27 Nisan , 2024, 10:10:41

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Ömür bahçesindeki çiçeğim..!

Başlatan Balböceği, 09 Mayıs , 2010, 15:52:54

« önceki - sonraki »

Balböceği

22/12/2011

omrun uzun olsun canim oglum...

Nefesim, herseyim "1" Yasinda

Balböceği

Canım oğlum,4 Nisan 2010'da senin varlığından haberdar olduk.
Senden önce talihsiz kötü günler geçirdik. Babanla hep bi cocuğumuz olsun istiyorduk, evlendiğimiz ayda karar verdikmiştik, 6 ay beklentimin sonunda artik yüzümüz gülüyordu 8 hafta sonra bizi terk etti, Yıkılmıştık sanki, hergün ağladım  isyan etmedim ama pesde etmedim.. Çünkü senin gelecegin gün yakındı ne gerek vardı beklemeye. Allah'im tam 1 ay sonra seni gönderdi  bu sefer emindim seni kucağıma alacağıma.
Beni, "anne"ni bırakmıyacağını
9 ay boyunca hergün her dakika seni sevmeyi okşamayı ihmal etmedim, her hafta annenin göbüşünde gelişimini takip ettik babacığınla.Muayene günlerini gelsin diye günleri tek tek saydık . Babacığınla hayaller kurduk oğlumuz sanamı benzeyecek banami, kesin sarişin olacak hep tosun tosun diye seviyoruzya tosunmu olacak acaba "doktorlar bebek küçük derdi" ama
Biz öylesine derdik  ....
Allah'ıma hergün şükrettim seni bana verdigi için. 9 ayım kabuslarla, endişelerle, mide bulantilariyla, sancılarla geçti bi dakka oynamasan tekme atmasan korku kaplardı içimi sana birşey olacak diye  sen benim tek arzumdun, anne olmadan annelik anlaşılmıyormuş... Minik kuşum benim, nihayet 9 ay bitmiş senin gelmene tam 15 gün kalmıştı, gelmeni o kadar çok istedimki sancılarım Çoğalmış  dayanamaz olmuştum... Baban acılarıma dayanamadı acil hastaneye götürdü, doktorlar gerçekten benim bi tosuncuğum olacağını söylediler  acil doğuma girdik babanla, sancılar bağırtılar dilimde dualarla tam 9,5 saat sonra babaninda desteğiyle Çarşamba  22.12.2010 saat 5:30'da dünyaya geldin:) doktorlar babanın kucağına verdiler seni, baban bana benzediğini söyledi saçların, kaşların, kirpiklerin o kadar çoktuki görenler yeni doğduğuna inanmıyordu  sen doğduktan sonra düzenimizi değiştirdik artık planlarımızı sana göre ayarlıyorduk.. Annen ne doğum anında nede sen doğduktan sonra
Korkuya kapılıp endişe duydu.. Belki bu yüzden hiç anneyi uZmedin, ağlamaya erinen bi bebeklik geçirdin hep rahat büyüdün beni yormadan, üzmeden..
Ahhh, benim canpare'm ne çabuk geçti seninle kocamannn "1" senemiz.. İlk gülüşün, ilk incimiz, ilk alkışımız, ilk adımlarımız derken geldi ilk yaşımız .

Rabb'ime şükürler olsun seni bana verdiği için... Canım oğlum, sen doğdun ben oldum, seninle birlikte hayat buldum, iyiki doğdun. Canpare'si..Rabb'ime, annene babana vatana millete hayırlı evlat olursun inşallah. Seni doğurduğum için Rabbim beni utandirmasin... Yaşadığım ve yaşadığın sürece babanla biz seni sevmekten vazgeçmeyecez...

Canpare'si, ballı lokması
Ömrüm bi'tanecik askim
İyiki varsın nefesim
İyiki doğdun herseyim..

Koca bir YIL boyle gecti iste....

veeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Doğum gününumuzu kutladik....

Senin icin hersey guzel olsun istedim canim oglum, elimden geleni yaptim 20 kisiydik tam
sen sevmedin kalabaligi, cunku uyku saatindi  :k06: hersey guzel gecti yedik ictik eglendik..
annisin cok yoruldu hatta su anda bacaklari siziliyor  :)

seni seviyorummmmmmmmmm canim oglum nice senelere  :love9: :love9: :love9:

Balböceği

"Benim kara ördekim iyiki Doğdun"

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

abooo .ok duygulandım döktürüşsün yine eda :'( :'( :'( :'(
:love9: KUZUM 4 YAŞINDA  :love9:

suzannn

çok duygulandım edacım çok güzel ifade etmişsin duygularını okurken içim ürperdi gözlerim doldu ne mutlu sana allahım bizlerede nasip etsin

şu sözün çok etkiledi beni Canım oğlum, sen doğdun ben oldum, seninle birlikte hayat buldum, iyiki doğdun.

allah nazarlardan korusun baloğlunu canpareni herşeyini  :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

bende çok duygulandım allahım nice doğum günlerini kutlamayı nasip etsin edoşum

Balböceği

Alıntı yapılan: ❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤ - 23 Aralık , 2011, 18:37:24
abooo .ok duygulandım döktürüşsün yine eda :'( :'( :'( :'(
Sizinde az kaldi bacim, cok saol allah razi olsun  :opucuk:
2 gundur hastayiz zaten oglum dogum gunundede duymamisti. simdi atesli, grip halsiz oksuruyor..
sanirim dis cikariyor bilmiyorumda  :-\

Balböceği

Alıntı yapılan: ♥ PaPaTyaM ♥ - 23 Aralık , 2011, 18:49:40
çok duygulandım edacım çok güzel ifade etmişsin duygularını okurken içim ürperdi gözlerim doldu ne mutlu sana allahım bizlerede nasip etsin

şu sözün çok etkiledi beni Canım oğlum, sen doğdun ben oldum, seninle birlikte hayat buldum, iyiki doğdun.

allah nazarlardan korusun baloğlunu canpareni herşeyini  :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:

Rabbim sanada hayirli bir evlat nasip etsin canim  :amin:
kimseyi ama kimseyi bu duygudan mahrum etmesin rabbim  :y25: :amin:

Balböceği

Alıntı yapılan: ♥♥♥gültanesi tontik annesi♥♥♥ - 23 Aralık , 2011, 19:01:46
bende çok duygulandım allahım nice doğum günlerini kutlamayı nasip etsin edoşum
darisi size insallah az kaldi  :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:
biz koca bir seneyi devirdik.. zaman o kadar kisaymiski anlamadik  :'(

suzannn

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 24 Aralık , 2011, 14:24:21
Alıntı yapılan: ♥ PaPaTyaM ♥ - 23 Aralık , 2011, 18:49:40

Rabbim sanada hayirli bir evlat nasip etsin canim  :amin:
kimseyi ama kimseyi bu duygudan mahrum etmesin rabbim   :amin:

amin canım inşallah :y25::y25::y25::y25::y25::y25::y25::y25::y25::y25::y25::y25:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

iyiki dogdun teyzesinin bal kupu biricik damadi  :flowers: :flowers: :flowers: Rabbim en guzel yazilari yazsin sanada ailenede canim hersey gonlunce olsun  :amin: :amin: :amin: edacim canim arkadasim Rabbim ayirmasin hic mutlulugunuz daim olsun nice mutlu senelere insallah  :amin: :amin: :amin: :amin:
:occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower:

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

Balböceği

Cok saol dunusum, amin aminnn  :amin: :love9: :opucuk:

Balböceği

28 ARALIK, Carsamba

Bize kac gundur uyku yok, yine dislerimiz cikiyor sanirim incilerim yine birer ikiser geliyor..
Sabaha kadar ayagimda salliyorum artik dermanim bitti..
Cok sukur atesimiz yok iki gundur gribimiz full devam ediyor..
nazlar tripler aldi basini gidiyor  :love9: hasta oldugun halde bile hic durmuyorsun
lambalari kapatip aciyon, televizyonun masasina cikiyim diyorsun...  :caca:
sabah bardak kirdin elimi kestin, suclu kedi gibi arkani dondun gittin  :ehi:
telefonu alip kulagina goturup alooooo... HIIIIIIIIIIIIIIII... HAAAAAAAAAAAAAA demen yokmu
beni benden aliyor sipammmmm  :love9: :ehi: :ehi: :ehi: hasta hasta araba suruyorsun
masallah anana cekmissin hastayken bile ayaktasin  :nazar:
Ama yemek yemiyorsun iki gundur bi yogurt yiyorsun corbandanda vazgectin
en sevdigin tavugu bile yemiyorsun  :'(
Oglum kaymagim balim, bugun beni korkuttun babannenle mutfaktaydik
amca kizi (7) seni kanepeye koymus sende pat diye dustun ..
mutfaktan koparak geldim ama sen bana so,r elim ayagim titredi bide sesin bogulmus gibi cikti o an bittim sandim  :y25: :y25: :y25:
Canim oglum benim sana bisey olmasin annem  :y25: :amin:
Rabbim sana acil sifalar versin  :amin:
Corbani yemeni dort gozle bekliyorum

βαlκιz

baaaaal yegenimizzzzzzz iyiki dogdunnnn yakısıklııııııııııı nicee güzel saglıklı yasların olsun inşallaaaahhhhhhh  :hello2: :hello2: :hello2: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :love9: :love9: :love9: :love9: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion14: :occasion14: :occasion14:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

Balböceği

Cok tsekker ederiz gulsah deyzesi  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:
aminnnnnnnnnn aminnnnnnnnnnnnn  :amin: