Kuzucuk erkek =)) sayfa 24'den dvm

Başlatan Balböceği, 04 Mayıs , 2010, 17:50:26

« önceki - sonraki »

Balböceği

04 Mayıs , 2010, 17:50:26 Son düzenlenme: 25 Ağustos , 2010, 18:23:40 ☆BaLboceqi☆
Kizlar martta bildiginiz gibi dusuk yaptim kurtaj oldum
kurtajdan sonra ilk adettimde icime bi sevinc gelmisti
cok sukur sevincim yerine geldi hamileyimmm  rabbim herkese nasip etsin insallah saglikli bi hamileligim olur  :amin:

:muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

Balböceği

Rabbim 1 ay sonra yine bana bi bebek gonderdiii  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

insallah digeri gibi olmazzz  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

cok mutluyum rabbim herkese nasip etsinnn  :amin: :amin:

°o.O євяυ O.o°

cnmmmm ben sana demiştimm oley yaaa çook mutlu oldum cnm bnm rabbim hayrlısıyla tamamına erdrsin :amin: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :flowers:

:love9:  :love9:   :love9:  :love9:

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

:amin: :amin: :amin:sevındım böçeq hadı hayırlı olsun allah kucagına almayı nasıp etsın canım darısı basımıza :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
                                »-(¯`v´¯)-»вєηιм кєη∂ι мιηιк уσℓυ υzυη мιѕαƒιяℓєяιм...уαşαмαк ιçιη єη gєçєяℓι ѕєвєρℓєяιм ∂ιℓєяιм яαввιм єη ğüzєℓ уαzıℓαяı уαzмıѕ σℓѕυη ѕιzє..»-(¯`v´¯)-»

Balböceği

ebusum beklemiyordum cnm testi aldim rabbim dedim istediysen vermissindir dedim bismillah cektimm

ay inanmiyom koyu kopkoyu bi cizgi ciktiii  :hello2: :hello2:

Balböceği

Alıntı yapılan: ★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★ - 04 Mayıs , 2010, 17:53:05
:amin: :amin: :amin:sevındım böçeq hadı hayırlı olsun allah kucagına almayı nasıp etsın canım darısı basımıza :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
saol selcanim saol allah razi olsunnn inanin esimi erik almaya godnerdim sevincimi buraya yaziyim diyeee

:muzz: :muzz: :muzz: rabbim olmayanlarda verisn insallah  :amin: :amin:

βαlκιz

eeeeeveeeeeeeeet biz bunu bekliyordukkk
sana dedik dime hamilesin miden bulanıyoo allahhhh canım benim çoooook sevindim
sağ salim kucagına almak nasip olsun allah nazardan korusun çok sevindim bitanemmm  :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :muzz: :muzz: :muzz: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

°o.O євяυ O.o°

ayyyy cnm ne güzel bişe ama dmi o testi öle görmek çok şkrr yaa ohhh :amin: :nazar:

:love9:  :love9:   :love9:  :love9:

Balböceği

Alıntı yapılan: BaLkIzZz - 04 Mayıs , 2010, 17:55:59
eeeeeveeeeeeeeet biz bunu bekliyordukkk
sana dedik dime hamilesin miden bulanıyoo allahhhh canım benim çoooook sevindim
sağ salim kucagına almak nasip olsun allah nazardan korusun çok sevindim bitanemmm  :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :muzz: :muzz: :muzz: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16:

ay saol gulum saollll yaa inanmiyommmm saka gibi geliyor bana yanaklarim al al olduuuu
evt dediniz dediniz ama ne bilimmm  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

ponçik

Alıntı yapılan: вαℓвσ¢єgιм   [кαтяє] - 04 Mayıs , 2010, 17:50:26
Simdi test yaptimm  ve diger testimden koyu pozitif ciktiii
ay beklemiyordum kalbim ellerim su anda bi hosum

:muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

Allaaaaaaahhhhh  :muzz:  :muzz:  :muzz:  :muzz:  :muzz:
ooooh yandaaaaan yaaaaandan   :hello2:  :hello2:  :hello2:  :hello2:  :hello2:
nasılda canım oynamak istiyordu  :hieyt:  :hieyt:  :hieyt:  :hieyt:   :hieyt:  :hieyt:
Balböceğim hadi gözün aydın , Allah tamamına erdirsin
inşallah sağlıklı bir hamişlik dönemi geçirirsin veeee sağlıkla bebeğini kucağına alırsın  :hello2:  :hello2:

βαlκιz

:nazar: :nazar: :nazar: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: eda hamile hamile oleeeyyyyyy oleeeyyyyyyyyyy  :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

Balböceği

Alıntı yapılan: hüseb(ebuş) - 04 Mayıs , 2010, 17:56:43
ayyyy cnm ne güzel bişe ama dmi o testi öle görmek çok şkrr yaa ohhh :amin: :nazar:
ya bacim sorma ben alismisim tek cizgi gormeye oteki gebeligimde yaptigim sizgi 10 gun sonra yapmistim cok silikti bugun 4. gunum ama kop koyuuuu  inanmiyom hala  :amin:

{safişim}

canım benim canımsın sen ya seni görmedim hiç ama seni o kadr çok seviyorum ki o kadar çok sevidimki allahım tamamına erdirsin inş balböceğim benim çok mutlu oldum ya senin adına ayyyyyy  :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hello2: :hello2: :hello2: :muzz: :muzz: :muzz: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:

Balböceği

Alıntı yapılan: {safişim} - 04 Mayıs , 2010, 18:00:52
canım benim canımsın sen ya seni görmedim hiç ama seni o kadr çok seviyorum ki o kadar çok sevidimki allahım tamamına erdirsin inş balböceğim benim çok mutlu oldum ya senin adına ayyyyyy  :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hello2: :hello2: :hello2: :muzz: :muzz: :muzz: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:
ay saol safisimmm allah razi olsun inan burdakileri hep benim ablam bacim kardesim gibi goruyommm

onlarsiz gun bile gecmiyor cok saol allah razi olsunnn  :opucuk: :opucuk:

Balböceği

Ben cikiyom kizlar esim gelmek uzere yemegimde ocakta aksama gorusurzz  :hieyt: :hieyt: