29 Nisan , 2024, 15:44:34

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

ayse dogum günün kutlu olsun .....

Başlatan ♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥, 09 Nisan , 2010, 22:31:44

« önceki - sonraki »

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

Bugün belki de çok kişiden doğumgünü mesajı alacaksın, ancak şu an okuduğun içlerinde en farklısı çünkü tümüyle sevgiden ve dostluktan oluşmuş bir mesaj. Sesim güzel olmadığından sana bir doğumgünü şarkısı söyleyemiyorum. Bu yüzdendir ki böyle kısa bir mesaj çekiyorum. Hep olduğun gibi sevgi dolu ve neşeli kal. Nice mutlu yaşlara...

Yeni yasinda eymen caganla ailenle ve tüm sevdiklerinle beraber güzel bir sene gecirmeni tüm kalbimle diliyorum .....

HERSEY GÖNLÜNCE OLSUN CANIM     :flowers: :flowers:

:love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:  :love9:                                                 

**YeŞiLzEytİN**

bidenem doğum günün kutlu olsun ailenle bereber nice mutlu yıllara......iyiki doğdun ayşe ..   :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:
gυωєη∂ıgıм тєк ѕєун!!αуηαуα вαктıgıм∂α gσя∂υgυм ωє уυкαяıуα вαктıgıм∂α gσяємє∂ıgıм∂ıя!!!    

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

biraz erkenden actim konuyu ama daha snra belki giremem diye ..... :love9: :love9: :opucuk:

miray

Demet_dk

:flowers: DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN AYŞECİM  :flowers:

βαlκιz

eymen çağanın annesi doğum günün kutlu olsun
eşin ile bebeğin ile nice uzun seneler dilerim
herşey gönlünce olsun  :flowers:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

nice senelere eymen çağan ve eşinle berarber hayırlı yaşlar olsun  :amin:
:flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:

Balböceği

Aysecim dogum gunun Kutlu olsun  :love9: :love9: :love9:

oglunla ve esinle nice senelereee  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :hello2: :hello2: :hieyt: :hieyt:

vadi= muge & melis

dogum gunun kutlu olsun aysecım canım benım kocişinle oglusunla nıce nıce guzel senelere  :flowers: :flowers: :flowers:

simass

nice senelere bebeğimmm..Allah ailenle geçireceğin güzel bir ömür nasip etsin.. :opucuk:

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

♥ღвüşяαღ♥

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

ayşecim doğum günün kutlu olsun canım yeni gördüm
sağlıklı sıhhatli huzurlu mutlu imanlı bir ömür dilerim şekerim

AککORTįє

ayşem ben kutlamıştım ama burda konu açılmış tekrardan kutlimm

DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN ARKADAŞIM NİCE SENELEREEE  :D

:flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:

ponçik

:flowers: Geçmiş de olsa doğumgünün kutlu olsun canım  :flowers:
:love9: Nice güzel yaşlara , herşey gönlünce olsun  :love9: