27 Nisan , 2024, 22:52:54

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Bebeğim ters duruyomuş

Başlatan Derya_Mustafa, 05 Mart , 2008, 18:47:28

« önceki - sonraki »

selinim

merhaba arkadaslar adim arzu araniza yeni katildim 10 aylik selin adinda bir kizim var benim bebisimde hamileligimin son haftasina kadar ters duruyordu ozamandan inatciydi yani donmedi ve doktor sezeryana karar verdi  :flowers: bende mide yanmasi yoktu ama son ay gogus kafesine cok baski yapti kafasi ve geceleri felaket horluyordum  :k06:

tubis

Alıntı yapılan: handan - 14 Ekim , 2008, 22:19:39
:k06:

düzelir hayatım
son ay hatta doğum sırasında bile dönenler varmış. 36 ıncı haftadan sonra gerçek pozisyonu alır sanırım.
mide yanmasının mantığını pek anlamadım ama neyse  :k06:

rennie çiğneme tablet. 4ytl civarında içinde 30 tane falan olması lazım. asit yapınca miden çiğniyon.
mide asit düzenleyici. ben çifter çifter alıyordum.   :icon_pale:

anladım handancım. inş. doğuma kadar döner pozisyonu.

mide yanmasının mantıgını bende anlamadım ama öle dedi. bu benim kendi dr um değil zaten. dışardan başka yere gitmiştim.

tubis

Alıntı yapılan: selinim - 14 Ekim , 2008, 22:39:46
merhaba arkadaslar adim arzu araniza yeni katildim 10 aylik selin adinda bir kizim var benim bebisimde hamileligimin son haftasina kadar ters duruyordu ozamandan inatciydi yani donmedi ve doktor sezeryana karar verdi  :flowers: bende mide yanmasi yoktu ama son ay gogus kafesine cok baski yapti kafasi ve geceleri felaket horluyordum  :k06:

hoşgeldin arzucum.

demek bebeğin dönmedi. çok inatçıymış. bizimki cinsiyetini bile tam olarak göstermedi. dr lar kız gibi diyorlar ama hep.

inş. hayırlısı olsun. o sağlıklı olsunda nasıl gelirse gelsin .

handan

Alıntı yapılan: selinim - 14 Ekim , 2008, 22:39:46

hoşgeldin arzucum.

benim kızım öykü de  8 aylık ,  9 şubat doğumlu yakınız seninle :)

mavili

benim kız aceleciydi hamileyken 7. ayda almıştı dogum pozisyonunu ve dogum kanalına girip 2 ay bekledi öylece  :toothy10:

aysel

benim kide 7.5 aylıkken döndü ve hala öle bekliyo ama doğum anında bile heran bi sürpriz yapıp aniden dönebiliyolar bu nedenle erken dönmesi falan önemli değil bazen doğpum esnasında doğum normal doğum pozisyonunuda alabilir mide yanmasının mantığı ise bebeğin mideye yaptığı baskı bebek büyüdükçe baskı arttıkça ortaya çıkan bi yanma ve ben çok çektim şuan hapını kullanıyom bide şurubu var kullanmazsam zaten kesinlikle günü geçiremem işte okadar şiddetli doğuma jkadar mecbur kullanıcam
Gördüğüm en güzel rüya senin olduğun,
Duyduğum en derin sevgi senin eserin,
Gördüğüm en güzel dünya senin gözlerin,
Ve kurduğum en güzel hayal sensin

handan

öykü de 7 aylıkken normal pozisyondaydı. 35. haftada ters durdu. 38 de yine normal doğum pozisyonuna geldi.  ::)

tubis

bu bebeklerin işine akıl sır ermiyo valla. anne karnında ,istedikleri gibi dönüp duruyolar.

:k06: :k06: :k06: :k06: :k06:

şimdilik bende de mide yanması yok. ama biraz daha büyüdüğünde olabilir  :(

selinim

merhaba tubis ve oyku hosbulduk bebegin ters durmasini kafana takma canim doktorlar bunun sebebinin tam olarak bilinmedigini soyluyorlar benim kizin cinsiyetini dkt 5. ayda bilmisti galiba seninkide kiz utangac baya  :binkybaby:  :wave:

tubis

maşşallah çok tatlı bir kızın vr selinim.

benmkide utandıgından ters duruyo sanırım  :k06: :k06: :k06: :k06:

ama biliyomusunuz 3 boyutlu resimde görenler eşimin kopyası olarak söylüyorlar ve tıpkı erkek yüz ifadesi var diyorlar.

:dontknow: :dontknow: :dontknow: :dontknow:

selinim

sagol canim allah sanada gonlunden geceni hayirlisiyla sag salim versin insallah  :nazar:  :amin:  :flowers:

tubis

hayırlısı olsun canım.  :amin: :amin: :amin:

handan

ewet arzucum, maşallah seln çok tatlı bi bebek.  :nazar: Allah bağışlasın  :amin:

selinim

sagol handancim oykude cok seker bi bebek buyuk resmini koyabilirmisin sanki kizima benzettim yanyana olsalar neguzel oynarlardi  :love3: zavalli kiziminda hic arkadasi yok  :crybaby2: hep benimle oynuyor kizini koocaman op yerime  :flowers:  :nazar:

handan

23 Ekim , 2008, 08:16:19 #29 Son düzenlenme: 23 Ekim , 2008, 13:15:53 handan
ewet arzucum emin ol güzel oynarlardı. benim kızım çocuk delisi, çıldırıyor küçük insanları gördükçe. ayrıca öykünün de hiç arkadaşı yok  :'(
yakın olsaydık hatta tanıştırırdık bebişleri.
büyük bi kaç resim ekliyorum ama pek benzemiyorlar sanırım.  :icon_scratch:

[IMG]http://img58.imageshack.us/img58/ykboyraz2yh7