Haziran' da Oto Koltukları Zorunlu Hale Geliyor!

Başlatan AککORTįє, 19 Nisan , 2010, 11:14:11

« önceki - sonraki »

unicornn

bu bizim evde kullandıklarımız 0 - 9 ay
9 aydan sonra monte edielninden alcaz da bu elimzdekileri nas şeeetces onu annamaadım tam  ???

AککORTįє

hadi bakalım yarın 1 haziran

vatana millete hayırlı olsun  ;D

мiŁenα.

:love9: :love7: :love9:

@ssemra@

ters koyulanlar 8 9 aydan küçük bebeişler için olanlar, ben ozamanlarda arka koltukta yanında oturup kendim tutuyodum koltuğu, zaten doğduğundan beri sadece uyurken yatıyo koltukta, onun haricinde benim kucağımda. Şimdi 1-5 yaş olanlardan aldık, öbürünüde evde mama yedirirken kullanıyorum, yenisine daha oturtamadım oğlumu, ne yapsam durmuyo çünkü.. monte etmesi de çok zor, emniyet kemeriyle arka koltuklardan birine sabitliyorsunuz, biz aldığımız yerde yaptırmıştık, bi gün arabaya kalabalık binerken söktük, bi daha da takamadık :)

βαlκιz

biz 2 tane alıcaz ben ortalarınamı oturccam
onları arkada bırakıp önde oturamam belki
birbirlerine saldırırlar arkadaa  :k06: :k06:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

@ssemra@

bizim aldığımız bu, 150 ye almıştık, internette 100 liraya kadar gördüm az önce

@ssemra@

senin işin çok zor herzamanki gibi Gülşah :)
buarada resim yüklemeyi beceremedim ya nasıl yapılıyoki?

Demet_dk

@ssemra@

evet Demetcim, bunun aynısı.

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

bu koltukdan 2 tane alınca arkada oturmaya yer kalmıycak arka koltugu olmayan arabamı alsak :k06: :k06: :k06: :k06:
                                »-(¯`v´¯)-»вєηιм кєη∂ι мιηιк уσℓυ υzυη мιѕαƒιяℓєяιм...уαşαмαк ιçιη єη gєçєяℓι ѕєвєρℓєяιм ∂ιℓєяιм яαввιм єη ğüzєℓ уαzıℓαяı уαzмıѕ σℓѕυη ѕιzє..»-(¯`v´¯)-»

βαlκιz

aşk melegi netcüz bizzz  :ehi: :ehi: :ehi:
yer kalmıyo bu bebeklerden
biyere gitcek olsak başkasıda gelse yer kalmıyo ikiz olunca  :ehi: :ehi: :ehi:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

evet balkız göz kararı ölcuyomda arkada ancak zayıf bırı zor oturur arabayımı buyutsek ??? :icon_scratch: :icon_scratch: :icon_scratch: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06:bızle bırının gelmesını bırak bız bırıyle gıdemıyoz :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
                                »-(¯`v´¯)-»вєηιм кєη∂ι мιηιк уσℓυ υzυη мιѕαƒιяℓєяιм...уαşαмαк ιçιη єη gєçєяℓι ѕєвєρℓєяιм ∂ιℓєяιм яαввιм єη ğüzєℓ уαzıℓαяı уαzмıѕ σℓѕυη ѕιzє..»-(¯`v´¯)-»

βαlκιz

eşimde kamyonmu alsam acaba diyo arkada gidersiz diyoo  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

anca kamyona sıgılır dogru demıs esın :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

elif35

bişey sorucam ben şimdi bu oto koltukarı mecburi oldu yaa alıncak evde kullanışı güzel diyorsunuz peki o beşli setlerin içindede ana kucağı var ya onu almaya gerek yok mu o zaman ben 5li set almıycam sadece ana kucağı alıcam çantayı da şık bir çanta alıcam o setlerdeki çantaları sevmiyorum ben hoşuma gitmiyor oto koltuğu alırsak ana kucağı almasam mı ne dersiniz????