27 Nisan , 2024, 19:19:06

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Ömür bahçesindeki çiçeğim..!

Başlatan Balböceği, 09 Mayıs , 2010, 15:52:54

« önceki - sonraki »

xxcansuxx

Alıntı yapılan: °♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥° - 08 Aralık , 2011, 20:38:12
oyyyyyyyyyyyyyy kurban azcik kaldi  :k06: :k06: :k06: :k06:
demek kutlama var bizim yerimizede pasta kesin ve yiyin  :ehi: :ehi:
yalniz baska kizlara asilmak yok dogumgunu cocugu demem atarim nisani  :ehi: :ehi:
:toothy10: :toothy10: :toothy10: sen at nişanı aynur  ben alırım kızıma hakanı  :ehi: :ehi: :ehi: :suclu: :suclu:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 08 Aralık , 2011, 20:39:30
yalniz baska kizlara asilmak yok dogumgunu cocugu demem atarim nisani  :ehi: :ehi:
:toothy10: :toothy10: :toothy10: sen at nişanı aynur  ben alırım kızıma hakanı  :ehi: :ehi: :ehi: :suclu: :suclu:
:-ooo :-ooo aaaa damadima goz dikmis  :ehi: :ehi:
onun yerine ben alirim kiz kizini bi talibi varmi  :laughing7: benim oglanida gordun begenmedinmi  :laughing7: :laughing7:

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

Balböceği

yav burda 3 tane kiz var  :ehi: :ehi: :ehi: bi gorseniz kizimi sana verecez diyorlar  :ehi:
aklimdan o an aynur geciyor yok saolun diyorum  :toothy10:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 08 Aralık , 2011, 20:46:03
yav burda 3 tane kiz var  :ehi: :ehi: :ehi: bi gorseniz kizimi sana verecez diyorlar  :ehi:
aklimdan o an aynur geciyor yok saolun diyorum  :toothy10:

hayirrrrrrrrrr  :cussing: :cussing: :cussing:
virmem virmem banane  :ehi: :ehi:

Balböceği

Ben zaten almam diyom baska ulkeden alacam diyom  :toothy10:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: °♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥° - 08 Aralık , 2011, 20:44:55
Alıntı yapılan: xxcansuxx - 08 Aralık , 2011, 20:39:30
:-ooo :-ooo aaaa damadima goz dikmis  :ehi: :ehi:
onun yerine ben alirim kiz kizini bi talibi varmi  :laughing7: benim oglanida gordun begenmedinmi  :laughing7: :laughing7:
aaa süper olur bak ben düşünemedim  yusuf ismini de severim kendisininde maşaallahı var zaten :icon_thumright: edaylada akraba oluruz o zamn kopmayız  :opucuk: yok canım benim kızın alıcısı yok sitede  :k06: :k06: gerçekte 2 kişi bekliyor beyaz yada kara olmasına bakıp karar verecekler beyaz olursa biri kara olursa diğeri alcakmış  :ehi: :ehi: ama benim damatlarım büyük anaokullular  :suclu: :suclu: babasına kalsa vermeyecekmiş öyle sitede dünür faln bulma diyor  :ehi: :ehi:

xxcansuxx

kızlar ben çıkayım muhabbetinize doyum olmazda midem bulanıyor... ya yeri gelmişken sorayım bu doğuma yakın mide bulantılarının olması normal mi midem çok bulanıor sürekli  :igrenc: :igrenc: deyip duruyorum akşam sabah

edam kusura bakma sayfanıda meşgul ettim

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

ozaman olduda bitti masallah dunur olduk kiz  :ehi: :ehi: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:
canancim ya o mide bulantilari bendede vardi malesef normal cnm  :'( :'(

xxcansuxx

Alıntı yapılan: °♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥° - 08 Aralık , 2011, 21:01:20
ozaman olduda bitti masallah dunur olduk kiz  :ehi: :ehi: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:
hayırlı olsun canım o zamn benim kız ama sen uzaktasın ya  :k06: :k06: neyse yeri iyi olsun  :laughing7: :laughing7:
hımm tamm canım normalse korkulacak bir şey yok ozaman  :opucuk: :opucuk: iyi akşmlar hatunlar öpün bebelerinizi damadımı   :muzz: :muzz: :opucuk: :wave:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 08 Aralık , 2011, 21:04:40
Alıntı yapılan: °♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥° - 08 Aralık , 2011, 21:01:20
hayırlı olsun canım o zamn benim kız ama sen uzaktasın ya  :k06: :k06: neyse yeri iyi olsun  :laughing7: :laughing7:
hımm tamm canım normalse korkulacak bir şey yok ozaman  :opucuk: :opucuk: iyi akşmlar hatunlar öpün bebelerinizi damadımı   :muzz: :muzz: :opucuk: :wave:
biseycik olmaz bende uzagim ailemden  :'(
hadi bakem gelinime iyi bak hayirli aksamlar  :wave: :wave: :wave:

Balböceği

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 08 Aralık , 2011, 20:56:05
kızlar ben çıkayım muhabbetinize doyum olmazda midem bulanıyor... ya yeri gelmişken sorayım bu doğuma yakın mide bulantılarının olması normal mi midem çok bulanıor sürekli  :igrenc: :igrenc: deyip duruyorum akşam sabah

edam kusura bakma sayfanıda meşgul ettim
aaa ne kusuru kiz  :caca: aksam musait degildim aniden cat kapi misafir geldide yoksa bende muhabette edecekim  :k06:

Balböceği

10/12/2010
Omrum, baharim, annesinin ballisi herseyii  :love9:
Bi kac gundur, inneee !.. inneee !...
deyip kollarini uzatiyorsun al beni kucagina diye cirpiniyorsun  :k06:
nerdeyse yasina girecen simdiye kadar kucagina al, innee diye bagirmadin bana.  :k06:
sen boyle yaptikca icimin yaglari eriyor, su son zamanlarda koltuklara tirmanmaya calisiyorsun
agzinda bi laflar var sabah olunca konusuyorsun kendi basina.  :)
Annesinin yaramazi, akilli bebesi  :nazar: bugun soyle bastan ayagi bi suzdumde seni
kilo almissin sen parmaklarin sismanlamis..  :k06: guzel yuzlu yavrum benim...  :love9:

innen kurban olsun seni yaratana !

Minnakimin dogum gunune  :love9:
11 gun, 14 saat, 55 dakika kaldi..

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

inne inne diyor demek yumuk kuzum
geç kalmış edoşum benimki şimdiden uzanıyor al diye
hele babasından hemen bana gelmek istiyor

Balböceği

Yok be balim alistirmadim sipayi  :ehi: ogrenmesin dedim..
son 1 haftadir gel bana aliyim kucagima diyordum ana bi baktikkk al diye kollari uzatiyor  :ehi:
bide saril anneye saril diyoruz hop kosarak geliyor sariyliyor  :toothy10:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

yaaaaa bındığımmm çok tatlı maşallah o sarılmaları dünyalara bedel
kaç dişi oldu,bizimde sizinki gibi geç çıkacak dişlerimiz,hala yok görünen