29 Nisan , 2024, 02:42:21

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

vuslat ne zaman

Başlatan zehraab, 07 Mayıs , 2010, 10:56:57

« önceki - sonraki »

zehraab

Arkadaşlar merhaba, 27.04.2010 tarihinde 13 haftalık gebeliğimi ultrason sonucuna göre anomalili olması nedeniyle sonlandırmak zorunda kaldım.Bu benim ikinci gebeliğimdi.İlk bebeğimi normal zamanında ve normal doğum sonrası 5 saat yaşadıktan sonra kaybetmiştim.Burdada daha geri sayfalarda paylaşmıştım hikayemi.Tabiki onun acısı tarif edilemez, tekrar hamile kaldığımı öğrendiğim zaman artık herşeyin değişeceğini ve mutlu sona ulaşacağımı zannetmiştim.Fakat maalesef bu gebeliğimi sonlandırmak zorunda kaldım.Neden diye düşünmeden edemiyorum, neden sağlıklı değildi bebeğim????????????? İnancım azaldı, o kadar dua etmiştim bana sağlıklı bir bebek ver diye allaha ama olmadı.
ACABA VUSLAT NE ZAMAN??????????????????????????????
hüzün olgunlaştırır............. kaybetmek sabrı öğretir...................

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

07 Mayıs , 2010, 12:19:09 #1 Son düzenlenme: 07 Mayıs , 2010, 12:25:41 **gültanesii**
canım yaşadıkların gerçekten çok üzücü ama herşeyde bi hayır vardır
şair ne güzel demiş
hak şerleri hayr eyler
zannetmeki gayreyler
mevla görelim neyler
neylerse güzel eyler
inşallah senin içinde bundan sonrası güzel olacak bitanem

DER!N

Rabbim sabırlar versin  :amin:

Bu duruma yazmak bile çok güç, yaşayan bilir tabii Mevlam metanet versin yolundan ayırmasın.  :amin:

Hikmetinden sual olunmaz hayırlı zamanda hayırlısıyla sağlıklı nesiller versin Mevlam.

:amin: :amin: :amin:

zehraab

teşekkürler arkadaşlar paylaşımınız için.bakalım 1 kez daha deneyeceğim inşallah bu sefer tutar, allah kuzucuklarınız si,ze bağışlasın

Demet_dk

Allah sabır versin canım ne denirki başka
inşallah bi daha sorun yaşamzsın sağlıklı bi bebişin olur  :amin:

ertl

çok üzüldüm canım allah sabır versin

inş en kısa zamanda bebişini kcağına almak nasip olur

zehraab

inşallah bir daha sorun yaşamam, anne olmayı o kadar çok istiyorum ki, ama sağlıklı bir bebeğe sahip olacaksam eğer allah bana tekrar bu duyguyu yaşatsın ve hamile kalabileyim eğer sağlıksız bir bebeğim olacaksa da hiç olmasın daha iyi hem bebeğim için hemde benim için

nisan rüzgar

canım inş ..allahım dualarını duyucaktr ..hiç üzme sen kendini ..hayırlı zamanda hayırlı saglıklı evladın olur inş :opucuk:

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

allah sabır versin canım  :amin: :amin:
inş saglıklı sıhatle alırsın yavrunu kucagına  :amin:
rabbim kimseye böle acılar göstermesinn  :amin:
ALLAH IM BANA VERMİŞ OLDUGUN EMANETlerini BANA BAGISLA YA RABBİM

zehraab

ve inşallah bu forumda benim en son kaybım olur, bir dahaki sefere hamilelik ve doğum sayfalarına yazarım inşallah:amin:

Balböceği

Cnm cok uzuldum ama elden ne gelir

dua etmekten baska bi caremizmi var verende rabbim alandaaa hic uzulme rabbimden gelene amenna basimiz ustunde yerimiz varrr rabbim bidaha yasatmasinn  :amin: :amin:

zehraab

dün anneler günüydü ve benim yüreğim paramparça gözümde tutmaya çalıştığım gözyaşlarım vardı.

SABIRTAŞI

ALLAH SABRINI VERSİN CANIM... ANLIYORUM SENİ....AMA ŞUNU UNUTMAKİ KAYBETTİĞİN BEBEĞİN SENİN İÇİN ŞEFAAT EDECEK ÖBÜR DÜNYADA....O SENİ ORADA BEKLİYOR OLACAK....SEN Bİ ANNE OLDUN VE HERZAMAN ANNESİN....ÇÜNKÜ SENİ BEKLEYEN EVLADIN VAR.....ÜZÜLME ALLAH SEVDİĞİ KULLARINA EVLATLA ACI VERİRMİŞ DENEMEK İÇİN....SABREDECEKLERMİ ETMEYECEKLERMİ.....SEN SABREDENLERDEN OL EMİ....SABRINI EKSİK ETMESİN MEVLAM....VE İSYAN ETME AMA TUTMA GÖZ YAŞINI BIRAK AKSIN RUHUMUZU TEMİZLER GÖZYAŞLARI.........

--elif--

Eyüp dermansız kaldı İMDAT demedi..

Yusuf karanlıga düştü EYVAH demedi..

İbrahim ateşe düştü YandIM demedi..

Hamza kanının yudumlanmasına FERYAT etmedi

..Bilal kayanın altında kaldı EZİLDİM demedi..
UNUTMA

sıkıntı,dert,tasa ALLAHA SEVGİLİ OLandAN BAŞKASINA İNMEDİ.

aslında edanın imzası çok şey anlatıyor
RABBİM sabır versin en kısa zamanda hayırlısıyla bir bebek nasip etsin  :amin:

neslihan

AMİN İNŞALLAH BU SIKINTILARIN GERİDE KALIR.HER ŞERDE BİR HAYIR VARMIŞ.DEMEKKİ SENİN VE BEBEĞİN İÇİN HAYIRLI ZAMAN BU DEĞİLDİ.2 GEBELİĞİNDE DE SORUN VARSA İYİCE BİR NEDENLERİ ARAŞTIRDINIZ MI PEKİ?BELKİ HAMİLELİĞİNDE DIŞARIDAN MÜDAHALE GEREKİYOR.