27 Nisan , 2024, 14:26:50

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Ömür bahçesindeki çiçeğim..!

Başlatan Balböceği, 09 Mayıs , 2010, 15:52:54

« önceki - sonraki »

melek100lü

:nazar: :nazar: maaşallah kocaman olmuş senin paşanda  :opucuk:

Rabbim bizlerede nasip etsin inşallah 20. haftaları  :love9: :love9:

daha nice nice  sağlıklı huzurlu haftalar  aylar yıllar inşallah  :amin: :amin:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

:nazar: :nazar: :nazar:masallah guzel gozlume buyudu az kaldı ıkıncı yaşa emırle aralarında bı gun var  :love9: bızde dıs bugdayı yapacaz annemlerın yazlıgında hazır butun akrabalar toplanmısken dugunumuz var herkesler ıstanbullda  sonra da bırıncı yaş  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: edosum ben duygulanıyorum nedense dogum gunu yaklaştıkça  :y25: :y25:  cok guzel bır duygu rabbım herkese nasıp etsınn  :amin: :amin: :amin:

Balböceği

Ay maşallah sibosum  :love9:
:love9:
Doğdu büyüdü, diş partisi ve yaş günü  :nazar: :nazar:

Ne güzel insan düşünce gerçekten duygulaniyor

Rabbim ömürlerine ömür katsin  :amin:

Hayal edemeyeceğiniz den daha fazlası oluyor.  :love9:

Balböceği

Amin melekim  :amin: :amin: :amin:

Sende görursun inşallah  :amin:  :love9: :love3: :love7:

Balböceği

25 ağustos, cumartesi

Nefesim herşeyim :love9:

Seni çok seviyorum beni yorsanda  :k06: dün parka götürdüm seni, bu sefer hiç arkandan gelmedim..
Kendi başına kaydın tahta atlara bindin :)  ha bide salla dedin salladıım seni... Büyüdüğünün kanıtı ...
Çok rahattım çok  :love9: :love3: :love9: :love3: :love7: son zamanlar sıcakyaniyoruz onu için yine yemek yemiyrsun... Üzülsem de
Zorlamiyorum.. :( " SENI ÇOK SEVIYORUM" ZEYTUN GÖZLÜM"

Balböceği

26 ağustos, pazar

Kaymak kuzum, cansin kansin herşey sensin  :love9: :love9:

Dün gece deliksiz uyudun, 12'ye doğru yattin 10:30'da kalktın gece hiç uyanmadin :nazar: hava serindi terlemeden uyudun.. Sivrilere karşı önlem aldım sabahligimı cibinlik yaptım artık yanına yaklaşamıyorlar.. :) ama babanla beni yediler...  :cildir:
Bugün dışarı çıkaramadım gündüz sıcak, akşam rüzgar vardı.. Iştahın duruldu öğlede çorba akşam döner yedin.. :)

Baban tadı çok kötü olan dondurma almış, istedin verdim ağzına götürdün kokladin "eeeeggg" dedin bana verdin..  :) akıl küpüm..
Şeker parem... Canımsın canım :love9: geçen dişlerimi fırçalarken ağzımdan korktun şaka gibisin :) " anne, anneeee" dedin, ben oralı olmadım tam agliyordun ben efendim dedim, sen güldün :))

kuzum, şimdi yatıyoruz yastığı getirmiş ayağıma koydun :) salla diyon, memen nerde hakan diyorum, "aha" diyon :)))
Rabbim şükürler olsun seni bana verdiği için....

Gül yüzlü yavrum, kolum kanadım tutundugum dalimsin..
Yaşadığım ve yaşayacağınız güzel günler bizi bekliyor..
Annen seni kocamannnnnnnnnnnn seviyor! :love9: :love9:

Balböceği

28 Ağustos, salı
:love9:
Çiçeğim  :love9:

:love9: oğlum bugün 10:30'da kalktın, kahvaltıimizi yaptık sana babaannen ile döşek yaptık :)  ben evi temizlerken sende koltuğa
Yatmış mikiy fareye bakıyordun..  :love9: bide süt verdim ohh keyfin yerine geldi.. :) sonra ikı saat öğle uykusuna yattin...
Yemek. Yaparken bide bağırdın anne anne  :love9:  o kadar güzel oluyorsun ki uykudan kalkınca ... Kurba n olsun annesi...:)

Yoğurtlu pilav yedin, tavuk yedin yarasın koçuma  :nazar: :nazar: :nazar:   
Komşunun çocuğu geldi ikiside senden oldukça büyük ama kız beni hiç dinlemiyir akıllı oyna yapma etme dedikçe en sonunda senin kafanı sisirdi... :cildir: kınamiyorum ama çok beter... :cildir: yarım saat ağladın... :( dondurma verdim. Armut verdim sustun...
Şimdide tv izliyorsun... Akıl küpüm sen bu yaşta benim her dediğimi yapıyorsun maşallah, inşallah büyüyüncede beni dinleyeceksin...

ciğerimin köşesi :love9:

Balböceği

30 ağustos, perşembe

Ömür bahçesindeki goncam  :love9:

Annem dün alışverişe gittik, arabanın içi sıcaktî bide klima açıktı nasıl bilemedim hasta olacağını  :sad1: :sad1: ahhhh ben yokmuyum ben ayıp olasın diye gittim, olan sana oldu birak millet be bok yerse yesin sanane  :sad1: bugün babaannen baktı ne güzel zaten keyifsizdin bildim hasta olacağını.....

Çok üzgünüm be annem :( dünyayı verseler tırnağını vermem :( fitil verdim düşmedi ateşin, hemen suya soktum ardından ilaç verdim şimdi sallıyorum seni... Için için titremen geçti... Kuzum tek sen hasta olma, o güzel zeytin gözlerin yorgun bitkin bakmasın..

Balböceği

31 Ağustos, cuma

Ruhumu renklendiren gökkuşağım  :love9:

Gece yanıma almışım seni, baktm ateşin var... " hako hadi uyan annem dedim, sende açtın gözlerini.. Annem hadi ilaç içelim
dedim, kafanı salladin hayır dedin, annem al sen iç dedim kokladin ( egggg ) dedin, zar zor ilaç içtin...  Sonra konuştun, konuştuk.  Saat 5 oldu tabi ben sivrilerin peşindeyim.. Saat 6 oldu ateşin düştü uyudun 11'e kadar..  "

Anne sana menemen yaptı yedin, süt içtin şükür mevlaya iyisin şimdi.. Öğle uykusuna yatıyorsun...

Balböceği

3 eylül, pazartesi

Kuzum kaç gündür sana yazmıyorum farkındayım, ama kaç gündür uyumuyorsun gece hep belli saatlerde kalkıyorsun.... 4-5 saat yatmıyorsun, ayağımda sallaya sallaya sızmış oluyorum.. Gece 4 gibi kalkıp 6-7 gibi uyuyon.. Halim hal değil bittim.. Ateşin de yok..
Süt içiyordun, bugün ağzını sürmedin... Sabah dondurma diye ağladın.  Evde yoktu yengenden aldım.. Az çorba içtin gezmeye gittik.       Orda burnumdan getirdin gideceğine pişman ettin, ağladın ağladın hiç susmadın, sonra bir ara sustum oturdun tv baktın... Sonra sil baştan, kadın yemek yapmıştı üstümü batirdin sonra kanepeye döktün.. En son baba geldi de eve geldik hemen uyudun... Ve inşallah sabaha kadar yatarsın... Bol bol okudum sana ve kendime yazarken bile sinirleniyirum.... Uyu sabaha kadar
uyu kalkma.... SAKIN !!!!!!!

Balböceği

4 Eylül, salı

Abowww anasının kuzusu dün sözümü dinledin gece hiç uyanmadın  :nazar: :nazar: :nazar: ohhh ,is gibi uyku çektim sabah bomba gibi uyandım...  :hieyt: bugün 2 dondurma bir kase çorba ictin, aksam 3-5 kasık pilav ve tavuk yedin... Bunada şükür   :amin:  gece kalın yorgan örttüm acaba üşüyüpte mı uyanıyordum...  :y25: :y25:

Askım bügünde uyu  :amin: :amin: gece okuduğum dualar kabul oldu   :amin: şimdi yine okuyacağım  :love3: :love9:

İyi geceler, uyku meleğim  :love7: :love9: :love9:

fıstık

sıkı giydir edoşum açınsa bile çok üşümez  :icon_thumright:

iyigeceler paşaaaa mışıl mışıl uyu  :sleepy1: :nazar:

Balböceği

Çok şükür rahat yattı teyzesi  :nazar: :flowers:

Ama saat sekizde uykuda ağlamaya başladı  :dontknow:

Balböceği

5 Eylül, Çarşamba

Kaymağım balım, nane limonum  :k06:

Gece güzel uyudun  :muzz: ohhh annede mis gibi uyku çekti  :hello2: ama sabah sekizde uykuda ağlamaya başladın  :dontknow: dün oyuncak köpekten korktun sanırım ondan.. Gece yine anne bol bol okudu  :amin:  çok ise yarıyor..Rabbim seni her daim korusun kollasın  :amin:  sabah azıcık Menemen yedin soğuk çay ictin... Marul yedin... Pepe ve arı kovanı'na baktın  :k06: arı kovanı süper bende çok seviyorum  :ehi: :ehi:

Sonra ben bazayı kaldırdım ama sen hiç durmadım orayı yapmam lazımdı sende habire sınır ettin beni  :cildir: :cildir: kuduruk seni  :cildir: ağladın ağladın... Galiba dişler geliyor  :cildir: neyse dondurma istedin verdim... Maşallah sırtından kıçına kadar dondurma oldu  :ehi: :ehi: banyoya tıktım güzelde yıkadım, ohhhh misler gibi oldun ve uyudun şükür  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

Ha Sabah'ta babane ile eczaneye gitmistin  :k06: :k06: yat şimdi ben bu günlerde iyi değilim malum günden mı ne çok sinirliyim.... Sana çok kızıyorum, kızınca zoruma gidiyor,  :sad1: seni çok seviyorum...

:love9: :love9: :love9:

๑ஐtek tabancaஐ๑

ahhhh bu çocuklar hiç sıkıntıları bitmiyor yok diş çıkarması yok kulak ağrısı yürümesi düşmesi uykusuzluğu derken insanın ömründen ömür gidiyor benimkide kaç gündür huzursuzdu kulak ağrısıymış çok şükür biraz kendine gelir gibi oldu uykusuzluk insanı çok asabileşştiriyor bende bittim seni çok iyi anlıyorum eda
neyse hakan düzeliyo galiba biraz dişi zorlamıştır kuzuyu kıyamam ona Allah onlara uzun ömür bizede bol sabır versin inş.  :amin: