Haziran' da Oto Koltukları Zorunlu Hale Geliyor!

Başlatan AککORTįє, 19 Nisan , 2010, 11:14:11

« önceki - sonraki »

buket_berru

bencede toplu taşıma araçlarında taşınırmı oto koltuğu çok zor
***berru***

βαlκιz

toplu taşımalarda olursa millet napıcak 4-5 çocugu olan falan  :k06:
neyseki burda toplu taşıma yok heryer yakın  :ehi:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

AککORTįє

lütfen arkayı beşliyelim bebişler emzikler ağaza  :ehi:

βαlκιz

:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

@ssemra@

ARkadaşlar ayın 1inden itibaren arabalarda oto koltuğu şart oldu, kullanmayalanlara ceza kesilecekmiş haberiniz olsun.. Bizim var ama oğlum otourmuyo ve sürekli ağlıyo ona oturtunca ve de dahada kötüsü ön koltuğa alıştı arkada benim kucağımda bile durmuyo ille önce olacak yoksa burnumdan getiriyo :dontknow: :cildir:

azra35

ya anneden iyi bebek koltuğumu olur :toothy10:

ertl

azra katılıyorum sana

bizim arabamız yok ama eniştemle felan bir yere gidiyoruz onlarda da bebek yok napacaz ozaman

ya onlar bebek yapacak ya da biz onlara bebek koltuğu alacaz  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

Demet_dk

oto koltukları çok pahalı malesef şimdi zorunlu olunca daha da pahalı olcak fiyatlar
:cildir:

βαlκιz

http://www.bebegimonline.com/forum/index.php/topic,11922.0.html
bu topic de aynısı canım bak konuşuldu  :icon_thumright:
biz daha almadık
eşim önce araba alcak  :ehi: :ehi: :ehi: hayırlısıyla 1 ay içinde alcak
sonra oto koltugu alırızz  :k06: :k06:

unicornn

evde kullandığım oto koltuunu arabaya nasıl bağlayacağım ve arkada olmak zorunda mı benim bebişim önde beni görerek gitmekten hoşlanıyor  ???

--elif--

tam emin değilim ama emniyet kemeriyle sabitleniyor diyolar  :dontknow: bence koltuğa monte ediliyor  :icon_scratch:
gerçi hele bir alalım onu arabaya yerleştirmek kolay ama hakkaten çok pahalı ya alan arkadaşlar varsa buraya link koysunda bizde fikir sahibi olalım bide ben düşünüyorum ben ona bi sürü para vercem bide bizim kız durmazsa onda napacaz 2. elmi alsak diyorum güvenilir olurmu sizce  ???

мiŁenα.

Benim oğluş bayılıyr koltguna 7/24 onda :k06: :k06: :k06:

arabadada rahatlık fakat ben oto koltugunu ;arabanın koltuguna ters koymuyorum ama klavuzda öle diyor ozaman çocugumun yüzünü görememki sizinki nasıl ???

:love9: :love7: :love9:

--elif--

iyide nasıl olcak ozaman ters konulduğu zaman ön koltukla arka koltuk arasındaki boşlukta olur öylemi benmi yanlış anladım  :icon_scratch:
bide benim bildiğim arka koltuğa yüzü bize dönük şekilde sabitlenir gördüklerim hep öyle

мiŁenα.

o 1 yaş itibariyle olanmış.

bu benimki küçük olanı kullanma klavuzunda öle diyor sırt koyma yerini ön koltuga yaslıyor emnıyet kemerını takıyor öle konuluyor.

klavuzda öle :( :(

:love9: :love7: :love9:

--elif--

anladım cnm seninki 0-6 ay için olandan