Ömür bahçesindeki çiçeğim..!

Başlatan Balböceği, 09 Mayıs , 2010, 15:52:54

« önceki - sonraki »

Balböceği

Alıntı yapılan: aydinays - 22 Eylül , 2011, 15:08:50
Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 22 Eylül , 2011, 14:54:33
Alıntı yapılan: ★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★ - 22 Eylül , 2011, 14:53:11
ay annaneyemı gıdıyonuz hadı gözunaydın edacım annen dört gözle beklıyodur sızı gıdınce pabucun dama cıkacak canım torunu görunce unutuyolar kızlarnı bızı öle yaptılar :laughing7: :k06: :k06: :k06: :k06:
Sagol canim, ilk kez gidiyorum evlendigimden bu yana ..
2 seneyi asti dortgozle bekleniyoruzz gercekten... papucumuzz dama cikali cok oldu  :k06:

Ayy canım benim kıyamam size ben. Bende en son geçen sene kurban bayramında gittim. Daha gidemedim. Aynı ülkedeyiz ama nerdeyse bende ailemi 1 yıldır görmüyorum. İnşalalh doğumumda gelecekler. Allah uzakta oturanlara yardımcı olsun. Çok zor
Kapi agzida olsa goremiyorsun... ben evlendigim zaman herkes niye verdin yurtdisina falan dediler.
ayni sehirde ayni mahallede olanlar bile hasretlik cekiyor.. halan sivas'tan mersine gitti 2 senede zor geldi..

Balböceği

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 22 Eylül , 2011, 15:09:20
Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 22 Eylül , 2011, 15:07:35
insallah yaaa canim bizim gelis tarihi degisti..
is yeri acilisimiz var ekimin 29'da burdayizz  :-\ :-\ :-\
evt canim iki sene oldu, iki sene iki ay gecen sene hem isler yuzunden hemde hamileydim
esim riske giremediii gidemedik ... nasip bu seneymis

ANLADIM CANIM BENİM HAYIRLISI BU GUNEYMİŞ ANNEDE COK HEYECANLIDIR KARDEŞİNDE  :love9: AYYY ŞİMDİ SEN GELİŞİ DÜŞÜNME HELE Bİ GİT EYLEN AMA KESİN GELİŞ ÇOK AĞLAMALI OLUR  :crybaby2: BİZ HEP ÖLEYİZ  :crybaby2:
Biliyorummm simdi 2 sene once geldigim gunu hayal ediyorum..
gelirken nasil gelecem insanin aklina giriyor istee  :y25: :y25: fazla dusunmekte istemiyorum  :y25:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

aydinays

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 22 Eylül , 2011, 15:11:09
BENİM ANNEMLE ARAMDA 1 SOKAK VAR KAYINVALIDEYLEDE 1 SOKAK VAR BEN TAM ORTALARINDAYIM  :k06: :nazar:

HERKES SENİN KADAR ŞANSLI DEĞİL CANIM, KIYMETİNİ BİL YANLARINDA OLMALARININ, YOKSA SİZ EŞİNLE KOMŞU AŞKIMISINIZ???
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

Balböceği

βαlκιz

eda kız maşallah hakaana okudum her yazdıgını yerim onu yaramaz şey  ;D
demek annene gitcen hee kaç. gün kaldı nereye gelcen türkiyede
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

Balböceği

krizantem84

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 22 Eylül , 2011, 19:23:31
glommm bu p.tesi gidiyoruzzz sivas'a gidecemm  :hieyt: :hieyt:
[/quot

sivasimaaaaaaaaaa selamlar götür benim icin  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

sivasinnn yollarina
cikayim daglarinaaa
birak ben beni vuram
edasiz nasil yasayammm  :ehi: :ehi: :ehi:
hep senmi yazcan azcikta ben yazam dunurrr cok ozlucem seniii  :y25: :y25: :y25:
neyse Allahtan lohusa olurum pek giremem sen dondugunde eski formumuza kavusuruz kizzz  :hieyt: :hieyt: :hieyt:

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

Balböceği

Aynurrr  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: insallah bir avazda pirtlatirsin kizzz  :amin:
edamm adasimmmmmmmmmm aleykum selammmmmmmmmm  :hieyt: :hieyt: :hieyt:

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

BENİM ANNEMLE ARAMDA 1 SOKAK VAR KAYINVALIDEYLEDE 1 SOKAK VAR BEN TAM ORTALARINDAYIM  :k06: :nazar:
ay ne güzel cok sanslısın uzakda olmak cok zor :'( :'( :'(
                                »-(¯`v´¯)-»вєηιм кєη∂ι мιηιк уσℓυ υzυη мιѕαƒιяℓєяιм...уαşαмαк ιçιη єη gєçєяℓι ѕєвєρℓєяιм ∂ιℓєяιм яαввιм єη ğüzєℓ уαzıℓαяı уαzмıѕ σℓѕυη ѕιzє..»-(¯`v´¯)-»

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

ay annaneyemı gıdıyonuz hadı gözunaydın edacım annen dört gözle beklıyodur sızı gıdınce pabucun dama cıkacak canım torunu görunce unutuyolar kızlarnı bızı öle yaptılar :laughing7: :k06: :k06: :k06: :k06:
2 seneyi asti dortgozle bekleniyoruzz gercekten... papucumuzz dama cikali cok oldu  :k06:

ılk kezmı nasıl dayandın kız ben senede en az 3 2 kez gıdıyom cocuklar oldu bakalım gıdebılcemmı :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
                                »-(¯`v´¯)-»вєηιм кєη∂ι мιηιк уσℓυ υzυη мιѕαƒιяℓєяιм...уαşαмαк ιçιη єη gєçєяℓι ѕєвєρℓєяιм ∂ιℓєяιм яαввιм єη ğüzєℓ уαzıℓαяı уαzмıѕ σℓѕυη ѕιzє..»-(¯`v´¯)-»

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: aydinays - 22 Eylül , 2011, 15:16:01

HERKES SENİN KADAR ŞANSLI DEĞİL CANIM, KIYMETİNİ BİL YANLARINDA OLMALARININ, YOKSA SİZ EŞİNLE KOMŞU AŞKIMISINIZ???
CANIM EŞİMLE AYNI MAHALLEDENİZ  :k06: BEN DAHA ÖNCE ONU HİÇ GÖRMEMİŞTİM  :k06:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: ★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★ - 23 Eylül , 2011, 12:06:00
ay ne güzel cok sanslısın uzakda olmak cok zor :'( :'( :'(
EVET CANIM ŞÜKÜRLER OLSUN ŞANSLIYIM ZOR TABİ BİLİRİM ABLAM GURBETTE BENİMDE ÖZLEMİ BİLİYORUM  :(

Balböceği

Alıntı yapılan: ★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★ - 23 Eylül , 2011, 12:08:20

ılk kezmı nasıl dayandın kız ben senede en az 3 2 kez gıdıyom cocuklar oldu bakalım gıdebılcemmı :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
Teknik sorunlardan dolayi gidemedim iste  :ehi: :ehi: :ehi:
nasip buguneymis  :love9: