Ömür bahçesindeki çiçeğim..!

Başlatan Balböceği, 09 Mayıs , 2010, 15:52:54

« önceki - sonraki »

doğangüneş

maşallah cnm sağlıkla mutlulukla inşallah nice yaşlara olsun  :amin:
1.yaşı bi başka oluyor bu meleklerin insan hep bir yıl önceki anlarını yaşayıp duruyor ve nasıl geçip gittiğine inanamıyorsun.. :love9: sen anlattın ben dolan gözlerimle çocuklarımın ilk yıllarına gittim..rabbime sonsuz şükürler olsun onları bizlere layık gördüğü için..isteyen bekleyen herkeslerede tattırsın bu güzel duyguları inşallah  :amin: öpüyoruz cnm sizi  :opucuk:

bu arada kuzucuğuna çok çok geçmiş olsun acil şifalar cnm..

Balböceği

Aynen ayse'm ya, ben bu gunlerde hep gecen seneyi hayal ediyorum..
bi o zaman bi bu zaman bakiyorum  :love9: rabbime sukurler olsun  :amin:
dedigin gibi isteyen herkese nasp etsin mevlam  :amin: cok saol bizde oglusumla seni optuk  :opucuk: :opucuk:

Balböceği

29 Aralık , 2011, 21:07:42 #782 Son düzenlenme: 29 Aralık , 2011, 21:31:03 ßăʟßöƈεğἶ
29 Aralık, Perşembe

Bal oğlum, bugün baban sana ilk adım arabası almış :)
Sana bı faydası olmayacak sen zaten yürüyorsun ...
Arabaya gelince senin zaten ilk adım araban vardı, şimdiye kadar
Bodrumdaydi sen hemencecik öğrendiğinden yürümeyi lazım görmemiştim.
Babana diyemedim arabamızın olduğunu söylesem kesin kızardı  ;D
Aman boşver bilmesin :) sen şimdi inekciği gezdiriyorsun arabanla :)

Ha bu arada durumumuz iyi ama hastalık seni edepsiz yaptı  ::)   

toprakk

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 29 Aralık , 2011, 21:07:42
29 Aralık, Perşembe

Bal oğlum, bugün baban sana ilk adım arabası almış :)
Sana bı faydası olmayacak sen zaten yürüyorsun ...
Arabaya gelince senin zaten ilk adım araban vardı, şimdiye kadar
Bodrumdaydi sen hemencecik öğrendiğinden yürümeyi lazım görmemiştim.
Babana diyemedim arabamızın olduğunu söylesem kesin kızardı  ;D
Aman boşver bilmesin :) sen şimdi inekciği gezdiriyorsun arabanla :)

Ha bu arada durumumuz iyi ama hastalık seni edepsiz yaptı  ::)   

canım çook ama çok geçm,iş olsun esinede az gülmedim yürüyen bebeğie ilk adım arabası biraz eski model değilmi    :laughing7:   oğlusun için tekrar geçmiş olsun  canım insallah cabuk atlatır
Make a pregnancy ticker

SENİNLE VAR OLDUM ,SENİNLE VARIM SIKI TUTUN ANNENE

Balböceği

30 Aralık , 2011, 14:26:55 #784 Son düzenlenme: 30 Aralık , 2011, 14:36:03 ßăʟßöƈεğἶ
bende çok güldüm  :ehi: uzun zamandır bahsediyordu
başka bir şey zannettim bende :)
akşam dedimki buna ilk adım arabası diyorlar dedimde
Bana diyorki madem oyleydide niye aldırdın  :ehi:
onuda geçtim bu arabadan zaten var bizim
Bodrumu bekliyor..  :ehi: neyse ilerde kardeşcik biner  :k06:
Çok sağol deyzesi, çok şükür iyiz  :nazar:

Balböceği

31 Aralık , 2011, 00:24:37 #785 Son düzenlenme: 31 Aralık , 2011, 00:31:18 ßăʟßöƈεğἶ
30 Aralık, Cuma

Nar tanem, Nur tanem bi tanecik canım oğlum
Bugün keyfimiz yerindeydi, çok şükür allah'ıma  :amin:
Seni hasta görmeye dayanamıyorum :(
Oğluşum mutfağımı alt üst ediyorsun
Arkamı dönünce hemen dolap kapaklarını açıp
Herseyi döküyon annem, yaramazlık var sende  :caca:
Ortalığı karman corman ediyon,dün ananeyle konuştuk
Telefonu sana verdim alooo alooo dedin anane nasıl sevindi anlatamam  :love9:

İyiki varsın meleğim  :love9:

<<AyBüKe>>

Geçmiş olsun canım oğluşuna , Allah daha büyük hastalıklardan korusun  :amin:

