LUIS VUITTON ÇANTALAR

Başlatan இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ, 13 Nisan , 2010, 01:59:54

« önceki - sonraki »

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

βαlκιz

:icon_thumright: güzellerr  çocuklar büyüsede çanta takmaya başlasamm onlar varken çanta kullanamıyorum  :k06:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: •♥ GüLLüŞaH•♥ - 13 Nisan , 2010, 02:03:02
:icon_thumright: güzellerr  çocuklar büyüsede çanta takmaya başlasamm onlar varken çanta kullanamıyorum  :k06:
HAKLISIN CANIM ÇOCUKLU OLUNCA ZOR OLUYOR  :-\

Balböceği

Bunlari begenemedim bi turlu  :ehi: :ehi:

haftaya bende bi tane canta alcamm  :k06:

emegine saglik sibosum  :muzz: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

♥ღвüşяαღ♥

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: •MüTeMeNnA - 13 Nisan , 2010, 15:37:05
sondaki ssüper :icon_thumright:
sondakı kardeşımde var çok kullanışlı bı çanta
bende beyazını almayı duşunuyorum  ::)

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

ertl

ben yeni aldım   gri     fotoğraf makinemizin  pilleri yok fotosunu çekerdim gösterirdim size

miray

buna bayıldım  :icon_thumright:
sibelcim bagdat caddesinde bi canta magazası vardı ünlü markalar cok uygun fiyata satılıyuodu
bikac sene önce kuzıyle canta almıstık acaba o magaza hala duruyomuki bi bilgin varmı  ???

ZyNp

Alıntı yapılan: ♫♥♪ѕαяı ραραтуαм.♫♥♪ - 14 Nisan , 2010, 12:36:39

buna bayıldım  :icon_thumright:
sibelcim bagdat caddesinde bi canta magazası vardı ünlü markalar cok uygun fiyata satılıyuodu
bikac sene önce kuzıyle canta almıstık acaba o magaza hala duruyomuki bi bilgin varmı  ???

bunun aynısı bende var caddeden aldım

miray

güle güle kullan cnm  :D
kaca aldın  ???

ZyNp

saol canım tşk ederım 55 tl aldım ama cok kullanıslı çakma olmasa kım bılır ne kadar pahalıdır ama orjınalınden farkı yok

miray

Alıntı yapılan: ZyNp - 14 Nisan , 2010, 13:06:06
saol canım  tşk ederım 55 tl aldım ama cok kullanıslı çakma olmasa kım bılır ne kadar pahalıdır ama orjınalınden farkı yok
;) hmm güzel ozaman bende bakayım bari en kısa zamanda  :k06:

ZyNp

görumcem pendık pazarından almıs bunun aynısı ama yan kemerlerı yok bıde askısı daha uzun tabı o cok basıt duruyo ama bedava :D :D 10 tl vermış

miray

Alıntı yapılan: ZyNp - 14 Nisan , 2010, 13:17:18
görumcem pendık pazarından almıs bunun aynısı ama yan kemerlerı yok bıde askısı daha uzun tabı o cok basıt duruyo ama bedava :D :D 10 tl vermış
:D  :D sanırım o biraz çakmanında cakması olmus  :D