HAMİLE OLDUĞUMU ÖĞRENMEDEN DÜŞÜK YAPTIĞIMI ÖĞRENDİM

Başlatan ♥♥♥gülbeşeker♥♥♥, 14 Nisan , 2010, 13:35:29

« önceki - sonraki »

gökkusağı

Alıntı yapılan: **gültanesii** - 14 Nisan , 2010, 13:46:28
Alıntı yapılan: kadriyee - 14 Nisan , 2010, 13:44:34
cnm yaaa çok üzüldüm geçmiş olsun şimdi nasılsın

üzme kendini allah en kısa zamanda yine verir inşallah  :opucuk:
iyiym canım önceden öğrenmediğim için çok üzülmedim ama karnımda minik bir can varmış kısa sürede olsa ona kıyamadım

haklısın gülüm önceside zor sonrasıda ama dediğin gibi ya daha erken öğrenseydin bi  dünya heves edecektin her işte vardır bi hayır allahım en hayırlısını versin sende üzme kendini
Nakşediyor yüreğime ilahi bir kudret.!
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
imtihan'ın RABBiN.!...için,
Sabret.! ♥

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

tamam canım artık iyiyim hem fiziksel hem psikolojik olarak
bundan sonrasına sağlık versin rabbim

Balböceği

Alıntı yapılan: **gültanesii** - 14 Nisan , 2010, 13:35:29
MAALESEF BEBEĞİMİ KATBETTİM ARKADAŞLAR
EN SON PAZAR AKŞAMA GİRMİŞTİM FORMA ÇOK ŞİDDETLİ AĞRIM VARDI O GÜN GECE 3E KADAR DEVAM ETTİ SONRA UYUMUŞUM,GECE EŞİMDE NÖBETTEYDİ GİDEMEDİK DOKTORA
SONRA SABAH ACİLE GİTTİK,İĞNE YAPTILAR ARDINDAN DOKTORUM MUAYENE ETTİ,KAN TAHLİLİ YAPTIRDIM MAAALESEF DOKTOR DÜŞÜK OLDUĞUNU SÖYLEDİ
GÜNÜM 1 HAFTA GEÇMİŞTİ DAHA ÇOK KÜÇÜKMÜŞ BEBEĞİM AMA ARTIK YOK  :crybaby2:
aaa sok oldum cnm sen foruma girdigin gun demistin sancimvar esim nobette diyeee tuh  :sad1: :sad1:

cok uzuldum yaa hayirliis olsunnn  :opucuk: :opucuk:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

sağol edacım evet o gün gece et parçası gibi bişey geldi benden,doktoro onu söyleyince hemen düşükmü acaba dedi,ondan sonra kan tahlili istedi
demekki o sancıları çekerken atmışım o parçaya,daha bu kadar yeniyken bile zormuş düşük yapmak,allah sanada banada bütün düşük yapan arkadaşlarada tekrarını yaşatmaz inşallah

Balböceği

Alıntı yapılan: **gültanesii** - 14 Nisan , 2010, 14:03:21
sağol edacım evet o gün gece et parçası gibi bişey geldi benden,doktoro onu söyleyince hemen düşükmü acaba dedi,ondan sonra kan tahlili istedi
demekki o sancıları çekerken atmışım o parçaya,daha bu kadar yeniyken bile zormuş düşük yapmak,allah sanada banada bütün düşük yapan arkadaşlarada tekrarını yaşatmaz inşallah
ya cnm cok uzuldum ya oyle iste ama ben dusuk yaptim ama boyle dusmedi aslinda gormek istemedim
sukur kurtajla aldilar ama cok cok zor bisey ya rabbim yasatmasinnn  :amin: :amin:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

βαlκιz

çok üzüldüm yaa çok geçmiş olsunn
ama oluyo bak bebiş biraz bekledikten sonra yine olur allahın izniyleee :amin: :amin:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

inşallah gülşahcım rabbimin gücünü birkez daha görmüş oldum,eşimin durumuna rağmen hamile kaldım
o ol dedi mi herşey oluyor

Balböceği

Alıntı yapılan: **gültanesii** - 14 Nisan , 2010, 14:14:20
inşallah gülşahcım rabbimin gücünü birkez daha görmüş oldum,eşimin durumuna rağmen hamile kaldım
o ol dedi mi herşey oluyor
aynen saglik sihhat verisn yeterki mevlammm  :amin:

gülşah82

Canım çok üzüldüm ama bir yandan da hayırlı değilmiş demekki diye düşünüyo insan benim hayal kurmama iki gün bile yetti gültanesi bende öğrendikten iki gün sonra düşük yaptım yanlız onu bi araştırsın doktorun bak bende kan pıhtılaşması varmış ondan tutunamıyomuş bebek şimdi genetik araştırma yapılacak.dotoruna söyle söylemezsen 3. düşükten sonra araştırıyolar.bi daha aynı şeyi yaşamayız hiçbirimiz umarım çokk geçmiş olsun.

nisan rüzgar

canım çok gecmiş olsun ...düşük olayını bende yasadım ... allah hayırlısını versin öncelikle..kısmet degilmiş diyorum ben...hiç sıkma canın en kısa zamanda yine olur bebişin :flowers:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

Alıntı yapılan: gülşah82 - 14 Nisan , 2010, 14:25:12
Canım çok üzüldüm ama bir yandan da hayırlı değilmiş demekki diye düşünüyo insan benim hayal kurmama iki gün bile yetti gültanesi bende öğrendikten iki gün sonra düşük yaptım yanlız onu bi araştırsın doktorun bak bende kan pıhtılaşması varmış ondan tutunamıyomuş bebek şimdi genetik araştırma yapılacak.dotoruna söyle söylemezsen 3. düşükten sonra araştırıyolar.bi daha aynı şeyi yaşamayız hiçbirimiz umarım çokk geçmiş olsun.
haklısın canım bugün aradım tekrar gelmekk istiyorum diye gerk yok dedi ama ben  yinede gidecem biraz tututuğunu koparmak gerek yoksa doktorlar ağırdan alıyo
bide benim tarafımda hiç düşük olayı yok,yani yengelerimde bile
ama eşimin anneside eşime hamile kalmadan önceki ay düşük yapmış
eşimden sonrada ikiz düşürmüş
acaba onun etkisi olurmu

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

Alıntı yapılan: nisan rüzgar - 14 Nisan , 2010, 14:31:13
canım çok gecmiş olsun ...düşük olayını bende yasadım ... allah hayırlısını versin öncelikle..kısmet degilmiş diyorum ben...hiç sıkma canın en kısa zamanda yine olur bebişin :flowers:
nisancım haklısın arkadaşım kısmet olsa neler neler yapıyorlarda yinede düşmüyo
kısmetii yokmuş dediğin gibi canım
inşallah hepimizin yüzü güler bundan sonra

nisan rüzgar

Alıntı yapılan: **gültanesii** - 14 Nisan , 2010, 14:45:17
Alıntı yapılan: nisan rüzgar - 14 Nisan , 2010, 14:31:13
nisancım haklısın arkadaşım kısmet olsa neler neler yapıyorlarda yinede düşmüyo
kısmetii yokmuş dediğin gibi canım
inşallah hepimizin yüzü güler bundan sonra
aynen canım ...sen içini ferah tut yeeterki sana bişi olmasın :flowers:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

desteklerinin için hepinizden Allah razı olsun arkadaşlarım  :opucuk: :opucuk:
:love9: :love9: :love9: :love9: :love9: