29 Nisan , 2024, 01:45:15

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Haydi Beraber Zayıflayalım

Başlatan fıstık, 26 Nisan , 2010, 22:31:57

« önceki - sonraki »

tweety0555

07 Mayıs , 2012, 20:57:05 #5565 Son düzenlenme: 08 Mayıs , 2012, 08:25:17 tweety0555

İSİM     İLK KİLO        1.ay      1.hafta                  2.hafta                3.hafta              4.hafta       HEDEF KİLO   

Ayşegül    63           59.5           595                  59.5                                                                  59

Özlem       63.2         59.7         59.2                 59                                                                      58

Eda           78              75            75                  74.8                                                                  70

Betül         67             63.5         63.3                                                                                        63

Sezen       75             72            71.2                71.2                                                                65

Ferah       70.8          69                                                                                                          58

Gül           63            61.2          60.8              60.3                                                                    58

Ayşe         72            69.2         68.7               68.1                                                                  60

Nur           72             70                                                                                                          65

Sabr(esra) 76         72.9        72.9                                                                                            66

tülayysl     68            67                                                                                                           55

hülya        63           63                                                                                                             58

gonca       62            61                                                                                                             58

aybuke   64.4           60                                                                                                              60

canan     .......           .....        55.5             55.5                                                                        53

asya        68             60          60                59.5                                                                        59

ayse        .......          .....          67                                                                                              56

tweety0555

asya cım  :opucuk:
canan cım duzelttım canım benım :opucuk:
ayse eferım kız :nazar:en fazla sen verdın bu hafta :aferin:

denız mutlaka yaparsın emın ol benkı yaptım asla bogazına dur dıyemeyen ben sen hayde hayde yaparsın helekı bırde bebek ıcın sartmıs bak buraya yazıl benım dıyet sayfamın basındankı lısteye uy bak neler yaparsın arkadasım hadı yazalım lısteye senıde ama ıstıkrarlı olacan haaa

doğangüneş

özlem öğretmenim çok saol  :opucuk: :k06:

ayy hamdolsun adetim doğru düzgün gelince iştahım normale döndü
soğan kürü yapıyorum onunda faydası oldu sanırım
ha birde doğadan 7 otlu çay içiyorum harıl harıl tavsiye ederim cnlarım  :opucuk:
ama asıl kaç zamandır ayran detoksu yapmak hedefim bi türlü cesaret edemedim
hadin bi gün ayarlayalımda o gün hepbirlikte yapalım olmaz mı?  :hello2:
bu arada facede zayıflıyorum mutluyum sayfasını beğenin orda faydalı bilgiler ve tarifler var diyetcanlar  :opucuk:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

benide 60,300 yaz cnm  :basardim: :opucuk: az kaldi hedefime  :muzz: :muzz: :muzz:
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

susanna

aysem ayran detoksu ne olaki  :icon_scratch:

doğangüneş

AYRANLI DETOKS(DENENMİŞTİR)

KİLOSU FAZLA OLANLAR 75 ÜSTÜ KG DA OLANLAR AYDA 2 KEZ 2 GÜN ÜST ÜSTE ,KG SU FAZLA OLMAYANLAR İSE AYDA 1 KEZ 2 GÜN ÜST ÜSTE UYGULAMALI

2 GÜNLÜK KÜRDÜR
YALNIZCA YAGDAN 1,5-2 KG VERILMEKTEDIR BIZZAT DENENMISTIR)

1. ve 2. gün kahvaltı aynı sekıldedır.

sabah saat 09-10 kahvaltı:

1 dilim kepek ekmek,1 haşlanmış yumurta,az mıktarda beyaz peynır,ve domates,salatalık,yeşıllık​. (çiğ sebzeler bolca yenebılır)

gün içinde 2 saat arayla aşağıdaki karışım içilicek. en son saat 21-22:00 ye kadar için ondan sonra içmeyin....

yarım yağlı yoğurttan yapılmış toplamda 1.5 lıtre yarım yağlı yoğurttan yapılmış ayranın ıcıne; 2 adet salatalık(rendelenecek) , 4 yemek kasıgı haslanmıs bulgur,4 yemek kasıgı haslanmıs nohut ve 4 yemek kasıgı haşlanmış yeşil mercımek eklenecek,ıstenırse baharatlar konulup her 2 saat arayla bır corba kasesı ıçılecektır.
Malzemeler asla başka bir malzeme ile değiştirilemez...bu karışım sadece bir günlüktür ertesi gün tekrar aynı ölçüde yapıcaksınız. ayran toplamda 1.5 lt olucak kıvamı size bağlı...

yesıl cay-cay-su serbest sınırsız(ıstenırse)...

kafeınlı asıtlı sekerlı ıcecekler ve tuz yasaktır :) ve kesınlıkle baska bırsey yenmeyecektır.

