Gonyalı Yokmu Gonyalı

Başlatan sude, 14 Ocak , 2007, 19:51:43

« önceki - sonraki »

sude

14 Ocak , 2007, 19:51:43 Son düzenlenme: 15 Mart , 2010, 14:29:11 g10ca
hemserım varmı acep burda gelın tanısak  :hello2:
PRENSESİM GUZEL KIZIM CEYLİNİM
PRENSİM CANIM OĞLUM KERİMİM
AŞKIM CANIM KOCAM İYİKİ VARSINIZ

sude

ay hiç konyalı yada cıvarından yokmu yalnızmıyım ben burda bır benmıyım  :dontknow:

ilknur

BEN VARIM ŞEKERİM ;)BENDE KONYALIYIM AKŞEHİRLİYİM SEN NERDENSİN :hello2:

SEVİNÇ

Arkadaşım,Mersin'den istersen been varım.Yakın sayılır ha. :hello2:

sude

ılknur hanım sen aksehırlısın de ızmırde oturuyorsun sen olmazsın  :toothy10:sevınc neden olmasın evet oda yakın ama ben konya ve aksehırden varsa tanısmak ıstedım.ama olsun sızlerıde tanımak guzeldı tskler

fatma

AMA BENDE İZMİRLİYİM VE EVLENİNCE AKŞEHİR NÜFUSUNA GEÇECEĞİM BENİDE ARANIZA ALIRMISINIZZZZ  :laughing7:  :laughing7:

sude

:y25: :y25: :y25:ben hemserımı bulamıcam galıba ya ben aksehırlı arıyorum ya.hec kımsecıkler yokmu kustum ıste koskoca sıtede hıc konyalı aksehırlı yok.şaka şaka elbette aramızdanız  :hieyt:

ranişim

SUDECİM BENDE KONYA MERKEZ DE OTURUYORUM CANIM
Bir yildiz sec kendin icin gökyüzünden
gözlerin gibi parlak,
senin gibi tatli olsun,
bir yildizda bana sec,
parlakligi önemli degil yeterki sana yakin olsun!

sude

ohh be nıhayet konyalı bırısı buldum.merhaba canım hosgeldın hemserım.ben aksehırdeyım burda dogdum buyudum ve burda oturuyorum.ama hastahaneye gezmeye hep gelırız 2aydır gelmıyoruz.havalar bıraz ısınsın gelırız ınsallah gezmeye.ve hastaneye. :crybaby2: :( :(sen konyalımısın aslen yoksa oradamı oturuyorsun.calısıyormusun ranişim

ranişim

SUDECİM EV HANIMIYIM ÇALIŞMIYORUM CANIM ASLEN AFYONLUYUM AMA DOĞMA BÜYÜME KONYALIYIM EVLİYİM 7 YAŞINDA BİDE KIZIM V AR SEN AKŞEHİRDE ÇALIŞIYORMUSUN  ???KONYAYA GELDİĞİNDE BEKLERİM
gözlerin gibi parlak,
senin gibi tatli olsun,
bir yildizda bana sec,

sude

yok guzelım bende ev hanımıyım.calısmıyorum.evlenmeden once calısıyrdum ama evlendıkten sonra esım ıstemıyor calısmıyorum.boylede cok rahatım zaten.ınsallah canım konyaya cok sık gelırız canımız sıkılır balık yemeye gene gelırız konya gırısınde cok guzel bır lokanta var hep balık uzerıne.cok harıka yemeklerı var.sahsen ben balık sevmezdım ama buranın balıkları cok guzel.eltımde balık ıcın ölür yanı cok sever hergun olsa hergun yer.bızde onun sayesınde gelırız gelmıskende afra real adese gezerız.sende aksehıre gelırsen yada afyona falan gıdersen ugra aksehırede guzelım goruselım.gezdırırz sana aksehırı. :hello2:

sude

yok guzelım bende ev hanımıyım.calısmıyorum.evlenmeden once calısıyrdum ama evlendıkten sonra esım ıstemıyor calısmıyorum.boylede cok rahatım zaten.ınsallah canım konyaya cok sık gelırız canımız sıkılır balık yemeye gene gelırız konya gırısınde cok guzel bır lokanta var hep balık uzerıne.cok harıka yemeklerı var.sahsen ben balık sevmezdım ama buranın balıkları cok guzel.eltımde balık ıcın ölür yanı cok sever hergun olsa hergun yer.bızde onun sayesınde gelırız gelmıskende afra real adese gezerız.sende aksehıre gelırsen yada afyona falan gıdersen ugra aksehırede guzelım goruselım.gezdırırz sana aksehırı. :hello2

ranişim

saol inşallah yolumuz düşerse uğrarız canım :flowers:
gözlerin gibi parlak,
senin gibi tatli olsun,
bir yildizda bana sec,

mesude

hayatımın anlamı tatlı bebegim iyiki varsın iyiki benimsin

Bdinler

merhabalar.. ben konyalı değilim ama orda okudum bu biiiiirrr. ikincisi de eşim akşehirli. ailesi orda oturuyor.. sık gideriz. konyayı da akşehiri de çok ama çok severim