ஐƸ̵̡Ӝ̵̨̄ƷeFSuNLuƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒஐ DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN CANIM

Başlatan miray, 10 Mayıs , 2010, 00:36:56

« önceki - sonraki »

miray

EFSUNCUM ESİN VE MİNİK KIZINLA NİCE MUTLU SAGLIKLI YILLARA..
BUARADA NERELERDESİN CANIM ARTIK UGRAMIYOSUNIM BURALARA  :director:  :director:  :director:  :director:  :director:  :director:

ertl

Balböceği

Cnm nice senelere rabbim saglikli sihhatli kizinada esinede hayirli

uzun omurler versinn  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

:icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav:

serra_emine

efsun daha nıce saglıklı mutlu mesut uzun yıllara
daaaa uzun zamandr evet gozukmuyor bu kızz nerdesın kız efsunnnn............
duyarsa bakar belkı şimdı:) facede var bende ama ben faceyede gıremıyorum açılmıyor çogu sıteler.ıyıkı burası açılıyor ha.program guncellemesı yapılacak eşim goturcekte vakıt bulamadı daha
O MİNİCİK ELLER O MINICIK BEDEN GÜN BEGÜN BÜYÜYOR BEBEGİM BENİM..AMA SEN HEP BIZIM MİNİCİK BEBEGIMIZSIN TATLIM..

Balböceği

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

dogum günün kutlu olsun güzelim nice saglikli huzurlu mutlu senelere insallah tüm sevdiklerinle birlikte  :amin:

:opucuk: :opucuk:

Demet_dk

EMEL 26

:nazar:DOGUM GÜNÜN KUTLU OLSUN :flowers: :flowers: :flowers:
:love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:
Kızlarımla hayat çok güzel💖

can yine cannnn

CANIM GEÇ OLDU AMA PC BOZUKTU NİCE YILLARA EŞİNLE BEBEĞİNLE TATLIM :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:
can dediklerim....