bebeğini tek başına yıkayan var mı?

Başlatan ) SaMiRa (, 05 Mayıs , 2010, 13:02:52

« önceki - sonraki »

) SaMiRa (

ben eşimle yada annemle yıkadım bu zamana kadar ama artık tek başıma yıkamam lazım eşim geç geliyo çünkü kimsede yok varmı bebeğini yalnızz yıkayanlar

< ESLAL >

ben uzun zamandır yanlız yıkıyorum canım ilk yıkadığımda panik yaptım biraz ama alıştım artık ızımda çokk seviyor suyu hiçç çıkmak istemiyor giyinirken çok ağlıyoruz  :D

βαlκιz

:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

Balböceği

cnm ben genelde hep kardesimi tek basima yikadigimdan belki annem suyunu dokmustur
simdi nasil anlatiyimkiiii ama hic korkmaa  :k06:

βαlκιz

gerçi bende çocuklar 8 aylık olana kadar eşimle yıkadık  :ehi: :ehi:
aslında şimdi diyorum tek yıkardım ne varki
fileye yatır sabunla suyu dök bide ters çevir yine sabunla su dök en son başını yıka olur yıkanır diyorum ama bende yıkamadım tek  :ehi: :ehi:
8 aydan sonra yıkadım
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

< ESLAL >

aynen öyle gülşah bende yatırıyorum fileye rahat oluyor ve aynenn dediğin gibi yapıyorum  :ehi: :ehi:

Balböceği

valla bacim ne filesi ne bisey ben napardim iyice dinle elim buyukya bizim kiz kucuktu
banyoya bende girerdim kucagima veya avucuma alirdim once vucudunu yavas yavas du dokerdim
onu guzelce sabunlardim vucudunu sonra basini yikardim suyunu dokerdimmm aman ya cocuk yikamasi gibi olsun herseyy

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: вαℓвσ¢єgιм   [кαтяє] - 05 Mayıs , 2010, 13:22:29
valla bacim ne filesi ne bisey ben napardim iyice dinle elim buyukya bizim kiz kucuktu
banyoya bende girerdim kucagima veya avucuma alirdim once vucudunu yavas yavas du dokerdim
onu guzelce sabunlardim vucudunu sonra basini yikardim suyunu dokerdimmm aman ya cocuk yikamasi gibi olsun herseyy
edoş maşalllah sen bunlarıda bılıyordun demek afferın  :aferin:

βαlκιz

eda maşallah tamam sen yapmışın  :ehi:
ama herkez yıkayamıyo işte korkuyo tedirgin oluyo
ben ilk zamanlar eşimle kavga ederdim o derdi su normal hadi yıkayalım
ben derdim sıcak çocugu yakacanmı  :toothy10: :toothy10:
biz tartışırken su sogurdu  :ehi: :ehi:
ben yıkardım eşim su dökerdi
bide ilk zamanlar file almamıştım sonradan çocuk 4 aylık falan olunca aklıma geldi  :toothy10: :toothy10: :toothy10:

) SaMiRa (

ya normalde de ben yıkıyorum eşim su döküyo sadece ama tek başına olunca ne bilim tedirgin oldum bide üşütürüm falan zaman uzuyo ya iki kişi gbi olmaz tabi

melekk

ben genelde hep esimle beraber yikadim tek basina nadirdir yikadigim
oglum bir yasini doldurdu halen esimle yikiyoruz cok hareketli cunku durmuyo banyoda

Balböceği

Alıntı yapılan: parislim SİBEL - 05 Mayıs , 2010, 13:24:05
valla sibosummm kardesime hep ben baktigimdan herseyi ogrenmis durumdayimmm  :k06: :k06:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: вαℓвσ¢єgιм   [кαтяє] - 05 Mayıs , 2010, 13:26:25
Alıntı yapılan: parislim SİBEL - 05 Mayıs , 2010, 13:24:05
valla sibosummm kardesime hep ben baktigimdan herseyi ogrenmis durumdayimmm  :k06: :k06:
aaaa dogru kız kardesını unuttum kız ne guzellll ben hıç bısey bılmıyorum bebk tutmasını bıle  :ehi: :ehi:

βαlκιz

biz bide evin ortasında yıkıyoduk
küvetini falan getirip
kovaya su falan
sonra eşim dediki bizz niye burda yıkıyoruzki
banyo varken
açalım fiskiyeyi tam bebege göre ayarlayalım suyu öyle daha iyi olur dedi
:ehi: :ehi: onuda sonradan yaptık
iki kişiyle rahat oluyo tabi
ama bazen tek yıkamak gerekiyo eşin olmaz falan mecbur  :-\

tweety0555

valllahı dogdugunda sadece 4 yada 5 kere fılede yıkadım sonra hep bacaklarımın arasına alıp banyoda yıkandım...bende soyunup bacaklarımın arasına alıp hertarafını abunluyorum sonrada basını yıkıyorum duruluyorum sonra bende kendı ustume du dokuyorum onu gıydırıyorum...yatagında muzık acıp ben dusa gırıyorum...vallahı hıc kımseyı beklemıyorum tırnagın varsa basını kası hem ıkı kısı ıle bı ton dokuntu oluyordu...asla dusurmezsın kaydırmazsın merak etme...hem sarılıp yıkadıgın ıcın aglamıyorda..