarıp bebeğim iyi misin diye sordum o da bana anne iyiyim beni hiç merak etme

sana sağ salim geleceğim dedi ve doğduğunda rüyamda gördüğüm gibiydi pamuk gibi bembeyaz ve aynı tombiş surat  :nazar: :nazar: :nazar:

rabbim onun yüzünü bana doğmadan gösterdi

yildiz168

kızlar ben hiç görmedim rüyamda bebeğimle ilgili hiç bişi :'( eşim erkek görmüştü, bir kaç kişi daha vardı erkek gören ama doktor kız büyük ihtimalle dedi :laughing7: acaba bundan sonra görürmüyüm , uyumadan önce bebişi düşünerek mi  yatmak gerekiyo acaba, çok özledim , kontrolüm 1 ay sonra :crybaby2:

CeRoXiMo

Ben hamilelik testini yaptığım zamanlar görmüştüm. Bir yandan emziriyorum, diğer yandan cep telefonuyla konuşuyorum, aynı anda araba kullanıyordum, SÜPER ANNE :) Altını açtım sonra, e hani bu erkekti, pipisi nerde diye başlıyorum ağlamaya. Herkes toplanıyor, hayır ne erkeği, senin kızın oldu diyorlar, inanmıyorum., sinirlenip uyanıyorum :)  İçime hiç erkek ya da kız diye doğmadı ama eşim hep kız olacak dedi, öyle de oldu, tatlım 6 aylık kocaman bir hanımefendi.  Rüya doğru çıktı.

Lă_Tăhzen!

ben erkek çocougu istedigim icin hep oglum oldugunu görurudum kendimi erkek çocouguna şartlandirmistim ama kızım olacak zaten cinsiyetini ögrendikten sonra erkek cocougu bir daha girmedi ruyalarıma :)) bilinçaltı oluyor birazda galiba

ZyNp

bende ruyamda kızım oldugunu gormustum hemşireler kucagıma getırıyolardı kızın oldu dıye.sonrakı gun sezeryana gırdın doktorumda kızın olacak dedı bende bılıyorum zaten ruyamda gormustum dedım adam bakakaldı suratıma :D :D :D