27 Nisan , 2024, 15:37:34

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Ömür bahçesindeki çiçeğim..!

Başlatan Balböceği, 09 Mayıs , 2010, 15:52:54

« önceki - sonraki »

Balböceği

suzannn

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

ŞAFAK 4 EDAM  :hello2: :hello2: :nazar:
SAGLIKLA GİDİN SAGLIKLA GELİN HUZURLU MUTLU  :amin: BİZ BURDA ÖSLÜCEZ SİZİ  :y25:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

aydinays

Eda kayboldun. Az kaldı Trye gelmenize. Döndüğünüzde bir sürü yeni bebişlerimiz olucak  :k06: :k06: :k06: :flowers: :flowers:
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

evet maşallah şimdiden 5-6 tane bebiş oldu
edoşum inşallah geldiğinde çok güzel hamilelik haberleri alırsın

aydinays

Alıntı yapılan: ♥♥♥gültanesi tontik annesi♥♥♥ - 22 Eylül , 2011, 11:41:03
evet maşallah şimdiden 5-6 tane bebiş oldu
edoşum inşallah geldiğinde çok güzel hamilelik haberleri alırsın

:amin: :amin: :amin: :amin:
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

Balböceği

Geldim kizlar fazla kalamiyacam ama...
Ya 2 gun gelmedim masallahhhhhhhhhhhhhh herkes dogum yapmisss cok sevindimm  :love9: :love9: :love9:
insallah gittgimdede sizlerin haberini alacam rabbim butun bebislere hayirli omurler nasip etsin..  :amin:
Bu duyguyu herkese yasatsinn  :amin:

derbeder

insaAllah Edaaaa insaAllahh herkes saglikla dogurur bizlerde saglikla hayirlisiyla hamile kaliriz  :love9:

hazirliklar bitmiyor dimi canim  :k06: gunlerde gecmek bilmiyordur sana artik, ama gecti bitti bile bak hicc zaman kalmadi nerdeyse  :hieyt:
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

Balböceği

insallahhh  :amin: :amin: son gunu saymiyorum 3 gun kaldi p.tes yolcuyuz sukur..
ben gidecem diye seviniyorum esim ayri kalacaz diye  :ehi: :ehi: :ehi:

derbeder

salla esini simdilik ne guzel anani gorecennnn  :hello2:
o da gitsin askeriyede tatilini yapsin istehhh  :ehi: :toothy10:

Balböceği

ilk baslarda aklimda bile yoktu  :k06:
ama son gunlerde gidecek falan bayagi bi dusunmeye basladim ama sanki 15 ay degilya
alt tarafi 21 gun  :k06: :k06: :k06:

derbeder

yok beaa nesini dusuncen kizz keyfine bak  :ehi: :toothy10: ay ben cok mu gamsizim nedir  :ehi: :toothy10:
bise olmaz en fazla mintika temizligi yaptirirlar  :ehi: bos tufeklerle ve calismayan ucaklarin onunde poz verirler  :k06: :ehi: bide bakmissin gecmis gitmis 21 gun  :ehi:

aydinays

Balböceği

Oyle ama simdiki duzen cok degismis iskence yapiyorlarmus zehra  :ehi: :ehi: :ehi:
ama benim esimin isi her zaman iyi gider bakalimm artik.. 21 gun askerligini nasil anlatacakkk  :ehi:

Ayse evt canim esim askere gidecek bende annemin yanina tatilaa  :k06:
3 gun falan kendi evimizde kalacagiz sonra ben anneme yaerlesecem  :k06:

aydinays

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 22 Eylül , 2011, 14:19:12
Oyle ama simdiki duzen cok degismis iskence yapiyorlarmus zehra  :ehi: :ehi: :ehi:
ama benim esimin isi her zaman iyi gider bakalimm artik.. 21 gun askerligini nasil anlatacakkk  :ehi:

Ayse evt canim esim askere gidecek bende annemin yanina tatilaa  :k06:
3 gun falan kendi evimizde kalacagiz sonra ben anneme yaerlesecem  :k06:

ohhh boş ver canım sen tatilin keyfini çıkar. Sende süper validenle askerdeydin uzunca zaman.  :k06: :k06: :k06:
Dinlen hasret gider, 21 gün dediğin nedir ki göz açıp kapayıncaya kadar geçer.