Ellerimizle Ordugumuz orgu modelleri...

Başlatan -Butterfly-, 21 Mart , 2008, 17:57:33

« önceki - sonraki »

Tebessüm :)

busem :-* sayfamız hayırlı olsun, beni de gaza getirdiniz ben de ören bayan olacağım artık ;D :D

hepinize sevgiler, saygılar, öpücüklerrrr :love9:

-Butterfly-

Canim benim  dur daha ne modeller eklicez bu sayfaya, benim simli kokos seylerimi eklim  cektim ama aksam eklerim heralde.. Ogluma hediye gelen seyleride cektimm.Onlarida aksam eklicemm..

Ayrica senide ORENBAYAN yaptiysak ne mutlu bize hayatimm  :-* :love9:

Hosgeldin oren bayan klupune  :hieyt: :hieyt:

sevda

Ayy ne güzell bende arhana yapılan hediyeler vardı eğer başka bebeklere verdiklerimden evde kalan varsa onların resmini çeküp koyarımm... ;)

Bu arada ören bayan olayı çok hoşduu... ;) :aferin:

-Butterfly-

sevdam cektim bakalim, biliyosun benim eklemem kabus gibi olyor  :cildir: Onun icin  aksam ilgilenirim.Simdi gerci ayberkte uyuyor ama o gece uykusuna yattiginda daha  kolay olur benim icin  :k06: :k06:

bu şal çok hoşuma gitti, sanırım örebilirim :occasion14:

[eklenti yönetici tarafından silindi]

nisan

GÜZELİM SAYFAN HAYIRLI UĞURLU OLSUN  :flowers: NE İYİ YAPMIŞSIN SAYFA AÇMAKLA HEPSİ ÇOK GÜZEL ÖZELLİKLE BANTLAR ÇOK HOŞUMA GİTTİ RENK RENK BENDE YAPABİLİRİM  :) ÇOK ŞEY BİLMEM AMA ONLAR KOLAY GİBİ  ;) PEMBE ATKIYIDA ÇOK BEĞENDİM HEM GÜZEL HEM KOLAY BEYAZLA ÖRNEĞİ AYNI SANIRIM ATKI ÖRMEYİ ÇOK SEVERİM O YÜZDEN BENİM İÇİN İYİ BİR FİKİR OLDU  :occasion5: ELLERİNE SAĞLIK CANIM  :-* 

-Butterfly-

Aysegul'um Canim,harika bir secim valla bayildim ornege, kolayda bir model  ormeye basla bakalimm  :laughing7:  Aslinda bende bir model vardi, burada bir arkadasima ormustum ona gidersem senin icin o modelin resmini cekerim. Webten bulmustum gerci ,sari papatya gibi duruyordu harika bir model,hemde cok basitti. Insallah unutmam  ;) Bu arada hani sana ormus oldugum bolero yelekten bahsetmistim ya, yazliklarla kaldirmisim galiba. Bir iki  seyin icine baktim ama bulamadim,herseyi indirmeyide goze alamadim. Fakat bulur bulmaz eklicem canimm  :icon_thumright:

-Butterfly-

Alıntı yapılan: nisan - 22 Mart , 2008, 04:15:38
GÜZELİM SAYFAN HAYIRLI UĞURLU OLSUN  :flowers: NE İYİ YAPMIŞSIN SAYFA AÇMAKLA HEPSİ ÇOK GÜZEL ÖZELLİKLE BANTLAR ÇOK HOŞUMA GİTTİ RENK RENK BENDE YAPABİLİRİM  :) ÇOK ŞEY BİLMEM AMA ONLAR KOLAY GİBİ  ;) PEMBE ATKIYIDA ÇOK BEĞENDİM HEM GÜZEL HEM KOLAY BEYAZLA ÖRNEĞİ AYNI SANIRIM ATKI ÖRMEYİ ÇOK SEVERİM O YÜZDEN BENİM İÇİN İYİ BİR FİKİR OLDU  :occasion5: ELLERİNE SAĞLIK CANIM  :-* 

Nisan'cimm hosgeldinnn guzelimm   :D

Hayatim burasi hepimizin sayfasi benim degil ,onun icin hepimize hayirli olsun guzelimmmm  Canim evet o bantlar  gercekten cok basit, hemde zevkli oluyor.Kiyafet ozurlugune gore secim yapa biliyorsun. Ben aslinda daha cok dag hayalleriyle ormustum o bantlari. Ama tabi gecen sene ve busene yalan oldu benim dag ve snowboard dusuncelerim. Insallah onumuzdekil yillarda oglumda buyudugunde hepimiz birlikte kayariz bende ozaman  cesit cesit takarimm. Kulaklarimda usemezzzzzz  :muzz:

-Butterfly-

22 Mart , 2008, 05:17:38 #24 Son düzenlenme: 22 Mart , 2008, 05:25:36 Buse & Ayberk
Annecigimin yolladigi tuylu simlerle ve en onemlisi ellerimle ordugum  kokos atkilarim  :k06:

Duz orgudur :D

-Butterfly-

Bunlarda ogluma gelen hediye orgu modelleri  ;)

-Butterfly-

-Butterfly-

-Butterfly-

duru boncuk

busem sayfamız hayırlı olsun canım ama benim için kötü oldu bu kadar beceriksiz biri olarak eline şiş tığ almamış biri olarak sadece bakıp iç geçirebiliyorum yaaaaa :honk: :honk:
aşkım şu kokoş atkılarınada bayıldım ne kadar hoş görünüyolar öyle yaaa bayıldım valla ;) ;)
Alıntı yapılan: Tebessüm :) - 22 Mart , 2008, 02:06:19
sevda hocam, buse hocam hörmetler :-* :laughing7:

ören bayanım sanada hörmetlerrr :ehi: :ehi: :ehi: :k06: :k06: :k06: :k06: