Ömür bahçesindeki çiçeğim..!

Başlatan Balböceği, 09 Mayıs , 2010, 15:52:54

« önceki - sonraki »

Balböceği

bal küpüm banyoyu hazırladım özellikle buhar yaptım

Sen uyuyordun kaldırdım uyku sersemi Banyoya götürdüm kuvetin tahtasına oturttum

Ağzında meme ağladın :( ama napiyim her şey senin icin iyice buhar banyosu yaptın sonra bı güzzel

Yıkadım. Sonrada yağladım. Bunları yazarken sen ayagimdasin elimde iPod tepemde sivrisinek tam geldiiiiiii

Derken alnıma yakıştırdım  :ehi: olan bana oldu kaçtı soyha  :cildir:  

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

Allahım acil şifa versin güzel gözlüme ah o dişler yokmu mahvediyor kuzularımızı

Balböceği

Sağol teyzesi  :opucuk: sorma gitsin :(   

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

cok gecmis olsun hakanima..bende banyo yaptirdim dr arada buhar yap dedi kiyamamm zeytinime rabbim sifa versin

Balböceği

teşekkür ederiz siboş teyzesi  :love9:

Akşam buhar banyosu iyi geldi bide serum sıktım burnuna gece 3 4 kez kalktı ama iyiydi şükür :) 

melek100lü

:love9: :love9: GEÇMİŞ OLSUN CANIM İNŞALLAH BUHAR :love9: :love9: BANYOSU İYİ GELİR  :opucuk: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

Balböceği

çok teşekkür ederiz teyzesi  :opucuk: iyiz bakalım şimdilik  :nazar:   

melek100lü

:nazar: :nazar: :nazar: ÇOK SEVİNDİM ONLARA BİŞEY OLMASIN GÜL GİBİ SOLU VERİYORLAR YAVRUCAKLAR  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

Balböceği

maalesef :( Allah'tan sadece grip var öksürük ateş olsa daha beter olurduk  :icon_pale:

Rabbim herkesin çocuğunu korusun  :amin: dermansiz dert vermesin mevlam.  :amin:   

melek100lü

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

edam gecmiş olsun paşam nasıl oldu  :honk:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

Balböceği

iyiydi parka falan gittik geldik, yatırdım gece bi baktım ateşler icinde yanıyor  :icon_pale:

Hemen şurup verdim elini yüzünü yıkadım soyundurdum çok şükür azıcık düştü.. Sabah erkenden kalktı yine ateşliydi..

Yine şurup verdim şimdi atlet şort geziyor. Durumunuz iyi.. İnşallah son olur.  :amin:

Çok Sağol teyzesi  :opucuk: :opucuk:  

nazo-58

Geçmiş olsun canım..RABBİM şifa versin paşama..İnş en kısa sürede iyileşir :amin: :amin: :amin:

Balböceği

Balböceği

26 Mayıs, Cumartesi

Canım oğlum;

Dün koşarken masaya çarptın Elmacik kemiğin açıldı kanamanı durdum

Bandajladim sanki musluktan su damlıyordu :( çok şükür kanaman durdu

Açılan yer fazla değil anneyin kafası kaç kere kırıldığından iyi biliyor bunları..

Şimdi yaran toplandı ama gözün şiş ve morardı inşallah tamamen geçecek iz falan kalmiyacak.  :amin:

Yine çok şükür gözüne bisey olmadı  :amin: sağolsun teyzelerin beni teseilli etti iz kalmaz diye  :love7:

Hangi anne ister bebeğinin yüzünde yara izi olmasını  :y25: ben kendimden biliyorum kaşımın üstünde yara izi var..

Küçükken kaydiraktan düştüm Kaşım ve çenem açılmıştı şimdi çok çok dikkatli bakınca belliler  :( kuzum sana nazar değiyor . :(

Babannen ben okuyoruz ama olacağın önüne geçilmiyor maalesef :(

Seni çok seviyorum kuzum, Rabbim Her türlü kazadan korsun seni  :amin: