Ellerimizle Ordugumuz orgu modelleri...

Başlatan -Butterfly-, 21 Mart , 2008, 17:57:33

« önceki - sonraki »

ARMAĞAN

ŞİŞ TINGIRDATMAK HA. BAYILDIM BU TABİRE  :toothy10: :toothy10:

nisan

sevdacığım

canım ne güzel şeyler örmüşsün sen böyle gerçekten çok güzel olmuşlar ellerine sağlık valla bu ne maharet böyle maşaallah  :nazar:  :nazar:  bende zamanında bi sürü sakallı ip almıştım sabunluk örerim diye bi tane ördüm ama hoşuma gitmedi sabunlayınca çok yumuşak oluyor  :-\  bende yazık ne olacak şimdi bunlar demiştim kaldırmıştım şimdi bunları senin örnekle değerlendirebilirim hiç aklıma böyle bişi yapmak gelmedi  :k06: tabi yapabilirsem ben bu konuda pek iyi değilimdir bakalım yapabilecek miyim deneyeceğim  :dontknow: canım başarılarının devamını dilerim... :D seni çok  :opucuk:  :flowers:

sevda

Nisancım vee armağancımmm pelincimm çok teşekkürlerr beğenmenize çok sevindimm valla şişleri tıngırdarttıkkk vee bu oldu... ;) :opucuk: :opucuk: :opucuk:

Tebessüm :)

Sevda hocam ha gayret, yakında Derya Baykala göndercez seni :k06: :nazar:

sevda

Ama ben hep aynı şeyler yapıyorum yaa farklı ne yapabilirimin peşine düşcemm şimdiii... ;D ;D

Sağol hayatım acaba bu modelimi göndersemmiki maillen onun internet adresinee ne dersin... ;)

bengü

cok güzel anlatmsiin sahidende canim sagol bizi bilgilendirdigin icin bende düsünüyodum nasil olcekki o gül diye.
mutlu olmak icin gülmeyi bekleme

-Butterfly-

SEvdamm cok sagol bir tanemmmm , cok aciklayici olmus ama onu bilare msn den sorarim  :love7: Ellerine saglik melegimmmmm , cok ama cok tesekkurler beni aydinlatmak icin ugrastigin icin   :love9: :opucuk:

duru boncuk

sevdamm bende gerçekten ayşegülüme katılıyorum ve sana hörmetlerimi sunuyorum daha başka ne denirki zaten çok beğendim ben yaa renk uyumuda süper olmuş eline sağlık canım  :opucuk: :opucuk: :opucuk:

sevda

Sağol özgülcümm...teşekkür ederimm.. ;)

Busem açıklayıcı olduğuna sevindim hayatım... ;)

Tebessüm :)

Kızlar beğendiğim çanta modelini buldum nihayetinde, resmini eklerim birazdan.Fakat bu çantayı örmek için hangi traz ip almam gerekir? Bu çantanın ebatları benim için küçük, daha büyük yapacağımdır ve renkleri de farklı olacak tabi..

[eklenti yönetici tarafından silindi]

-Butterfly-

Buyrun hanimlarrrrr  , yeni modellerrrr  :k06: :k06:

-Butterfly-

:k06:

-Butterfly-

Bikiniye parami veriyosunuzzzz  :tongue3: Cik cikkkk  orun hanimlar orunnnnnn  :laughing7:

-Butterfly-

:sunny: :sunny: :sunny: :sunny:

-Butterfly-

:sunny: