Ömür bahçesindeki çiçeğim..!

Başlatan Balböceği, 09 Mayıs , 2010, 15:52:54

« önceki - sonraki »

Balböceği

Bende öyle dedim zati, inanmadım şimdiye kadar bürsürü test yaptım..
hamile olsaydım çoktan çıkması gerek dimi, testte usta oldum resmen  :ehi:

aydinays

Canım benim adamcığına yapma garibim şimdi askerde o korku yetmiştir ona.  :k06: :k06: :k06:
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

xxcansuxx

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 19 Ekim , 2011, 23:13:29

inş. ne bileyim hakanda yapmışmıydın idrar testi hemen çıkmışmıydı olsa çıkardı sanırım nadir de olsa kimisinde çıkmıyor  :dontknow: :dontknow: ama senin hava değişimindedndir kurt düştü dimi içine  :ehi: :ehi:

Balböceği

Alıntı yapılan: aydinays - 19 Ekim , 2011, 23:14:19
Canım benim adamcığına yapma garibim şimdi askerde o korku yetmiştir ona.  :k06: :k06: :k06:
Yettii, üstüne kaymakla bal oldu hatta  :ehi: :ehi:

Balböceği

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 19 Ekim , 2011, 23:16:51

inş. ne bileyim hakanda yapmışmıydın idrar testi hemen çıkmışmıydı olsa çıkardı sanırım nadir de olsa kimisinde çıkmıyor  :dontknow: :dontknow: ama senin hava değişimindedndir kurt düştü dimi içine  :ehi: :ehi:
Tr'deki testler çok gıcık  ;D beğenmedim  :suclu:
ilk gebeligimde 10 gün geçince yapmıstım, oğlumda ise 4 gün sonra hamile olsam kesin çıkardı  :ehi: :ehi:
bu ikisinde hemen çıkmıştı, yok kurt döşmedi içime  :laughing7: bende hiç bir belirti bile yok  :ehi:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 19 Ekim , 2011, 23:20:26
Alıntı yapılan: xxcansuxx - 19 Ekim , 2011, 23:16:51

Tr'deki testler çok gıcık  ;D beğenmedim  :suclu:
ilk gebeligimde 10 gün geçince yapmıstım, oğlumda ise 4 gün sonra hamile olsam kesin çıkardı  :ehi: :ehi:
bu ikisinde hemen çıkmıştı, yok kurt döşmedi içime  :laughing7: bende hiç bir belirti bile yok  :ehi:

tüh ya desene başaramadım kurt düşürmeyi  :k06: :k06: sen eminsinde ondan kurt düşmedi sen bu kadar emin olmasan bende bu kadar rahat üzerine gelemezdim canım  :opucuk: haydi bakalım bu sefer yırttı hakan paşa pabucu dama atılmadı  :ehi: :hello2: :hello2:

Balböceği

Bide geliyormşum hamileyim!! aman aman  :-ooo :-ooo :-ooo
yok deyzesi hala saltanatını sürüyorr  :toothy10: :toothy10: padişah gibi  :ehi:

aydinays

Edacım gelinin yusufu kıskanıyormuş iyice. Hakan yırttı salatanata devam.
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

xxcansuxx

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 19 Ekim , 2011, 23:32:46
Bide geliyormşum hamileyim!! aman aman  :-ooo :-ooo :-ooo
yok deyzesi hala saltanatını sürüyorr  :toothy10: :toothy10: padişah gibi  :ehi:

maşaallh hakan paşaya  :nazar: otursun o  paşa koltuğu gibi annesinin  kucağına   :binkybaby: :opucuk:
ben yavaşdançıkayım i geceler canım  :wave:

Balböceği

Ciddimi  :-ooo :-ooo :-ooo bana göndersinler gelinimi  :k06:
anlıyorum valla benim kardeşim ilk okul 1'e gidiyor ... neler yapıyor bize  :suclu:
ben çıkıyorum kızlar bu net beni süründürüyor  :cildir:

Hepinize allah rahatlık versın tatlı rüyalar...  :wave:

derbeder

hadi gozun aydin edossss  :muzz:

ben hamis olsan cok sevinecektim ammaaaa  :ehi: :ehi: hehe

kiizz son gunlerinin rahatliginin tadini cikar bacimmm  :caca: herifi merifi dusuneyim demee  :caca: :caca:

nasilsa bir dahaki gittiginde hep yaninda olacak  :k06:

buarada ne zaman donuyorsunuz evinizeee, eminim gunler cok cabuk geciyordurr  :'(

seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

Balböceği

Ayın 29'zunda evdeyiz inşallah, bu sabah eşim arada ne oldu? falan dedi  :ehi: :ehi:
tabi ben sırıtıyorum dedim test yaptım ee dedi, sen söyle dedim olumsuz dedi evt didim adam bi ohhhhhhhh çekti  :ehi: :ehi: :ehi:

Korktunmu dedim, hemde nasıl dedi  :ehi: :ehi: sesinde bile nasıl tedirgin olduğu belliiydi  :icon_pale:

Tatilimiz bitiyor yarın yada c.tesi eşim gelecek,hayırlısı ile bide gidersek bizden iyisi yok..  :k06:

suzannn

gözün aydın diyelim o zaman madem bebiş yok rahatladın tabi gülersin şimdi böyle  :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06:

derbeder

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 20 Ekim , 2011, 11:09:47
Ayın 29'zunda evdeyiz inşallah, bu sabah eşim arada ne oldu? falan dedi  :ehi: :ehi:
tabi ben sırıtıyorum dedim test yaptım ee dedi, sen söyle dedim olumsuz dedi evt didim adam bi ohhhhhhhh çekti  :ehi: :ehi: :ehi:

Korktunmu dedim, hemde nasıl dedi  :ehi: :ehi: sesinde bile nasıl tedirgin olduğu belliiydi  :icon_pale:

Tatilimiz bitiyor yarın yada c.tesi eşim gelecek,hayırlısı ile bide gidersek bizden iyisi yok..  :k06:

herifine noluyor yaa, doguracak olandan cok korkmus  :ehi: :ehi: hehe

kizz gidersek derken? evinize donmekten bahsediyorsun herhalde  :k06: evini ozlemissindir bence ve evine gittikten sonra bir sure sonra alisacaksin ve ilk 2 seneki gibi olmayacaksin. son 9 gunun tadini cikar diyeyim canim.
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

Balböceği

Yaz olsaydı hergün bir yerde gezerdik  :k06: ama kış maalesef  :cildir:
bir yere gidemiyorum oğlan hasta olur diye.. ha bide annem kapıya bile çıkarmıyor nazar değer diye  :-\