Ömür bahçesindeki çiçeğim..!

Başlatan Balböceği, 09 Mayıs , 2010, 15:52:54

« önceki - sonraki »

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 11 Kasım , 2011, 23:37:38
Alıntı yapılan: xxcansuxx - 11 Kasım , 2011, 19:43:52
Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 10 Kasım , 2011, 16:33:46
Bende bayiliyorum ayten  :k06: zamani gelince bunlari yazdiracam  :)
insallah o gune kadar forumumuz kalir  :amin: :k06:

bende merak ediyorum inş. sitemiz hep kalırda bizim çocuklarda burada arkadaşlarıyla konuşsa analı -uşaklı burada olsak  :ehi: :ehi:
yA insallah  :muzz: :muzz: dusunsenize usaklar giriyormus bugun anam soyle babam bunu yapti  :toothy10: :toothy10: :toothy10:
:ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

Balböceği

11/11/2011

"ilk Alkışımız"

Kumral bebegim benim, uzun zamandir sana alkis yapmayi ogretiyorduk  :k06:
bugun kendi basina muzik caldigi zaman hem oynuyor hemde alkisliyordun
Annen, Tezahurat yapiyordu Şipidi Şipidi hakan  :ehi: artik ne anlama geliyorsa  :icon_scratch:
Cok komiktik ama  :k06: yakinda 11 aylik olacaksin tam 11 gun sonra  :k06:  :nazar:
Yavas yavas seninle safak sayicaz  :hieyt: :hieyt: :hieyt:

Sen benim "BALLI LOKMAM"SIN

kelebegimm

ayy eda senin bu oglunu yesem yesemmmm doymasam yaa  :k06: :k06: :k06: ne tatlii allahim alkisda yaparmis boncugum benimm :love9: :love9: :love9:

]

Balböceği

Alıntı yapılan: kelebegimm - 12 Kasım , 2011, 00:57:03
ayy eda senin bu oglunu yesem yesemmmm doymasam yaa  :k06: :k06: :k06: ne tatlii allahim alkisda yaparmis boncugum benimm :love9: :love9: :love9:
Rabbim sanada nasip etsin canim  :opucuk: isteyen herkese nasip etsin  :amin:
cok sagol canisi  :love9: :opucuk:

kelebegimm

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 12 Kasım , 2011, 01:04:01

amin canimmm ins.kendi evime geciyimde hayirlisiyla o zaman mujdeli haberi veririm ins. :amin: :amin:

]

Balböceği

°•.ℓανιηуα.•°

edaaaaa gözümde canlandırdım da kız ne sevimli yaaa..... hakanımı doya doya öp yerime. maşallah ona. akıllı bıdığım benim  :love9:

Balböceği

Bebeklerin herhalleri cok guzel oluyor 3. aydan sonra daha cok tatlaniyorlar  :k06:
bak gecen bu akilli bidigi evin icinde kaybettim  :ehi: ben mutfaktaydim babanne uyumus
odaya bi geldim oglan yok evi aradim taradim yok, nereye gider nereye gider dedim kesin supurgeye gitti  :ehi:
gittim utu masasinin altina girmis supurge makinesine sarilmis oturuyor  :toothy10: :toothy10:
Oylece duruyor bide guzel sarilmiski makineye  :k06:
Kucagima aldim agladi geri ayni koseye oturttum  ;D

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 12 Kasım , 2011, 01:25:34
Bebeklerin herhalleri cok guzel oluyor 3. aydan sonra daha cok tatlaniyorlar  :k06:
bak gecen bu akilli bidigi evin icinde kaybettim  :ehi: ben mutfaktaydim babanne uyumus
odaya bi geldim oglan yok evi aradim taradim yok, nereye gider nereye gider dedim kesin supurgeye gitti  :ehi:
gittim utu masasinin altina girmis supurge makinesine sarilmis oturuyor  :toothy10: :toothy10:

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi:  kurban olurum yaradana ne tatlı masalalhhh yakışıklı yıgenıme  :opucuk: :nazar: yesın teyzesı pamuk yanagını mınık ellerını  :opucuk: :opucuk: ne talılar yavvv ınsanın agzı sulanıyor  :hungry: :hungry: op anası benım içinnn zeytın gozlumu  :opucuk: :opucuk:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: kelebegimm - 12 Kasım , 2011, 01:05:24
Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 12 Kasım , 2011, 01:04:01

amin canimmm ins.kendi evime geciyimde hayirlisiyla o zaman mujdeli haberi veririm ins. :amin: :amin:
:amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 12 Kasım , 2011, 01:25:34

bal oğlundan bir macera daha  :k06: :k06: anası oğluşunu bulacağı yeride bilirmiş  :ehi: :ehi: zeytin gözlüm maşaallah :nazar: :nazar:  ayyy böyle yakında konuşurda seri halde bıcır bıcır ne tatlı dilli de olur hakan paşa  :nazar: :nazar:

Balböceği

Konusuyorda deyzesi cani isterse  :ehi: ozellikle bak hadi gel gel desem, yada hadi baba de oglum desem yapmiyor  :ehi:
Bu oglandada kars'li damari var, cani isterse bi guzel konusuyorki  :ehi:
Sabah kalkti 8.30'da altini degistirdim asagiya indirdim evi dolandi geldi anne anneeeeee diye bagiriyor  :ehi:
bu aylarda daha tatli oluyorlar gercekten, is yaparken isimi gucumu birakiyom 5 10 dk olsa oynuyoruz  :k06:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 13 Kasım , 2011, 14:33:56
Konusuyorda deyzesi cani isterse  :ehi: ozellikle bak hadi gel gel desem, yada hadi baba de oglum desem yapmiyor  :ehi:
Bu oglandada kars'li damari var, cani isterse bi guzel konusuyorki  :ehi:
Sabah kalkti 8.30'da altini degistirdim asagiya indirdim evi dolandi geldi anne anneeeeee diye bagiriyor  :ehi:
bu aylarda daha tatli oluyorlar gercekten, is yaparken isimi gucumu birakiyom 5 10 dk olsa oynuyoruz  :k06:

edam sende bebişleri böyle paytak paytak yürüyüp seni anlayıp cvp verdiği, bıcır bıcır hareketli olduğu zamanda seviyorsun sanırım... bende o mis kokulu halini de severim ama benimkiside ele gelecek olacak böyle hırpalaya hırpalaya oynaşacaksın, ayaklanacak elini tutacak paytak paytak yürüyecek çok seviyorum o halleriyle bebişleri... :love9: :love9:
ben hiçççç iş yapmazmışım kızımla oynayacağım diye... rabbim o günleride göstersin  :amin: :amin: sen en tatlı zamnlarını yaşıyorsun bol bol eğlenin paşamızla  :nazar: :nazar:

Balböceği

Âmin inşallah  :amin: bu zamanların kıymetini bilmek lazım Cok çabuk büyüyorlar  :k06:

Balböceği

13/11/2011

Annesinin kapuzu  :) iki gundur annenin canini SIKtin  :(
Kilon 11.200 aslinda ayina gore cok guzel ama bu hareketliligin yuzunden kilo tutmayacanmi?
Yemen icmen masallah cok guzel  :nazar: bu zamana kadar  kilo cetvelinin hep ustundeydin
Emekleme ardinda yurume derken kilo alimin yavaslamis boyuna uzamissin  :) :nazar:
Allah'tan boyuna verdin  :ehi: boyuna vermeseydin annen seni besiye cekerdi yoksa  :ehi:
10 ay 22 gunluksun  :nazar: boy 80 cm  :love9: annesinin bali tek ben vereyim sen verme kilo
oglum ananda daha gidecek cok kilosu var  :ehi: :ehi: karar verdi tekrar diyete basladi annen  :k06:

Seni canimdan cok seviyorum kaymagim
Tatli Ruyalar  :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby: