28 Nisan , 2024, 02:40:19

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Haziran' da Oto Koltukları Zorunlu Hale Geliyor!

Başlatan AککORTįє, 19 Nisan , 2010, 11:14:11

« önceki - sonraki »

AککORTįє

işte biz alabiliyoruz ama alamayan insanlarda var.madem böyle bir yasa çıkartılıyor herkesi düşünerek ortalama bi fiyat konmalı diye düşünüyorum

gamzela

valla biz doğmadan önce aldık araba koltuğunu ve kullanıyoruz 13 kiloya kadar.şimdi daha 6.5 kilo.seneye belki artık yenisini alırız.evet çok pahalı koltuklar ama ne yapalım bebeğimiz ve sağlıkları için şart.
tavsiye isteyen olursa maxi cosi kullanıyorum ve memnunum ben
gmz

мiŁenα.

ilknur katılıyorum ...herkeze göre ortalama fiyat olmalı..aksine şimdi pahalanır zprunlu yaa :violent1: :violent1:

:love9: :love7: :love9:

AککORTįє

kesinlikle ondan hiç şüphem yok  ;D

kız maşallah bizim sayfalarda lunaparka döndü he  :ehi:

βαlκιz

bizde araba yok diye almıyoduk
çokk çoook gerekliii bişey bebeklerimize herşey alıyoruzzz ama en önemlisi oto koltugu
pahalıda olsa alcazz
bende trabzona gelmişken alıcam  :icon_thumright:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

мiŁenα.

) SaMiRa (

bende kullanıyorum oto koltuğu hastaneye giderken ona koyuyorum oğlumu ağır ama napalım çok rahat bebeğimde onda uyuyo :)  ben 80tlye almıştım geçen ay.

gülfer

kızlaaaaaar  :director: gittigidiyor.comdan aldım dün 35 tlye mağazadan yarın gelecek

gülfer

bende aldım gerçekten çok gerekli bebeklerimiz için dediğiniz gibi zorunlu diye fiyatları uçar kesin  :laughing7:

zelis

kesinlikle fiyat konusunda katiliyorum , tamam pahalisi var ama ucuz da olmali , alternaitfleri olmali , ama simdi mecburi ya belki daha cok uretilir ve rekabbetten dolayi ucuzlar biraz...... ::)

мiŁenα.

Alıntı yapılan: gülfer - 19 Nisan , 2010, 13:33:53
kızlaaaaaar  :director: gittigidiyor.comdan aldım dün 35 tlye mağazadan yarın gelecek

kullanılmamış mı aldın tatlım...bazen ikinci elde sılıyorç..eğer sıfırsa çok uyguna almışsın :icon_thumright:

AککORTįє

19 Nisan , 2010, 14:37:35 #26 Son düzenlenme: 19 Nisan , 2010, 15:04:30 iLkNuRR
kızlar evde de çok kullanışlı oto koltuğu. benimki bütün gün onda  ;D evde nereye gitsem yanımda götürüyorum.  

misafirliğe gittiğimde de yada sabit oturulacak herhangi biyere gittiğimde çok faydasını görüyorum. hem evde hem dışarda çok kullanışlı;

yeni alacaklar için tavsiye ediyorum  :icon_thumright:

zelis

evet ilknurcugum bende senin gibi yapiyorum , birde benimki bebek arabasinin ustunede takiliyor zaten , disarda da bebek arabasiyla onu kullaniyoruz ,
biraz once komusuma kahvaltiya gittim hemen onunla birlikte goturdum kizimi orda onun icinde oturdu durdu ....arabsi olmayana bile tavsiye ederim yani ... :icon_thumright:

мiŁenα.

ilknur senınkı büyük olanındanmı

benimki bu :D

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

bende esprit markasinin oto koltugunu aldim hem elde tasimak icinde almanyada mecburi oto koltuklari cezasi var ama türkiyedede böyle biseyin uygulanmasi süper eger gercekten uygularsa milletimiz  :honk: :honk: