27 Nisan , 2024, 18:43:16

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Haziran' da Oto Koltukları Zorunlu Hale Geliyor!

Başlatan AککORTįє, 19 Nisan , 2010, 11:14:11

« önceki - sonraki »

zelis

DİLVİN

bızımde arabamız yok  :)

bızım gibiler içinde devlet her otobüse bebek koltuğu yerleştirsin ozaman  :tongue3: :tongue3: :tongue3:
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

miray

bizim arabamız var ama hala oto koltugu almadık   ::)
hem benim kızım 2 yasında artık
oturmazki oto koltugunda durmaz  :dontknow:
napcam mecburen alcam heralde formalite icabı  :dontknow:  :dontknow:

βαlκιz

bizde almadık uğur dururda umut hiç sanmıyorum durmazz
istanbuldan aldırcam unkapanında ucuzmuş bisikletçiler çarşısında  :icon_thumright:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

miray

Alıntı yapılan: BaLkIzzZ - 08 Haziran , 2010, 15:55:39
bizde almadık uğur dururda umut hiç sanmıyorum durmazz
istanbuldan aldırcam unkapanında ucuzmuş bisikletçiler çarşısında  :icon_thumright:

evet biliyorum orayı kayınpederim ufak bisiklet almıs büşraya  :D

Demet_dk

joker mağazasında da 149 tl büyük oto koltukları bi küçüğüde 109 tl di yanlış hatırlamıyosam
3 boyu vardı

βαlκιz

ucuzmuş ordada canım burda joker yok  :BangHead:
heryerde çok pahalı 200 400 falan
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

serra_emine

evet bız de yasa geregi kızıma oto koltugu aldık.kraftın ürünü imiş.sunny babyy aldık.çok uygun fıyata aldık ıyı oldu.arabamz spor beyaz mavı renkte o yuzden mavi aldık bızde.grı lı mavılı.100lıraya aldık.ama tabı 3 tane bırden aldık kardeşimde aldı bıde kayını aldı o yuzden uygun aldık.asıl 125 demişti.tek olarak.
bıraz zor duruyor sıkıldımı ama mecburen oyle boyle alışacak.oturuyor.hele uyudumu o koltukta çok tatlı oluyor.aynı toyoto reklamlarındakı çocuklar gıbı oluyor kafası  :k06: :k06: :k06:
ama rahatlıgı da bı okadar var tabı hem guvenlık hemde rahatlık bence.onu koyuyorum oraya ben one geçıyorum  :k06:
O MİNİCİK ELLER O MINICIK BEDEN GÜN BEGÜN BÜYÜYOR BEBEGİM BENİM..AMA SEN HEP BIZIM MİNİCİK BEBEGIMIZSIN TATLIM..

βαlκιz

biz almadık arabamız yok henüz
biyere gidince çevrediki tanıdık herkezin arabası bizim oluyo ama  :ehi: :ehi:
hangi arabaya göre alcaz dimee  :ehi: :ehi: :ehi:
yolda hiç çevirip bakan görmedim çok durduk burda yazın terör olaylarından dolayı çok kimlik kontrolü falan oluyo jandarma olsun polis olsun ama hiç bişey demiyolar çocuklar kucakta oluyo
trafik polisleride çok gördü ama tınlamıyolar
araba alırsak alırız şimdi almıyoruz

мiŁenα.

Şimdiye kadar bende karşılaşmadım.

Oto koltuğu her defasında arabada oluyor ama bazen eymen kucağımızda oluyor.
::)

:love9: :love7: :love9:

βαlκιz

bangır bangır yasak dediler ceza var dediler ama hani kontrol :dontknow:
her merkeze gidişte eşime şimdi ceza yicez diyorum polis görüyoruz  :ehi: :ehi: :ehi:
ama bişey olmuyoo

мiŁenα.

yine kesinlikle olmaz deyip koymamazlık etmiyoruz..

kimseyi kontrol etmez gelir bizi bulur.
:k06:

milleti korkutuyorlar sonra koyveriyorlar :-\

βαlκιz

doğrusu koymak zaten ama bizim arabamız yokki oto koltumuz olsun
görseler araba bizim değil koltuk almadık desek ne derler acaba  :k06: :k06:

мiŁenα.

βαlκιz

:ehi: :ehi: :ehi: niye arabanız yok diye daha fazla ceza yazmasınlar  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: