27 Nisan , 2024, 15:39:42

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Ömür bahçesindeki çiçeğim..!

Başlatan Balböceği, 09 Mayıs , 2010, 15:52:54

« önceki - sonraki »

Balböceği

Haklisin canim yaaa validem bu aralar bize kafayi takti.
yok ozliyecez falan hani umrunda bile degil ama .. iste laf olsun diye  :ehi: :ehi: :ehi:
[/color

aydinays

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 22 Eylül , 2011, 14:22:49
Haklisin canim yaaa validem bu aralar bize kafayi takti.
yok ozliyecez falan hani umrunda bile degil ama .. iste laf olsun diye  :ehi: :ehi: :ehi:
[/color

özlesin belki kıymet bilir. Bek sanmıyorum ama belki insafa gelir
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

Balböceği

Balböceği

22/09/2011

Uykucu prensim "9" aylik ..

Canim oglum, bugun tam 9 aylik oldun ..
3 gun sonra ananeye gidiyoruzzz  :hello2: :hello2:
cok sevincliyiz mutluyuzz herseyimizi hazirladik ...
Ve gidecegimiz gunu bekliyoruz ..
Bakalim neler yasayacagiz insallah cok guzel bi tatilimiz olacak  :amin:
Maceralarimiz devam ediyor kuzum  :occasion14:
Babannen bu oglan bu hizla cok cabuk yurur diyor  :k06: :k06:
umarim oyle olur ananen sana yurumeyi ogretir .. kucagindan hic birakmaz..  :love9:
Yaramazimmm benimmm afacan oglumm her koseyi deligi biliyonnn ..
Dun yemek masasinin altina girmistin eline yemek kitabini alip ustaliga soyundun..
Cok komiktinnn..  :k06: Benim canim oglum, gunler cok cabuk gecti seninle nasil gectigini bile anlamadim ..
3 ay sonra yasina girecenn  :-ooo sana tr'den susler sekerler alacam dogum gunune hazirlik yapacam.
ufakta olsa guzel bi dogum gunu partisi yapacagiz  :occasion14:
Bu aylik bu kadar Canparem gelecek aya sana tr'den yazacagim..

"Lokumum"

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

ay annaneyemı gıdıyonuz hadı gözunaydın edacım annen dört gözle beklıyodur sızı gıdınce pabucun dama cıkacak canım torunu görunce unutuyolar kızlarnı bızı öle yaptılar :laughing7: :k06: :k06: :k06: :k06:
                                »-(¯`v´¯)-»вєηιм кєη∂ι мιηιк уσℓυ υzυη мιѕαƒιяℓєяιм...уαşαмαк ιçιη єη gєçєяℓι ѕєвєρℓєяιм ∂ιℓєяιм яαввιм єη ğüzєℓ уαzıℓαяı уαzмıѕ σℓѕυη ѕιzє..»-(¯`v´¯)-»

aydinays

BİZDE SİZİN YAZDIKLARINIZI ZEVKLE OKUYACAĞIZ. TR' DEN GİREBİLECEK MİSİN İNTERNETE?**
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

Balböceği

Alıntı yapılan: ★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★ - 22 Eylül , 2011, 14:53:11
ay annaneyemı gıdıyonuz hadı gözunaydın edacım annen dört gözle beklıyodur sızı gıdınce pabucun dama cıkacak canım torunu görunce unutuyolar kızlarnı bızı öle yaptılar :laughing7: :k06: :k06: :k06: :k06:
Sagol canim, ilk kez gidiyorum evlendigimden bu yana ..
2 seneyi asti dortgozle bekleniyoruzz gercekten... papucumuzz dama cikali cok oldu  :k06:

Balböceği

Alıntı yapılan: aydinays - 22 Eylül , 2011, 14:53:42
BİZDE SİZİN YAZDIKLARINIZI ZEVKLE OKUYACAĞIZ. TR' DEN GİREBİLECEK MİSİN İNTERNETE?**
Annemin neti var  :hello2: girer yazarim belki vakit bulamam o zaman geceleri girerim  :k06:
:opucuk: :opucuk: :opucuk:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

EDAM İNŞALLAH SEN GELDİĞİNDE ESİLAM 3 GUNLUK OLCAK  :k06: :hieyt:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

EDA 2 SENEMİ GÖRMEDİN ANNENİ  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:
BENİMDE ABLAM GURBETTE ALMANYADA HER SENE GELİYOLAR GERCİ AMA HASRET  :crybaby2: :crybaby2: ANLARIM ÖZLEM NE DEMEK OLDUĞUNU  :crybaby2:

Balböceği

insallah yaaa canim bizim gelis tarihi degisti..
is yeri acilisimiz var ekimin 29'da burdayizz  :-\ :-\ :-\
evt canim iki sene oldu, iki sene iki ay gecen sene hem isler yuzunden hemde hamileydim
esim riske giremediii gidemedik ... nasip bu seneymis

aydinays

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 22 Eylül , 2011, 14:54:33
2 seneyi asti dortgozle bekleniyoruzz gercekten... papucumuzz dama cikali cok oldu  :k06:

Ayy canım benim kıyamam size ben. Bende en son geçen sene kurban bayramında gittim. Daha gidemedim. Aynı ülkedeyiz ama nerdeyse bende ailemi 1 yıldır görmüyorum. İnşalalh doğumumda gelecekler. Allah uzakta oturanlara yardımcı olsun. Çok zor

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 22 Eylül , 2011, 15:07:35
insallah yaaa canim bizim gelis tarihi degisti..
is yeri acilisimiz var ekimin 29'da burdayizz  :-\ :-\ :-\
evt canim iki sene oldu, iki sene iki ay gecen sene hem isler yuzunden hemde hamileydim
esim riske giremediii gidemedik ... nasip bu seneymis

ANLADIM CANIM BENİM HAYIRLISI BU GUNEYMİŞ ANNEDE COK HEYECANLIDIR KARDEŞİNDE  :love9: AYYY ŞİMDİ SEN GELİŞİ DÜŞÜNME HELE Bİ GİT EYLEN AMA KESİN GELİŞ ÇOK AĞLAMALI OLUR  :crybaby2: BİZ HEP ÖLEYİZ  :crybaby2:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: aydinays - 22 Eylül , 2011, 15:08:50
Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 22 Eylül , 2011, 14:54:33

:amin: :amin:

Ayy canım benim kıyamam size ben. Bende en son geçen sene kurban bayramında gittim. Daha gidemedim. Aynı ülkedeyiz ama nerdeyse bende ailemi 1 yıldır görmüyorum. İnşalalh doğumumda gelecekler. Allah uzakta oturanlara yardımcı olsun. Çok zor

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

BENİM ANNEMLE ARAMDA 1 SOKAK VAR KAYINVALIDEYLEDE 1 SOKAK VAR BEN TAM ORTALARINDAYIM  :k06: :nazar: