HAMİLE OLDUĞUMU ÖĞRENMEDEN DÜŞÜK YAPTIĞIMI ÖĞRENDİM

Başlatan ♥♥♥gülbeşeker♥♥♥, 14 Nisan , 2010, 13:35:29

« önceki - sonraki »

Demet_dk

Alıntı yapılan: **gültanesii** - 14 Nisan , 2010, 13:35:29
MAALESEF BEBEĞİMİ KATBETTİM ARKADAŞLAR
EN SON PAZAR AKŞAMA GİRMİŞTİM FORMA ÇOK ŞİDDETLİ AĞRIM VARDI O GÜN GECE 3E KADAR DEVAM ETTİ SONRA UYUMUŞUM,GECE EŞİMDE NÖBETTEYDİ GİDEMEDİK DOKTORA
SONRA SABAH ACİLE GİTTİK,İĞNE YAPTILAR ARDINDAN DOKTORUM MUAYENE ETTİ,KAN TAHLİLİ YAPTIRDIM MAAALESEF DOKTOR DÜŞÜK OLDUĞUNU SÖYLEDİ
GÜNÜM 1 HAFTA GEÇMİŞTİ DAHA ÇOK KÜÇÜKMÜŞ BEBEĞİM AMA ARTIK YOK  :crybaby2:

çok geçmiş olsun canım çok zor bi durum
Allah sabır versin inşallah tez zamanda yine hamile kalırsın sorunsuz bi şekilde  :amin:

ponçik

canım çok geçmiş olsun  :love9:  Allah yardımcın olsun  :amin:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

sağol büşracım duadan başka çıkar yolumuz yok,inşlallah beraber hamiş oluruz

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

demetcim,goncacım  sağolun canım,çok sağolun destekleriniz için rabbim sizin tatlı yavrularınızı korusun
onlara hayırlı bir gelecek nasip etsin inşallah

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

gecmıs olsun canım ya yenı gordum cok uzuldum allahın takdırı uzulme canım dusukten sonra hemn kalınıyomus dıyebılıyorum ıns  senınde oyle olur tabı 3 ay korunduktan sonra

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

allah razı olsun nuraycım doktor korunmana gerek yok dedi bana inşallah dediğin gibi bebeğim çok beklemeden gelir
herşey bizim için ama hiç aklıma gelmezdi böyle bişey olacağı

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

ne guzel işte korunmazsan daha da cabuk olur ıns allahın ıznıyle uzulme canım hayırlısını ıste allahtan dusen cocuk zaten saglıksız cocuk derler saglıklı olsun elı aayagı duzgun olsun hep hayırlısınız ıste canım benım

βαlκιz

canım agrı kesicide içme insan hamile degilimdir diyip içiyo
sende çok içmiştin 3 tanee aman içme sakın yinee
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

evet canımm cuma vakti çok dua etmiştim hayırlısı olsun diye
zaten bebek istediğimden beri Allahım hamile olayım demedim,hep hayırlısı olsun dedim
benim en büyük şansım öğrenmeden önce düştü
gerçekten 1 ün bile olsaydı öğreneli toparlayamazdım kendimi

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

evet canım haklısın boyle olması senın acından daha ıı olmus dusuk ypatıgını nasıl anladın pekı bıde adetın gecmemısmıydı hamıle oldugunuu anlamadınmı  ??? ???

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

gülşahcım onu kanamam geldikten sonra içtim yani o güne kadar çok ağrım oldu çok sabrettim ama kanamam gelince ve klasik adet durumum olunca içtim
yinede bencede çok zararlı ama ogünkü şartlarda başka çarem yoktu

buket_berru

bebeğim çok çok geçmiş olsun seni kocaman öpüyorumm şimdi çıkmam gerek yine konuşalım bitanem benim Allah en hayırlısını sağlıklısını nasip etsin sana güzel arkadaşım benimm :love9: :flowers:
***berru***

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

nuraycım canım adetim 8 gün geçti test yaptım çıkmamıştı
sonra adetin 2.gün sabah et parçası gibi bişey geldi küçük değildi ama baya vardı elimin yarısı kadar
zaten ben adet olduğumda tek majezik atardım öyle geçerdi 3 kez attım ama çok feci sancım vardı,doktor muayeneden sonra kan tahlili istedi orda değerim kanamanın 2.gün olmasına rağmen hamileliğe yakın çıktı
doktor söyledi düşük yaaptın diye

βαlκιz

testte çıkmıyo demek hamile olsandaa
çıksaydı keşkeee
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

yok gülşahcım benim en büyük duam iyiki çıkmamış şimdi sakinim ama inan çok yıkılırdım o zaman
çünkü gerçekten çookkkkkkkkk istiyorum bebeğimin olmasını,o güzel haberden sonra böyle bir şok gerçekten alt üst ederdi beni