29 Nisan , 2024, 05:20:38

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Ellerimizle Ordugumuz orgu modelleri...

Başlatan -Butterfly-, 21 Mart , 2008, 17:57:33

« önceki - sonraki »

-Butterfly-

Arkadaslar orgu modellerimizi buradan ,sergileyelim.Ornek arayan arkadaslarada kolaylik olsun....

-Butterfly-

BUNLARDA BENIM ORDUGUM ATKI MODELLERIII.... :occasion5:

BUNUN SAPKASINI KULLANMISIM VE KIRLIYE KOYMUSUM O YUZDEN RESMINI CEKMEDIM...

-Butterfly-

BUNLARDA RENKLI BANTLARIM,ASLINDA BIR KAC TANE DAHA VARDI AMA KIRLETMISIM  :D

BU EN COK SEVDIGIM VE OLDUKCA UGRASTIGIM ATKISINI MODEL OLARAK ALDIM AMA,SAPKA TAMAMIYLA

BENIM YARATICILIGIMLA ORTAYA CIKMISTIR.. :muzz:

-Butterfly-

Poponlu atki ve kep tarzi sapkammm  :muzz:

Ilk goz agirim,ilk ordugum atki ve bere :hello2:

Bunuda sisle ordum  :occasion14:

sevda

Aşkım bende artık yaptığım modelleri buraya eklerim hem diğer örgü seven arkadaşlarımızda burdan bakabilirr... ;)

-Butterfly-

sevda

Ben şimdi bir kazak yapıyorum basit ama değişikliklerr yapmaya çalışıyorumm üstünde hediye yaptım bakalım nasıl olucak şimdi yakasındayım bukadar hızlı değilim bu geçen seneden kalan bir kazaktı yakası kalmıştı sadece şimdi onu yapmaya çalışıyorum fıstıkım bitince eklerimmm... ;) :opucuk:

-Butterfly-

Canim benim eminim cok guzel oluyordur. Bitmemisinide ekle melegim  :k06: onuda gorelim  :hello2:

bengü

valla bende cok merak sardim simdi bu örgü isine gecen sene kizima kazak örmüstüm giymediklerinin arasina kaldirmistim onu bulursam bende eklerim ama su klozet takimin hala aklimda bugün kaynanama anlattim oda merak etti tr ye gelince ip alip örcez.
mutlu olmak icin gülmeyi bekleme

sevda

Bengücüm inanki insan kendine ortak arıyorr elişi yapmak için ben sayenizde ortaklarımı buldum ve bu gazla daha nelerr nelerr yaparızz hep beraberr... ;)

Bu arada bende gelen herkese gösteriyorum beğenmeyen yok şimdiye kadar... ;D

bengü

ben bayildim zaten kaynanama anlattim hemen cok güzel bize gelince gösteririm sana falan oda heveslendi simdi.ama burda öyle ip varmi bilmiyorum olsada cok pahali tr de ucuz oraya gelince alicam bi dünya ip. ;D

desree (Özlem)

Buse çok güzelmiş örüdklerin örgü stres attırıyor ama bende beceremeyenlerdenim
Sevda senin de klozet takımın çok güzeldi

Allahım;değiştirebileceklerim için güç,değiştiremeyeceklerim için sabır, her ikisi arasındaki farkı anlamam için akıl ver

sevda

Canım al tabi bak bu mevsimde indirimde de oluyor ben mesela antalyadan alıcam bazı iplerri çünkü indirim varmış şimdi ordan alma derim nede olsa geliceksin buraya burdan al güzelim... ;)

bengü

o yüzden bekliyorum zaten az kaldi nasilsa hem ordayken örerim orda örgü ören cok var hemde canta felan örüyolar hem model alir gelince sizede gösteririm belki begenir örersiniz ;)

sevda

Yaa bak örgü çanta modelleri var çok hoş bende eklerim burdan yapabilirlerse onlarıda gösteririsein hem değişik fikir elde etmiş olurlar... ;)