Haydi Beraber Zayıflayalım

Başlatan fıstık, 26 Nisan , 2010, 22:31:57

« önceki - sonraki »

мiŁenα.

Alıntı yapılan: DİLVİN - 07 Ocak , 2013, 20:41:57
abowww 61 miiiiiiiiiiiiiiiii  :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo

hö hööö höööööö

Hee yatana kadar devam 2.de böyle oldu yemeğe daha düşkünüm :aferin:

:love9: :love7: :love9:

мiŁenα.

Alıntı yapılan: tweety0555 - 07 Ocak , 2013, 20:42:17
HAY SENIN SUPERONLINE KERE EMI :caca:HAT KOPOUP DURUYOR :cildir:

AYSEEEE SEN INCECIKSIN YAHU BIZE NISPEYT CIN MI GELDIN AYOL...SELMA DA KILO ALMA POTANSIYELI OLABILIRDE SENIN SANSIN YOK IKI COCUKLA :ehi:

Valla öyle he.2.Çocuğu düşünenen arkadaşlara sesleniyorum.İlki 4-5 yaşına gelsin yada çok sabırlıysanız 2.çocuğa kalkışın ;)

tweety0555

OFF HAT KOPUP DURUYOR :cildir: :cildir:

BENCEDE IKINCI COCUKTA KESINLIKLE VUCUT SEKLI DEGISIYOR VE KEMIK KALINLASIYOR EN AZINDAN BENDE BOYLE OLDU :k06:

DİLVİN

ama bazılarının değişmiyor :D

mısal benım kardeşimmmmm

kırkı çıktığında 60 kıloydu

nasıl bı bunye var arkadaş bendeeee

dana gibi oluyorum hamılelıkteee  :toothy10: :toothy10: :toothy10:
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

мiŁenα.

DİLVİN

***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

tulayysl

kizlat telden foruma resum yukleniyormu

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

bilmiyorum canım hızlıresim com a gir bi bak

Balböceği

Evet hizliresim den yükle ben öyle yapıyordum

*ℂ⋆ ece su ℂ⋆*

*ℂ⋆ ece su ℂ⋆*

Alıntı yapılan: Mis Kokulularım - 07 Ocak , 2013, 20:47:24

AYSEEEE SEN INCECIKSIN YAHU BIZE NISPEYT CIN MI GELDIN AYOL...SELMA DA KILO ALMA POTANSIYELI OLABILIRDE SENIN SANSIN YOK IKI COCUKLA :ehi:

Valla öyle he.2.Çocuğu düşünenen arkadaşlara sesleniyorum.İlki 4-5 yaşına gelsin yada çok sabırlıysanız 2.çocuğa kalkışın ;)

ayşe çok mu zor yaa. ben hem istiyorum, hem istemiyorum. eymen çok mu zorluyor seni, kız nasıl bu arada??

мiŁenα.

Alıntı yapılan: *ℂ⋆ ece su ℂ⋆* - 07 Ocak , 2013, 23:15:05
Alıntı yapılan: Mis Kokulularım - 07 Ocak , 2013, 20:47:24

ayşe çok mu zor yaa. ben hem istiyorum, hem istemiyorum. eymen çok mu zorluyor seni, kız nasıl bu arada??

Benim çocuklarımın arası 2 yaş,ilk başlarda zorlanmadım.Kızımdan yana hala zorlanmıyorum.Maşallah çok akıllı uslu bir kız.
Ama oğlum kıskanıyor,kıskançlığından ne yapacağını şaşırıyor bazen sabır çektiriyor.
Ben sabırlı bir insan değilim kavga ediyoruz kardeşini hırpalamaya yelteniyor.
Günü gününü tutmuyor bazen kardeşini sahiplenip oynuyor ilgileniyor paylaşıyor bazen yanına yaklaştırmıyor.
Kardeşini hırpalayınca bağırıyorum eziliyor arada . Bu seferde ben vicdan yapıyorum.Üzülüyorum oğluma.Yani arada yaş farkı olsun durdan sustan anlasın.
Çok zorlanırsın.ben zorlanıyorum dönem dönem.

Balböceği

Alıntı yapılan: *ℂ⋆ ece su ℂ⋆* - 07 Ocak , 2013, 23:08:21
Alıntı yapılan: tweety0555 - 07 Ocak , 2013, 19:34:11
CIKOLATANIN ZAYIFLATANI OLURMU BE :ehi: :ehi:

olur mu hakkaten yaa
adı çikolata be kendısı hurma  :ehi: hemen iştah kesiyor  :igrenc:

fıstık

bende yedim bugün çikolata canım çok istedi 3 haftadır hiç abur cubur yememiştim  :k06: :k06: :k06:

Balböceği