bebegimin cinsiyetini ögrenmek icin gittik kalbinin atmadigini ögrendik...

Başlatan rosee, 30 Nisan , 2010, 19:04:07

« önceki - sonraki »

rosee

slm arkadaslar,ben henüz bir hafta önce bebegini kaybetmis acili bir anneyim,benim 7 yasinda 2002 dogumlu bir kizim var,2005te tekrar anne olmak icin hamile kaldim,cok güzel problemsiz bir 9 ay gecirdik son 3 gün kala bebek kordonu dolasmasi nedeni  ile bebegimi kaybettim ve ölü dogum yaptim,bunu atlatmam 5 yil sürdü bes yil sonra kizimin istegi üzerine tekrar anne olmaya karar verdim ve 28 aralik 2009 ta tekrar hamile kaldim,4 ayimiz bitmisti 5 aylik olmustuk,gecen hafta bebegimin cinsiyetini ögrenmek icin gittigimizde bebegimin kalbinin atmadigini ögrendik,dünyam yikildi kizim esim ve ben ikinci kez hayallerimize veda ettik,bebek büyük oldugundan normal doguma aldilar ve ardindan kürtaj oldum,tibbii saglik sorunum olmamasina ragmen nedenini anlamis degilim,suan ne yapicagimi hic bilmiyorum okadar caresizimki  cok aci cekiyorum,allahim kimseye böyle aci yasatmasin :'( :'( :'(

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

:amin: :amin: :amin:
allah sana ve aılene sabır versın canım
ne kadar zor bı durum ınsan ne dıyecegını kestıremıyor
kısmetde yokmuş demek kı
allah bıdaha yaşatmasın kızına saglıklı uzun omur versın  :amin: :amin:
sanada çok geçmiş olsun  :flowers: :flowers: :flowers:

AyNi

Allah sabır versin canım.... çok üzüldüm... rabbim böyle acı bidaha yaşatmasın  :amin:

βαlκιz

allah sabır versin
birdaha böyle birşey ne sen ne bir başkası yaşamazinşallah
allah kızına uzun ömür versin birdaha olur bebegin inşallah sorunsuz hamilelik birdakine  :amin: :amin:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

Balböceği

EMEL 26

geçmiş olsun  allah sabır versin  :amin: :amin:
inşallah bir daha yaşamazsın  :'( :'( :'(
Kızlarımla hayat çok güzel💖

zeynep0655

geçmiş olsun canım. Allah sabır versin birdaha böyle acı yaşatmasın :amin:

<<AyBüKe>>

Allah sabır versin  canım , çok zor gerçekten..   :y25:  Dayanma gücü versin Allahım..

Pınar86

arkadaşım inan cok üzüldüm Allah yardım etsin cok üzücü bir durum... Rabbim inşallah en hayırlısını verir :amin: Allah kimseye yaşatmasın :amin:
:love9:''AŞK'' :love9:
Adın ile upuzun yıllar hep senin olsun,
Ömür'üm göz nurum mutluluk seni bulsun,
Yaradan yüce Rabbim daima seninle olsun...

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

canım yazdıkların yaşadıkların gerçekten çok üzücü
ama bundan sonra herşey güzel olacak ben inanıyorum rabbim çektiğin acılarn mükafatını verecek inşallah

senatan

allah yardımcın olsun ama sakın kendini salma moralini yüksek tutmaya çalış ya dünyaya gelipte başka hastalıkları olupta gözünün önünde erise napçaktın bunada şükret verende allah alanda ama daha iyi günler seni bekleyecek inşallah hemen arkasından mutlu günlerin olcak... saygılar....

rosee

hepinize ayri ayri coooook tesekkür ederim,bu güzel dilekleriniz icin allah hepinizden razi olsun,dilegim...önce allaha sonrada sevdiklerinize emanet olun....

ponçik

Çok büyük geçmiş olsun, gerçekten ne yazsam ne desem boş biliyorum
anca acını sen anlarsın , Allah sana eşine ve kızına hem sabır hemde sağlıklı ömürler nasip etsin
kolay olmasa da alışacağına , atlatacağına inan

vaktin oldukça sitemize gel, burada çok güzel dostluklar , arkadaşlıklar var
anca paylaşarak acını hafifletebiliriz, elimizden sadece bu gelir  :opucuk:
tekrar geçmiş olsun 

yoncaa

offffffffffffffffffffff canım cok geçmiş olsun allah sabırr versinn sözün bittigi ver

rosee