2.gunde aynı sekılde beslenılecektır.ıdrarınızd​an yagların cıktığını goreceksınız

kolay gelsınnnnnnnnnn :) bu dıyet şok dıyet degıldır vucudumuzda bırıken artıkları uzaklastırma dıyetıdır

sezencim faceden olduğu gibi kopyaladım cnm

susanna

2 saatte bir icilirse 6 kaseye denk geliyo ben bunu yaparsam patlarim  :icon_pale:
ayranida hic sevmem ama icine katilanlarla lezzetli bir karisima benziyo
60li kilolara dusebilirsem bi denerim bakalim  ::)

nilüfer elif

kızlar listeye beide yazın ya bugün tartıldım moralim acayip bozuldu 62 den 64 e çıkmışım 1 ay önce doğum yaptım sezeryanle normal de 50 kilo olmam gerekıyo 47 ile hamıle kaldım 73 le doğum yaptım ama kılolarım acayip moralımı bozuyo yaaaaaaaaa ne yapabılırım bılmıyorum hedef kılom 50 inşallah
Aℓℓαн'ιм(¢.¢)ηє σℓυя нαуιяℓιѕιуℓα  ve de sağlıklı bir şekilde вαηα∂α ηαѕιρ єт. (AMİN)

ツgöçmen_54 ツ

ayranlı detoksu merak ettim en kısa zamanda yapayım.  ;)

doğangüneş

sezen ne güzel işte ben de acaba çok mu aç kalırım halsiz kalırım kaygısı taşıyorum  :k06
ayranı ben zaten diyetlerimde çok tüketirim yağ yakıcı özelliğinden
tokluk hissi veriyor hem de  :icon_thumright:
yani bi gaza gelsemde yapsam  2 gün süper olacak  :muzz:

susanna

Alıntı yapılan: doğangüneş - 08 Mayıs , 2012, 19:31:35
sezen ne güzel işte ben de acaba çok mu aç kalırım halsiz kalırım kaygısı taşıyorum  :k06
ayranı ben zaten diyetlerimde çok tüketirim yağ yakıcı özelliğinden
tokluk hissi veriyor hem de  :icon_thumright:
yani bi gaza gelsemde yapsam  2 gün süper olacak  :muzz:
biz o detoxs corbasinin bi benzerini yazin yapariz buz gibi hem tok tutar hem ferahlatir
salatalik yerine derotu bulgur yerinede bugday mis gibi oluyo valla  :hungry: bu tarifte guyzel olur yaz sicaginda ferah ferah yapilabilir geldi bana
cok yiyince sisirip tiksindirmesinde

susanna

Alıntı yapılan: nilüfer elif - 08 Mayıs , 2012, 18:35:10
kızlar listeye beide yazın ya bugün tartıldım moralim acayip bozuldu 62 den 64 e çıkmışım 1 ay önce doğum yaptım sezeryanle normal de 50 kilo olmam gerekıyo 47 ile hamıle kaldım 73 le doğum yaptım ama kılolarım acayip moralımı bozuyo yaaaaaaaaa ne yapabılırım bılmıyorum hedef kılom 50 inşallah
arkadasim sen daha yeni sezeryanlisin spor falan yapamazsin helebi bebeginle duzeninizi bir oturtun o senin kilolarini emicektir meraklanma  :aferin:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

bende yapacam ayran detoksu

herkes uygun olduğu günü yazsın ortak noktada buluşalım mesela ayın 14-15 i bana uyar haftaya pazartesi salı

susanna

Alıntı yapılan: ♥♥♥gültanesi tontik annesi♥♥♥ - 08 Mayıs , 2012, 21:19:07

herkes uygun olduğu günü yazsın ortak noktada buluşalım mesela ayın 14-15 i bana uyar haftaya pazartesi salı
hedefime son 2-3 kilo kaldigi zaman yapicam bende  :suclu:

Balböceği

Alıntı yapılan: ♥♥♥gültanesi tontik annesi♥♥♥ - 08 Mayıs , 2012, 21:19:07

süper bisey ya niye haftaya salı anlamadım

Bende yapacam bu detoksu

Aysecik bacım inşallah gider kilolar...