28 Nisan , 2024, 01:24:47

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

oğlumu tutamadım içim kan ağlıyor

Başlatan çanakkale, 16 Nisan , 2010, 12:10:04

« önceki - sonraki »

çanakkale

25 haftalık sorunsuz bir hamilelik döneminden sonra 21 martta birden bacaklarımdan şiddetli bir kan akımının  ardından hastahaneye yatırıldım 3 gün serum ve ilaçlar yardımıyla kanamam  kesildi  ultrasonla bebeğe bakıldı  ve  oğlumda hiçbir problem olmadığını  söylediler içim  rahatlamıştı bir hafta  ev istirahatinden sonra özel hastanye gidip kanamanın  neden ileri geldiğini  öğrenmeye  gitmiştik ve  doktor  plesantada 7 cmlik  yırtılma var dedi 4 gün  hastahanede yatıralım ve  plesantanın  yırtılıp yırtılmadığına  bakalım dedi ilk  gün  sorun  yoktu taki 31 mart saat 14 sıralarına kadar tekrar  ulrtasonla bakıldı  ve  yırtılma  aynı problem yok demişti ama şu varki sağ tarafa çok bastırmıştı ve  ah  acıdı  dedim ve  doktor canınmı  yandı  diye sordu  ve  verdiğim  cevap  evetti  odadan ayrıldım yatağıma  giderken daha odama çıkmadan yine  aynı  kanama  başladı ve  elim ayağıma dolaştı  ultrasonla  tekrar  baktı bebek  yaşıyor dedi içim  rahatladı  ama korkularım  artıyordu yatağıma yatırıldım hiçbir müdahele olmadı ben serum bari takım dedim ve sonra s erum bağladı  ama bebek sağ tarafa toplanmıştı bebeği dağıtmak için 20 dakika ara ile 4 tana  hap verdiler ama bebeğim kıpırdamıyordu kanamanın  artması veve oğlumun kıpırdamaması sonucunda kuvez ortamının iyi olduğu  başka bir hastaneye sevk  edildik ve sezeryan yöntemi ile  oğlum  alındı ve ertesi gün bebeğimiğimi görmek için kuvezz odasına  gittim okadar bebek içinde ben oğlumu bulmuştum anne  yüreği ile ayaklarım ona doğru gtti ve bebeğim karşımdaydım o an yaşadığım acıyı bir allah  bir ben biliyorum oğlum830 gramdı okadar savunmasızdıki elimden bir şey gelmiyordu allaha yalvardım nolur  allahıım yaşasın  diye...oğlum doruğummmm annesinin  birtanecik oğlu parçam canım kanım gitti tutamadım şimdi elimde kalan tek şey giydiremediğim kıyfetleri  nufus cüzdanı ve minicik mezarı  allah bu  acıyı kimseye yaşatmasın evlat acısı çok ama çok zormuş  doğruğumm oğlummmmmmmm  annen seni çok seviyor  oğlummmmmm içim kan ağlıyor bu  acı  sanırım asla  hafiflemeyecek zaman geçtikçe özlemim dahada artıyor
ALLAHIM BİZİ  KORU

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

ay bitanem ya inan çok üzüldüm ben  daha 3-4 haftalık ve varlığından bile habersizken düşük yaptığımı öğrenince dünya başıma yıkıldı,senin durumun gerçekten çok zor
ama rabbim böyle istediyse vardır bir hikmeti,nolur çok üzülüp yıpratma kendini,rabbim inşallah en yakın zamanda yine nasip eder,sizide cennette kavuşturur canım
belki ilerde daha büyük sorun yaşayacaktın,rabbim o acılardan korumuştur inşallah seni
ben inanıyorum çok güzel günler yaşayacaksın,bu acı günleri unutacaksın inşallah

Balböceği

aaaa =(((

canakkele ben seni taniyom cnm daha hamileyim dedigini dun gibi hatirliyorumm yeni evliydin sanki
cok ama cok uzuldum yaaa cnm yaaa rabbim sabr versinnn  :y25: :y25:

Balböceği

offff canim inan gozyaslarimi tutamadimmmm
en aci bu olsa gerekkk aldigin kiyafetler elbiseler bebeginin hareketlerii insanin aklina ggeldikcee bi hos olurrr  :y25:

___kıymık___

kötü günler geride kaldı.. iyi günler önümüzde...

❤ հმzεlἶო ❤

cok gecmis olsun canim. cok uzuldum. insanlarin durumuna aslinda cok sukretmesi lazim bunu anladim. benim kafama taktigim seyler hic birseymis... allah kimseye boyle aci yasatmaz insallah. seninde yuzunu guldurur insallah  :amin:
  :nazar: :nazar: :love9: :love9:

yasmin35

canım allah sabır versin gerçekten çok ama çok üzüldüm işallah tez vakitte tekrar hamile kalırsın bunu kucagına alır ve acın hafifler işallah
YAŞASIN BENİMDE Bİ BEBİŞİM OLUCAK ALLAHIN İZNİYLE     22/10/2009 HAMİŞ OLDUĞUMU ÖGRENDİM

neslihan

Allah sabır versin bu acının üstüne bundan başka söylenecek söz yok  :amin:

<<AyBüKe>>

Allahım dayanma gücü versin sana, çok ama çok zor..  Bizler daha küçükken kaybettik bebeklerimizi ona rağmen içimiz parçalandı. Seni düşünemiyorum bile ama Allahım sabrınıda verir. Dayanamayacağımız hiçbir yük yüklemez omuzlarımıza, böyle teselli etmeliyiz kendimizi canım :( Mübarek cuma gününde bol bol dua edicem hepinize ve sana .. Rabbim en kısa zamanda sağlıklı, hayırlı evlatlar nasip etsin inş.

elif35

ben şu an 24 haftalık hamileiiym kendimi senin yerine koydum bir an içimin yandığını hissettim RAbbim bir daha aynı acıyı yaşatmasın inşallah diğer bebeğini kucağına almak nasip olur Rabbim sana ve eşine sabır versin  :y25:

gülfer

o kadar çok üzüldümki içim yandı allah sabır versin diyecek birşey bulamıyorum  :crybaby2:

Mine'l Aşk

Çok geçmiş olsun canım...Rabbim Sabır versin...

Çok zor bir durum..

Verende o alanda o elbet bir bildiği vardır...

Biliyorum böyle konuşması çok kolay diyorsundur içinden...Ama elimizden gelen sadece dua etmek şükretmek ki sana birşey olmadı...

Canım Oğlum Rabbim Yüzünden Gülücükleri, Kalbinden Sevgi ve Merhameti, Bedeninden Sağlık Sıhhati Eksik Etmesin İnşAllah

buket_berru

Allahımm çok üzüldüm ya :( hiçbir söz bu acıyı dindiremez tek diyebileceğim şey Allahım birdaha yaşatmasın bu acıyı iyice korkuyorum artık ya :( :(
***berru***

melek-çağlar

inan çok üzüldüm allah sabır versin okurken gözyaşlarımı tutamadım senin yerine koydum kendimi

AککORTįє

16 Nisan , 2010, 14:49:47 #14 Son düzenlenme: 16 Nisan , 2010, 14:54:06 iLkNuRR
korkunç bi durum çok kötü oldum .

Rabbim kimseye böyle bir acıyı yaşatmasın

Allah sabır versin