28 Nisan , 2024, 23:44:42

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

bebeğim pişik olduu :(

Başlatan ) SaMiRa (, 03 Mayıs , 2010, 17:51:26

« önceki - sonraki »

) SaMiRa (

kızlar yaa fudayl pişik oldu hemde acaip poposunun arası (beline doğru olan yer) testislerinin arası ve altı ya siliyorum kuruluyorum zeytinyağı siriyorum yinede aynı derileri soyuluo yavrum canı acıyo mu acaba  ??? ???  daha ne yapmam gerekiyo başına gelen varmı lütfen yardımcı olun  :(

çağınım

geçmiş olsun canım kıyamam dahada minicik ıslak mendil kullanma ılık suyla pamukla sil zeytinyağı sür bide travazol krem var çok faydası oluyo ben oğluma kullandım ondan onu deneyebilirsin  :icon_thumright:

) SaMiRa (

travazolu biliyorum ben kullanmıştım bi sakınası yokmu ya bebek için ayrı yok sanırım

teşekkürler canım inşallah geçer yaa bezden mi acaba  ??? ??? ???

çağınım

hiç bi sakıncası yok çok faydası oluyo inş.. geçer

bezdende olabilir ne kullanıyosun bide bez değiştirdinmi oda yapar çünkü

< ESLAL >

kızlar benim bildiğim travazol mantar ve iltihaplı enfeksiyonlarda kullanılıyor bebek için çok uygun olduğunu sanmıyorum bunun yerine hametan pomad filan kullan canım

AککORTįє

) SaMiRa (

prima kullanıyorum 1 aydn fazla oldu sanırım :icon_scratch: anlamıyorum ki neden oluyo  ??? ??? ??? ben bezi değiştireyim o zaman yaa

мiŁenα.

travazol çok iyi geliyor canım...hemşire demişti olursa sür diye :icon_thumright:

bezini değiştir dene canım inş geçer hemencicik :-\

:love9: :love7: :love9:

) SaMiRa (

inşallah canım yaa yarn gidip alayım bari

мiŁenα.

benim oğlumda bir kez oldu pişik antibiyotik kullanmaktan kulalndım geçti travazol iyi geliyor :icon_thumright:

:love9: :love7: :love9:

DİLVİN

canım bizde pişik olmadı
yalnız sağlık ocağında bı bebeğin olmuştu
onlarda sıvı yağı kızgın ateşte ısıtmışlar sonrada soğuyunca
bebeğin pişik olduğu yere sürmüşler geçmiş
bi dene isterse  :dontknow:
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

Balböceği

cnm hametan cok guzel tavsiye ederimm  :icon_thumright:

selcan zeytinyagi has zeytinyagi yakiyon oyle suruyon popoyaaa

DİLVİN

Alıntı yapılan: вαℓвσ¢єgιм   [кαтяє] - 03 Mayıs , 2010, 21:12:49
cnm hametan cok guzel tavsiye ederimm  :icon_thumright:

selcan zeytinyagi has zeytinyagi yakiyon oyle suruyon popoyaaa

evet canım  zeytınyağı   :icon_thumright:
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

ırmak184

ben huggies kullanıyordum cok memnundum ama değiştirdim prima aldım pişik yaptı bezdende olabilir..yine huggies kullanıcam..

AککORTįє

03 Mayıs , 2010, 23:07:23 #14 Son düzenlenme: 03 Mayıs , 2010, 23:12:57 __İSO 2010__
memnundunda nie değiştiriin bacım sıkıntın var herhalde kuzumun kukusunu pişik etmişin  :k06:

bende molfix kullanıyordum 3/4 kere taşırdı daha taşırmadı. ama memnun değilim yinede bi tuhaf ya cırtcırtları falan tam oturmuyor sanki lastikleride iz yapıyor :icon_scratch:

ben de hugis alacam bakalım umarım bu iyi olur.oğlum hiç pişik olmadı şimdiye kadar , umarım bu huggies de iyidir