regl olamayan bayanlar için bir kür buldum :)

Başlatan ツgöçmen_54 ツ, 08 Nisan , 2010, 10:48:10

« önceki - sonraki »

ツgöçmen_54 ツ

Regli olamayan arkadaşlar bunu uygulayınnn ancak gebelik testi yaptırdın ve negatifse sarı kantaron,karanfil,papatya çayını demleme yöntemiyle birer tutam koyarak gece yatmadan önce için birde büyük aspirin karnınızada sıcak su torbası koyun bunu 4-5 gün veya 1 hafta yapın regli olmadığınız dönem hem regli olursunuz hemde regliniz düzenlenir...Şifa olsun

AyNi

hamile olmadığıma bi emin olabilsem  :y25: kesin yapcam

teşekkürler canım

ツgöçmen_54 ツ

Alıntı yapılan: AyNi - 08 Nisan , 2010, 10:52:19
hamile olmadığıma bi emin olabilsem  :y25: kesin yapcam

teşekkürler canım
rica ederim hayatım bende kesin yapıcam bugün buldum bu kürü.sonuç mükemmelmiş.

ebuş

göçmen canım napıosun sen hala adet olmadın mı ne dedı doktor

ツgöçmen_54 ツ

iyiyim ebuşcum sen nasılsın.ilaçlarım bitti şimdi beklemdeyim bende.ben polikistik overliyim zaten normal yani bu 22 günlük gecikme.

ebuş

bende dun adet oldum canım bu ayda boşa kurek cekmısım :ehi: :ehi: :ehi:darısı gelecek aya ben adet olmak ıstemıyorum artık :k06: :k06: :k06: :k06:

ツgöçmen_54 ツ

hadi yaa tühhh neyse hayırlısı olsun hayatım...bidahaki aya inşallah.

ebuş

inşallah canım sanada cok gecmıs olsun ınsallah kurtulursun su dertten

ツgöçmen_54 ツ

inşallah benim adetlerim düzelsinde başka bişey istemem valla.daha 20 yaşındayım bebiş için daha çok zamanım var.

yağmur8183

Alıntı yapılan: ebuş - 08 Nisan , 2010, 11:17:20
Ebuşa katılıyorum, göçmenciğim, inşallah kurtulursun bu sıkıntılardan, neler yapıyosun nasılsın...Göremiyorum seni pek forumda...Hoş bende giriyorum ama pek bi şey yazmıyorum...

ツgöçmen_54 ツ

Alıntı yapılan: yağmur8183 - 08 Nisan , 2010, 11:39:59
Ebuşa katılıyorum, göçmenciğim, inşallah kurtulursun bu sıkıntılardan, neler yapıyosun nasılsın...Göremiyorum seni pek forumda...Hoş bende giriyorum ama pek bi şey yazmıyorum...
iyiyim yağmurcum sen nasılsın bebiş nasıl?
pek girmiyorum artık foruma adet olamıyorum çok sıkıntılıyım bir an önce kurtulsam keşke  :y25: :y25:

yağmur8183

Alıntı yapılan: göçmen_54 - 08 Nisan , 2010, 11:47:54
Alıntı yapılan: yağmur8183 - 08 Nisan , 2010, 11:39:59
iyiyim yağmurcum sen nasılsın bebiş nasıl?
pek girmiyorum artık foruma adet olamıyorum çok sıkıntılıyım bir an önce kurtulsam keşke  :y25: :y25:
İnşallah kurtulursun canım,Soğan kürü uyguluyordun diye hatırlıyorum canım,işe yaradı mı? Rabbim inşallah gönlüne göre verir..ben de iyiyim Allaha şükür..Geçen hafta kanamam vardı acile gittim,düşük tehlikesi vardı, kanama falan,doktor ilaç verdi onu kullandım,beş gün dinlendim, rapor aldım zaten evdeydim..Dinlendim..Önümüzdeki haftayada inşallah tekrar doktora gideceğiz,tekrar kontrol edecek doktor bebek nasıl diye..Bir sorun çıkmaz inşallahda bebişim iyidir..

ツgöçmen_54 ツ

soğan suyu kullanıyorum hala ama çok kötü midem ağrıyor.saraçoğlundan randevu aldım bana özel bitki kürleri yollayacakmış.bakalım hayırlısı olsun.
sende kendine dikkat et işin ağırmı canım ?

yağmur8183

Alıntı yapılan: göçmen_54 - 08 Nisan , 2010, 12:06:23
soğan suyu kullanıyorum hala ama çok kötü midem ağrıyor.saraçoğlundan randevu aldım bana özel bitki kürleri yollayacakmış.bakalım hayırlısı olsun.
sende kendine dikkat et işin ağırmı canım ?
Ağır değil, otuduğum yerden yapıyorum işlerimi, zorluğu yok,müdürüm ve şefim çok iyiler sağolsunlar,anlayışlılar... Sanada kürlerin şifa vermesi dileğiyle canım..Sende dikkat et kendine, moralini yüksek tutmaya çalış...

yağmur8183

Acıktım, bir şeyler yiyeyim... Görüşürüz canım, Allaha emanet ol..