Acil yardim edin lutfen

Başlatan Rabis, 08 Nisan , 2010, 18:16:27

« önceki - sonraki »

Rabis

arkadaslar kanda zehirlenme olup olmadigini anlamak icin hangi tahlili yapiyolar?cok onemli bu benim icin
:)

ponçik

hastaneye gittiğinde zehirlenme olduğunu söylersen direkt kan alıp bakıyorlar ama tıbbi ismini soruyorsan bilmiyorum  :dontknow:

hayırolsun önemli birşey yoktur inşallah  :-\

Rabis

Alıntı yapılan: g10ca - 08 Nisan , 2010, 18:22:34
hastaneye gittiğinde zehirlenme olduğunu söylersen direkt kan alıp bakıyorlar ama tıbbi ismini soruyorsan bilmiyorum  :dontknow:

hayırolsun önemli birşey yoktur inşallah  :-\
dayimin oglu gecen ay amelliyat olduda dun doktora gitmis oda kaninda zehirlenme ola bilir demis!bunlarinda durumu olmadigi icin eve donmusler!bagirsaklarda iltihab varmis!ben simdi duydum cok uzuldum aradim masraflari karsilacam yarin gelsin dedim ama bilmiyorumki hangi tahlili yaptiricam!doktor kanda zehirlenme varmi yokmu bakin demis!aslinda 100% zehirlenme demis,cok korkuyorum insallah bi sey olmaz genc cocuk!ozel kliniye goturucem

ponçik

çok geçmiş olsun
doktora direkt bu şekilde anlatırsanız hemen gerekeni yaparlar
Allah şifa versin  :amin:

Rabis

cok kotuyum ne yapicem bilmiyorum!iyi bi doktor bulmak gerek

ponçik

Rabis

Alıntı yapılan: g10ca - 08 Nisan , 2010, 18:28:00
çok geçmiş olsun
doktora direkt bu şekilde anlatırsanız hemen gerekeni yaparlar
Allah şifa versin  :amin:
saol canim ya yarin aynen boyle anlatirim artik doktora

Rabis

Alıntı yapılan: g10ca - 08 Nisan , 2010, 18:29:10
istanbulda mıydınız  :dontknow:
azerbeycan bakude,tanimiyorumki bide kimseyi hic kimsemizde yok burda!bi kac akraba iste

ponçik

Allah yardımcınız olsun   :sad1:

Balböceği

cnm gecmis olsunn rabbim sifa versin  :amin:

Rabis

bugunki sonucla sok olduk kaninda hepatit b cikti

ponçik

:-ooo  :-ooo  :-ooo
zehirlenme sandıkları şey hepatit b miymiş

ponçik

canım yeni ameliyat olduğuna göre kuvvetle muhtemel ameliyat esnasında kandan bulaşmıştır, eğer başka birinin kanını kullandılarsa  :caca: hastaneyi şikayet etmelisiniz , tabi önce nereden bulaştığının kesin teşhisi lazım ama bu mümkünmüdür  :dontknow:

Demet_dk

Rabis geçmiş olsun Allah şifa versin :amin:

Balböceği