29 Nisan , 2024, 04:55:15

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

maalesef krizantemim dusuk yapmis

Başlatan Balböceği, 13 Nisan , 2010, 16:17:48

« önceki - sonraki »

Balböceği

13 Nisan , 2010, 16:17:48 Son düzenlenme: 13 Nisan , 2010, 16:26:34 ●вαℓвσ¢єgιм●
arkadslar krizantem dusuk yapmisss hem adasim hem hemsom
hayirlisi boyleymis diyecez artik rabbim neyi hayirli kiliyorsa hakkimiza onu versin insallah  :amin:

:opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

EMEL 26

geçmiş olsun canım  çok üzüldüm
Kızlarımla hayat çok güzel💖

βαlκιz

:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

canım dun gece konuşmuştuk
yıne bu sayfadanda geçmiş olsun dıyeyım  :( :( :(

gökkusağı

çok geçmiş olsun allah bi daha yaşatmasınn  :-[
Nakşediyor yüreğime ilahi bir kudret.!
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
imtihan'ın RABBiN.!...için,
Sabret.! ♥

ebuu

off böyle haberler alınca bütün sevinim enerjim gidiyo:((çok büyük geçmiş olsun canımm allah sabır versin alan allah vermesini de bilir elbet sıkma sakın canını yine olur.

elif35

geçmiş olsun canım Allah bir dahakini kucağına almayı nasip etsin inşallah

gülşah82

arkadaşım çok geçmiş olsun allah birdahaki bebişi sağlıkla dünyaya getirip uzunn ömürlü büyütmek nasi etsin inşallah. ne güzel kaçgün geçti herkes sağlıkla büyütüyo bebişlerini diyodum dün, bugün girince 2 tane düşük haberi can sıkmak yok içimiz ferah olsun ki herşey güzel olsun neyse hakkımızda hayırlısı olsun demekki daha vakti zamanı gelmemiş bebişlerin çok nazlı olcak bunlar ya yandık biz

miray

:'(  :'(üzüldüm rabbimin takdiri   :'(
cok gecmiş olsun

nisan rüzgar

üzüldüm ... :y25:olsun herşeyde bi hayır vardırr..inş yakın zamanda olur yine bi meleği :love9:

ZyNp

cok gecmış olsun ne kadarlık olmustu onun bebegı canım allahım inş en yakın zamanda bı tane daha versın

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

geçmiş olsun canım benim aynı anda aynı sıkıntıları çekmişiz demek
inşallah sağ salim kucağına alacağın bir bebeğin olur bundan sonra

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

gecmis olsun hemsom benim ya gercekten cok üzüldüm rabbimden herseyin hayirlisi insallah en kisa zamanda tekrar hamis kalirsin... :amin: :amin:

esra26

geçmiş olsun canım cok üzüldüm  :y25:

rabbim bidaha yaşatmasın inşallah tez zamnda bebişine yine kavuşur  :amin: :amin: :amin: :amin:

❤ հმzεlἶო ❤

:nazar: :nazar: :love9: :love9: