Haydi Beraber Zayıflayalım

Başlatan fıstık, 26 Nisan , 2010, 22:31:57

« önceki - sonraki »

tweety0555

AD                KILO      HEDEF    1.AY            1.HAFTA            2.HAFTA         3.HAFTA        4.HAFTA             

ÖZLEM        59.6         56      58.4            58.5                 59.1
EDA              79              70       76                                        74.5
FATMA          61.1           54       59.5            59.2                  60.2
GÜLÇİN        61              50                       
AYŞE            63.7          61                       
TÜLAY          55              60        61.7           61                      60.3
BETÜL          64              60                       
ÖZNUR         82,7           75           
MERYEM       87             80        85.6            85                        84
ŞERİFE        55              62.2     62.2            62.2                   62.2
ÖZNUR EZOCAN   GULCIN LARACROFT FATMA ECESU  ZEYTIN EMINE  BU KISIM BANA MALUM UNUTUYORUM
:toothy10: :toothy10: :toothy10:

HOSGELDIN SERIFE GULE GULE BUYUT BEBEGINI...

BU HAFTA KILO ALAN BIR BEN BIRDE FATMA GALIBA...KILOSUNU YAZMAYANLARI SILECEEEEEMMMM :cussing: :caca: :cildir:

Balböceği

Melek"'te zayıflatan çikolata tarifi vermişlerdi onu deneyeceğim  :hungry:

tweety0555

CIKOLATANIN ZAYIFLATANI OLURMU BE :ehi: :ehi:

Balböceği

Adı çikolata kız  :ehi:

Hurma
Ceviz
Vanilya
Yarım yağlı süt azıcık bunları rondo'dan geçiriyorsun al sana çikolata  :ehi:

DİLVİN

listenız ne güzelmış :D

bekleyı benıde en kısa zamanda aranızda olcam  :k06:
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

мiŁenα.

Bu listeye girmek için can atan tek kişi sensindir selom :toothy10:

:love9: :love7: :love9:

DİLVİN

sende ben kılo alcam dıye nasılda sevınıyorsunnn   :ehi: :ehi: :ehi:

yandaş arıyorsun dımı yanınaaa

senıııı çakalllll :toothy10: :toothy10: :toothy10:
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

tweety0555

OOOOOOOOOOOO ÇISTAK ÇISTAK KIMLER GELMISLER  FACEIMIN GUZIDE GRUP ARKADASLARIM GELMIS AMANDA AMAN  ÇISTAK ÇISTAK :k06: :k06: HOSGELDINIZ SELMA HANIM  AYSE HANIM ...SIZLERI SIMDILIK BU LISTEYE ALAMICAM KUSURA BAKMAYIN KENDINIZE BASKA SAYFA DA YERLER ACINIZ :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

DİLVİN

özlemışımm forumdada sohbet etmeyı

buranın tadı ayrı bı güzelllllllll   :k06:

:love9: :love9: :love9:

мiŁenα.

O kadar mı belli ettim :tongue3: Evet kendim gibi tombalak birini arıyorum yanıma  :ehi: desem inanacakmsıın :ehi: 2 çocuk annesi demezsin sen bana :laughing7:

мiŁenα.

Alıntı yapılan: tweety0555 - 07 Ocak , 2013, 20:37:52
OOOOOOOOOOOO ÇISTAK ÇISTAK KIMLER GELMISLER  FACEIMIN GUZIDE GRUP ARKADASLARIM GELMIS AMANDA AMAN  ÇISTAK ÇISTAK :k06: :k06: HOSGELDINIZ SELMA HANIM  AYSE HANIM ...SIZLERI SIMDILIK BU LISTEYE ALAMICAM KUSURA BAKMAYIN KENDINIZE BASKA SAYFA DA YERLER ACINIZ :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

Neden niçin niye  :muzz: Benide ekle 61 olmuşum :ehi: Ben veremiyorum alıyorum :ehi:

DİLVİN

abowww 61 miiiiiiiiiiiiiiiii  :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo

hö hööö höööööö

tweety0555

HAY SENIN SUPERONLINE KERE EMI :caca:HAT KOPOUP DURUYOR :cildir:

AYSEEEE SEN INCECIKSIN YAHU BIZE NISPEYT CIN MI GELDIN AYOL...SELMA DA KILO ALMA POTANSIYELI OLABILIRDE SENIN SANSIN YOK IKI COCUKLA :ehi:

мiŁenα.

Alıntı yapılan: DİLVİN - 07 Ocak , 2013, 20:39:08
özlemışımm forumdada sohbet etmeyı

buranın tadı ayrı bı güzelllllllll   :k06:

:love9: :love9: :love9:

:love9:Ozaman kayıyoruz 2009 anneleri konusuna  :hello2:

DİLVİN

amann kalsınnnnnn ben 2013 annesı olacağımmm  :toothy10: :toothy10: :toothy10: