Ömür bahçesindeki çiçeğim..!

Başlatan Balböceği, 09 Mayıs , 2010, 15:52:54

« önceki - sonraki »

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:hello2: :nazar: edacım masallah hakanımızın dişlerine  :nazar: :nazar: :hello2: :hello2: anne gelll  :k06: oyy yeyim ya tahmin edebiliyorum nasıl dediğini  :k06:  :love9: canım babanıza az kalmış ALLAH KAVUSTURSUN  :amin:  bu arada benim kızın gelmesinede teyzesi 1 gün kaldı dr cumaya alalım dedi  :hieyt: :hieyt: :hieyt:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

hakanımın minik dişleri hayırlı olsun inşallah sağlıkla büyüsünler
zaten tatlıydı dişler çıkınca iyice ballı olmuştur yumağım

Balböceği

Alıntı yapılan: aydinays - 11 Ekim , 2011, 21:17:03
Edacım maşallah günleriniz çok güzel geçiyor. Hakanın dişlerinede maşallah. sanırım dönüşünüze az kaldı.

Sende dikkat et kendine. Havalar çarpar seni şimdi.
Çok saol canım ama sorma felaket hastalandım  :'(
yatak döşek yattım 2 gündür iyim, evdeyim hep ama netimiz arızalı fazla giremiyorum  :y25:
Çok öptüm seni kendine ve prense iyi bak.  :opucuk:

Balböceği

Alıntı yapılan: இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ - 10 Ekim , 2011, 22:22:47
masallah hakan yıgenıme  :nazar: dışlerıde hayırlı olsun  :amin: :hello2: bundan sonrakı dıslerını agrısız sızısız cıkarır ınsallah  :amin: tosunum buyumuş az kalmış yasına  :hieyt: arkadasının dunyaya gelmesıne az kaldı aralrında tam bır sene olacask demek kı  :k06: zaman ne cabuk gecmış sımdı dusundunmde  ::) dıs hedıgı yapacakmısın orda yoksa evındemı yapacan  ::) bu arada abın ankarada asker mı
Saol canımın içi dişlerimiz ard ardına geliyor maşallah yinede iyi sıpam  :nazar: :nazar:
Öksürügü var biraz arada bi tutuyor ilac falan veriyorum  :-\
diş buğdayını bi kere deneme yaptım dağıtmıştım  :k06: yapmayı düşünmüyorum  :) şimdilik ...

Balböceği

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 12 Ekim , 2011, 12:35:52
:hello2: :nazar: edacım masallah hakanımızın dişlerine  :nazar: :nazar: :hello2: :hello2: anne gelll  :k06: oyy yeyim ya tahmin edebiliyorum nasıl dediğini  :k06:  :love9: canım babanıza az kalmış ALLAH KAVUSTURSUN  :amin:  bu arada benim kızın gelmesinede teyzesi 1 gün kaldı dr cumaya alalım dedi  :hieyt: :hieyt: :hieyt:
Bu cumamı ay çok sevindim yaaa Allah kavuştursun canım  :hello2: :hello2:
Sağ salim alırsın kucağına inşallah  :amin: :amin:
inşallah sende duyacaksın esila'nın o güzel baldan tatlı sözlerini  :love9:  :opucuk:

Balböceği

Alıntı yapılan: ♥♥♥gültanesi tontik annesi♥♥♥ - 12 Ekim , 2011, 12:55:25
hakanımın minik dişleri hayırlı olsun inşallah sağlıkla büyüsünler
zaten tatlıydı dişler çıkınca iyice ballı olmuştur yumağım
Saol gülommm  :opucuk: allah razı olsun  :opucuk:

Balböceği

16/10/2011

Canım oğlum, bu aralar annenin morali çok bozuk  :y25:
tek istediğim seninle bir kaç yıl sadece seninle zaman harcamak istiyorum..
Kardeşin olacak ama ilerde çok çok ilerde  :amin: bi kardeşin olsa şimdi sana bakamam diye düşünüyorum.
İnşallah yanlış alarmdır, bu düşüncelerim kendimi üzmem yersizdir..
Bi kaç gün içinde öğrenecem bu durumu  :crybaby2: Babanda çok endişeli  :sad1:

Canımın içi balküpüm, dişleri 6'ladık maşallah bekledin 9 ay ama birden bire hepsini çıkardın.
:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 16 Ekim , 2011, 10:56:43
16/10/2011

Canım oğlum, bu aralar annenin morali çok bozuk  :y25:
tek istediğim seninle bir kaç yıl sadece seninle zaman harcamak istiyorum..
Kardeşin olacak ama ilerde çok çok ilerde  :amin: bi kardeşin olsa şimdi sana bakamam diye düşünüyorum.
İnşallah yanlış alarmdır, bu düşüncelerim kendimi üzmem yersizdir..
Bi kaç gün içinde öğrenecem bu durumu  :crybaby2: Babanda çok endişeli  :sad1:

Canımın içi balküpüm, dişleri 6'ladık maşallah bekledin 9 ay ama birden bire hepsini çıkardın.
:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

eda yoksa kardeş mi geliyor canım bal oğluna yanlış mı anladım  birkaç gün içinde mi belli olacak  :icon_scratch: hakkında hayırlısı olsun gönlünde ne varsa onu versin rabbim :amin: bir kardeş gelirse de üzülme vardır bunda da bir hayır  :opucuk: maşaallah oğlunun inci dişlerine  :nazar:

suzannn

Balböceği

Sağolun kızlar, hala bekliyorum bide bu ay o kadar ilac aldımki..
:dontknow:
Çok kötü gip oldum soğuk algınlığı bürsürü ilaç içtim..
inşallah boşuna endişeleniyorumdur..  :amin:

HASRET!M S@N@

Balböceği

xxcansuxx

eda hayırlısı olsun tedirginsin ya bende şöyle 2. bebeğin gelme ihtimaline sevinemedim  :muzz: :muzz: :muzz:
oysa her bebek haberine uçarım  :k06:
adetin mi geçti test yaptın mı

Balböceği

13 gün oldu sanırım.. bende sevinemiyom  :crybaby2:
test yapmadım  :sad1:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 18 Ekim , 2011, 12:23:18
13 gün oldu sanırım.. bende sevinemiyom  :crybaby2:
test yapmadım  :sad1:

kızzzz yap artık şu testi o zaman...korkunun ecele faydası yok  :caca: hakkında hayırlısı olsun varsa eğer rabbimin hediyesi dersin o doğana kadar hakan büyür... yoksada sebebini öğrenirsin neden böyle oldu diye belki içtiğin ilaçlardan, hava değişiminden böyle gecikmiştir hergün stres olacağına yap kurtul...