Tam yaramazlık dönemleri sanırım Eda'cım , ama nasılda tatlı oluyodur annesi o şimdiiii  :love9: :love9:

Balböceği

âmin canım, valla evde dağıtmadığı yer kalmadı :)
Kızıyorum bı bakıyorum arkasını dönmüş gülüyor  :k06:
Ve yine tekrar aynısını yapıyor  :ehi: isterki evi yıksın ondan başka kimim var  :love9:

<<AyBüKe>>

Öyle valla canım, evlatlarımızdan başka kimsemiz yok gurbetçi olunca böyle  :y25:

Asya'da öyle yürüteciyle hep nerde karıştırılcak şey var hoop hemen yanında bitiyo , bide gözüme baka baka yapıyo  :k06:  Ömürlük bunlar valla, iyi ki yapmışız  :k06:

xxcansuxx

edam biraz daha iyi olmasına sevindim hakan paşanın  :nazar: :nazar:
ayyy bu çocuğun yaptıklarını okudukça içim bir kaynıyor anlatamam  :love9: :love9: :love9: hastalık seni edepsiz yapmış bak annecik hem şikayetçi hem varlığınla çok mutlu zeytin gözlüm  :love9: :nazar: offff ya bende böyle yaramazlık yapıp muzip muzip gülen bebelere bayılıyorum o zamn kızamıyor bile insan  :suclu: :suclu: Allahım nazarlardan hastalıklardan korusun  :amin: :amin:

Balböceği

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 31 Aralık , 2011, 11:35:20
ayyy bu çocuğun yaptıklarını okudukça içim bir kaynıyor anlatamam  :love9: :love9: :love9: hastalık seni edepsiz yapmış bak annecik hem şikayetçi hem varlığınla çok mutlu zeytin gözlüm  :love9: :nazar: offff ya bende böyle yaramazlık yapıp muzip muzip gülen bebelere bayılıyorum o zamn kızamıyor bile insan  :suclu: :suclu: Allahım  nazarlardan hastalıklardan korusun  :amin: :amin:
Ama napim Canan deyzesi :) daha demindenberi kucağına al masayı dagatacam diyor  :ehi:
Ah bı görsen neler yapıyor neler  :k06:
Çok teşekkür ettik oğluşumla kocaman öptük seni  :opucuk:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 31 Aralık , 2011, 11:51:18
Alıntı yapılan: xxcansuxx - 31 Aralık , 2011, 11:35:20
ayyy bu çocuğun yaptıklarını okudukça içim bir kaynıyor anlatamam  :love9: :love9: :love9: hastalık seni edepsiz yapmış bak annecik hem şikayetçi hem varlığınla çok mutlu zeytin gözlüm  :love9: :nazar: offff ya bende böyle yaramazlık yapıp muzip muzip gülen bebelere bayılıyorum o zamn kızamıyor bile insan  :suclu: :suclu: Allahım  nazarlardan hastalıklardan korusun  :amin: :amin:
Ama napim Canan deyzesi :) daha demindenberi kucağına al masayı dagatacam diyor  :ehi:
Ah bı görsen neler yapıyor neler  :k06:
Çok teşekkür ettik oğluşumla kocaman öptük seni  :opucuk:

bende sizleri öptüm  :opucuk: orda olsam yanaklarını sıkıştırıp ağzına vura vura öperdim paşayı  bir zahmet sen benim yerime öpüver edam  :ehi: :ehi:

Balböceği

öptüm deyzesi :) hemde ohh dedim  :k06:
Ara ara anca mesaj yazıyorum.. Yazdırıyor saha dogrusu  :k06:

Sır_Çiçegi

yazdıklarınızı okuyunca cok mutlu oluyorum  :) yalnız bişe itiraf edeyim bebeişlerinizi öpüp ısırasım gelio  :suclu: siz benim yerime yapın olur mu :) rabbim saglıklı bir şekilde büyütmeyi nasip etsin inş. cnm
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

Balböceği

Alıntı yapılan: Duygu_58 - 31 Aralık , 2011, 13:57:47
yazdıklarınızı okuyunca cok mutlu oluyorum  :) yalnız bişe itiraf edeyim bebeişlerinizi öpüp ısırasım gelio  :suclu: siz benim yerime yapın olur mu :) rabbim saglıklı bir şekilde büyütmeyi nasip etsin inş. cnm
canım ya Allah razı olsun, Rabbim sanada nasip etsin  :amin:
İnşallah en kısa zamanda senden güzel haberler alırız  :opucuk:
Oğluşumla seni çok çok öptük, soracam soracam hep unutuyorum Sivas'ın neresindensin ?